0%

پونیشا در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف حفظ و احیای منابع طبیعی و محیط سبز، تصمیم به کاشت تعداد زیادی درخت دارد که در فاز اول به تعداد پروژه‌های انجام شده در پونیشا یعنی ۸۰ هزار اصله درخت خواهد بود و از گیلان نیز شروع خواهد شد.

با هماهنگی‌هایی که با اداره کل منابع طبیعی استان گیلان صورت گرفته است اولین گردهمایی کمپین #سبزپونیشا در روز پنجشنبه ۱۴ آذر ۹۸ خواهد بود. حرکت راس ساعت ۸ صبح از رشت (میدان توشیبا) به سمت مقصد؛ یعنی انبارسر در شهرستان آستانه‌ اشرفیه خواهد بود. پس از رسیدن به محل مورد نظر، کارشناس محترم منابع طبیعی توضیحاتی در مورد کاشت درخت و احیای جنگل‌ها خواهد داد و با کمک هم در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار که از قبل مشخص و آماده شده است تعداد ۱۰ هزار اصله درخت خواهیم کاشت و بعد از پذیرایی و گرفتن عکس و فیلم یادگاری قبل از ظهر به سمت رشت بازخواهیم گشت.

برای شرکت در این گردهمایی حتما به موارد زیر توجه کنید:

لطفا حتما کفش مناسب طبیعت‌گردی، چتر و بارانی، لباس گرم و لیوان شخصی به همراه داشته باشید. خدمات پونیشا شامل سرویس رفت و آمد به محل گردهمایی از رشت و پذیرایی میان وعده خواهد بود. همچنین روز پنجشنبه حتما یک ربع قبل از ساعت حرکت در محل قرار حاضر باشید.
امکان دارد به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی زمان گردهمایی تغییر کند که در این صورت زمان گردهمایی بعدی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

از آنجایی که ظرفیت سرویس رفت و آمد محدود است، اگر قصد شرکت در این رویداد را دارید حتما از طریق لینک زیر ثبت نام خود را قطعی کنید:

ثبت نام در اولین گردهمایی سبز پونیشا

برای بیشتر دیده شدن این پویش شما هم می‌توانید پوستر زیر را دانلود کرده و در اکانت‌‌ خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا افراد علاقمند بیشتری از این کمپین باخبر شوند:

پونیشا را در توییتر، اینستاگرام، تلگرام و یوتیوب دنبال کنید تا از خبرهای مربوط به این کمپین مطلع شوید. شما می‌توانید در این مورد نظرات و پیشنهادات خود را با هشتگ #سبزپونیشا منتشر کنید تا با کمک شما این برنامه به بهترین نحو ممکن اجرا شود. همه‌ی ما در تیم پونیشا منتظر دیدار شما در این گردهمایی هستیم. برای یک روز هیجان‌انگیز آماده‌اید؟

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

 • رضا
  آذر ۱۳, ۱۳۹۸

  خیلی خوبه که بالاخره همچین حرکتایی تو ایران داره شروع میشه 🙂
  دمتون گرم

  • الهام غفارزاده
   آذر ۱۵, ۱۳۹۸

   ممنون از شما 🙂