0%

امروزه دیگر اینترنت یک کالای لوکس به حساب نمی‌آید و دسترسی به آن نه تنها برای تفریح و سرگرمی بلکه برای کار و زندگی نیز الزامی است و عدم دسترسی به آن حتی برای چند دقیقه نیز باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری در کسب و کار خواهد شد. امیدواریم دیگر شاهد بروز چنین مشکلاتی نباشیم.

با این همه طبق آمارهای جهانی سهم فریلنسینگ از بازار کار رو به افزایش است و پیش بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۵ بیش از نیمی از کارها به صورت فریلنس انجام شوند. با تلاش و پشتکار می‌توان فریلنسر موفقی شد و از مهارت‌های خود کسب درآمد کرد. همچنین با برونسپاری کارها می‌توان پروژه‌ها را با کیفیت بهتر، در زمان کمتر و با قیمت مناسب‌تری تحویل گرفت.


شما می‌توانید از کد تخفیف ویژه‌ آذر ماه برای ایجاد یک پروژه و یا ارتقا حساب کاربری خود به صورت رایگان در پونیشا استفاده کنید:


به این دو نکته توجه داشته باشید که اگر در حال حاضر عضویت شما در پونیشا تمام نشده است، امکان تمدید آنرا ندارید یعنی باید صبر کنید تا عضویتتان به پایان برسد و در صورتی که عضویت خود را ارتقا دهید، مدت زمان عضویت تغییری نمی‌کند و صرفا امکانات پلن بالاتر برای شما فعال خواهد شد.
پس همین امروز عضویت خود را در پونیشا ارتقا دهید تا امکان ارسال پیشنهاد به پروژه‌ها و کسب درآمد از مهارت خود را داشته باشید و اگر نیاز به برونسپاری پروژه دارید، می‌توانید پروژه‌ی خود را در پونیشا به صورت رایگان ثبت کنید تا فریلنسرها پیشنهاد ارسال کنند و کار را انجام دهند.

ویدیوهای آموزشی پونیشا را از کانال یوتیوب ما دنبال کنید و برای اطلاع از کدهای تخفیف، اخبار و اطلاعیه‌ها پونیشا را در توییتر، اینستاگرام و یوتیوب فالو کنید.


به امید روزهایی روشن برای همه.

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

 • علی
  آذر ۱۴, ۱۳۹۸

  کد تخفیف تا چه زمانی فعاله؟

  • الهام غفارزاده
   آذر ۱۵, ۱۳۹۸

   این کد تخفیف تا پایان آذر معتبر است 🙂