skip to Main Content
اولین و بزرگترین رویداد خوداشتغالی کشور برگزار شد

اولین و بزرگترین رویداد خوداشتغالی کشور برگزار شد

همایش فریلند

«فریلند» ، اولین رویداد اصول فریلنسینگ ، در منطقه آزاد بندر انزلی برگزار شد.

در این رویداد محمد باقر اثنی‌عشری ، رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کل کشور این روند جدید در بازار کار را راه‌حل بسیاری از کمبود‌های فعلی بازار دانست و وعده داد این سازمان در زمینه‌هایی مانند تامین اجتماعی،بیمه، مالیات و قرارداد به جامعه آزادکاران ایران کمک خواهد کرد.

امیر ناظمی ، عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران، نیز روامداری را عاملی موثر در جذب طبقه خلاق امروز در ایران دانست و بر نقش مهارت‌های اجتماعی در توسعه کسب و کار فرلنسر‌ها تاکید کرد.

در این رویداد که به ابتکار تیم پونیشا، بزرگترین پلتفرم فریلنسینگ ایران، در منطقه آزاد انزلی برگزار شد چهر‌ه‌هایی از طراحان، برنامه‌نویسان، رسانه‌ها و توانیابان حضور داشتند و ابعاد مختلف تاثیر دورکاری و فریلنسینگ را بر زندگی روزمره جامعه امروز ایران بررسی کردند.

بیش از ۵۵۰ نفر در این رویداد حاضر شدند که نیمی از این افراد از خارج استان گیلان آمده بودند همینطور ۱۴۵۰ نفر رویداد را بصورت آنلاین دنبال می کردند.

در کنار این رویداد نمایشگاهی از استارتاپ های B2C برگزار شد، ۳۰ استارتاپ محصولات و خدمات خود را در خلال برنامه به مراجعه کنندگان معرفی کردند.

پنل همایش فریلند

۸ ارائه، ۵ کارگاه و یک پنل در ارتباط با مزایا و مشکلات فریلنسینگ در طول روز برگزار شد. ارائه کنندگان عمدتا از مدیران و موسسان کسب و کارهای شناخته شده یا فریلنسرهای شناخته شده در کشور بودند.

 

برای دسترسی به عکس ها و پرزنتیش‌ها و بقیه اطلاعات مرتبط با رویداد فریلند می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید

http://pnsh.co/kit

 

به زودی ویدیوهای ارائه ها در دسترس شما قرار خواهد گرفت لطفا شبکه های اجتماعی پونیشا را در تلگرام، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top