skip to Main Content
با نفرات برتر سومین جشنواره فریلنسرهای ایران آشنا شوید

با نفرات برتر سومین جشنواره فریلنسرهای ایران آشنا شوید

سومین جشنواره فریلنسرهای ایران با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. اختتامیه جشنواره امسال به صورت آنلاین در روز ۲۱ اسفند برگزار شد و به صورت همزمان از آپارات و اینستاگرام پونیشا و جشنواره پخش شد. در طول دو ساعت برنامه ۱۷ فریلنسر برتر جشنواره معرفی شدند و در ادامه ۳ فریلنسر و کارفرمای برتر ۳ پلتفرم همکار برگزاری جشنواره نیز معرفی شدند. اسامی تمام نفرات برتر را می‌توانید از سایت جشنواره مشاهده کنید.

اختتامیه جشنواره به صورت آنلاین و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

در ابتدا، الهام غفارزاده میزبان این رویداد که دبیر اجرایی و دبیر کمیته‌ی داوران جشنواره‌ی امسال بود، علاوه بر ارائه‌ی آمار شرکت‌گنندگان و توضیحات مرتبط با جشنواره در پنل اول، با نیما نورمحمدی از پونیشا، ایمان قصرفخری از پارسکدرز و اسدالله خلیلی از تایپ‌ایران گفتگو کرد و در ادامه به بررسی مشکلات پلتفرم‌های فریلنسینگ در ایران از دید این مدیران پرداخت و در مورد دغدغه‌های آنها گفتگو شد. پس از آن ناهید مزیدی از چالش‌های مدیریت زمان برای فریلنسرها گفت. در ادامه و در پنل دوم که با حضور محمد واعظی، غزاله مطیعا، احسان طریقت و فرنوش جمالی که همگی از داوران و فریلنسرهای متخصص هستند، به مشکلات فریلنسرها پرداخته شد.

سومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران امسال از تاریخ ۵ بهمن شروع و در ٢١ اسفند با رویداد اختتامیه و معرفی نفرات برتر به پایان رسید. جشنواره امسال با حمایت ١۴ حامی و ۴ پلتفرم فریلنسینگ ایرانی برگزار شد.‌‌‌‌‌‌‌ امسال نزدیک به هزار فریلنسر در جشنواره شرکت کردند که نیمی از آنها به مرحله‌ی داوری راه یافتند. داوری از تاریخ ۱ اسفند با حضور ۲۱ داور شروع شد و تا ۱۰ اسفند ادامه داشت. امسال برای اولین بار پروسه‌ی ثبت نام و داوری جشنواره به صورت اختصاصی از طریق پلتفرم داوک انجام شد.

تمام ویدیوها و پست‌های مرتبط با سومین جشنواره فریلنسرهای ایران را می‌توانید از اینستاگرام و آپارات جشنواره ببینید. تصاویر مرتبط با رویداد اختتامیه آنلاین را هم می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

به تک تک فریلنسر و کارفرماهای برتر امسال تبریک می‌گوییم. امیدواریم سال آینده با حمایت بیشتر دغدغه‌مندان این حیطه شاهد حضور فریلنسرهای بیشتری در جشنواره باشیم. 🙂

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top