0%

طراحی تعاملی

کنفرانس طراحی تعاملی رویدادی یک روزه است که برای اولین بار در ایران، در شهر رشت به تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۹۷ برگزار خواهد شد.
در این همایش به مقوله‌ی طراحی تعاملی که یکی از مباحث مهم در تفکر طراحی است، پرداخته خواهد شد. سعی برگزارکنندگان این همایش بر این است که تفکر طراحی تعاملی را در ایران اشاعه دهند و بتوانند فرصتی برای بحث و گفتگو و انتقال تجربه در این حوزه فراهم کنند.

طراحی تعاملی یک مبحث میان رشته‌ای بسیار بزرگ است که در زمینه‌های مختلفی مانند طراحی داخلی، معماری، شهرسازی، طراحی صنعتی، طراحی خودرو، طراحی محصولات الکترونیکی، طراحی وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل و مانند آن کاربرد دارد. به طور کلی طراحی تعاملی به بررسی ارتباط موثر بین کاربر و محصول پرداخته و در نهایت باعث ارتقای کیفیت تجربه کاربری خواهد شد.
تمرکز اصلی در این همایش بر حوزه‌ی طراحی وب، موبایل و طراحی محصول در شرکت‌های آی‌تی و استارتاپ‌ها می‌باشد.
از دیگر اهداف برگزاری رویداد طراحی تعاملی گردآوری فعالین اکوسیستم کارآفرینی کنار یکدیگر و ایجاد فرصتی ناب برای شبکه‌سازی است، فرصتی که تاکنون مهیا نبوده است.

روابط عمومی این رویداد ادامه داد: مهمانان رویداد ما از میان طراحان ارشد و طراحان محصول شرکت‌های بزرگی مانند اسنپ، دیجی کالا، آپارات، کافه بازار و… خواهند بود. قطعا برگزاری این دست گردهمایی‌ها، زمینه‌ساز آشنایی بیشتر جامعه‌ی جوان و علاقمند با نخبگان و متخصصین کشور خواهد شد و منجر به ارتقا سطح کلی دانش تخصصی در جامعه و ظهور آن در کسب‌وکارهای در حال توسعه خواهد بود.

مخاطبین این همایش به طورعمده فعالین جامعه استارتاپی، طراحان رابط کاربری و تجربه کاربری، طراحان گرافیک، طراحان محصول، مدیران پروژه و محصول، علاقمندان و دانشجویان حوزه وب و طراحی خواهند بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت‌نام و آشنایی با این رویداد به آدرس اینترنتی ixdevent.ir مراجعه فرمایید.

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها


One Reply to “برگزاری همایش طراحی تعاملی در گیلان”

  • سجّاد رحیمی مدیسه
    خرداد ۲۶, ۱۳۹۷

    موفقیت و سلامتی شما را آرزومندم که در راستای اشتغال زایی جوانان و توسعه کشور فعالیت دارید.
    مطالب شما را دنبال می کنم و پیشنهاد می کنم از افراد متخصص و صاحب نظر در حوزه مدیریت و بازاریابی و فروش برای توسعه موثر فعالیت ها کمک بگیرید.