0%

"شب

سلام دوستان عزیز، فریلنسرها و کارفرمایان گرامی

 

از اینکه ۵ سالگی پونیشا را جشن می گیریم بسیار خوشحالیم و به خود افتخار می کنیم که کاربران خوبی مثل شما داریم.

همه کاربران پونیشا در این ۵ سال به ما کمک کردند تا سرویس های خود را ارتقا دهیم، نیازهایشان را بدانیم و بتوانیم با هم، کارهایی را انجام دهیم که قبلا در ایران انجام نشده بود.

 

پونیشا با بیش از ۱۰۰هزار کاربر تبدیل به بزرگترین خانه برای فریلنسرهای ایرانی شده است. کارفرمایان به خوبی می دانند که برای برون سپاری پروژه های خود چطور می توانند با سریع ترین روش، یک نیروی مناسب را پیدا کنند و پروژه های خود را با اطمینان انجام دهند.

 

تا به امروز نیز بیش از ۷۴۰۰ پروژه توسط فریلنسرها در پونیشا انجام شده است که بیشتر آنها پروژه های برنامه نویسی، طراحی و ترجمه هستند.

 

رقابت در حال گسترش است و سایت های فریلنسینگ دیگری بوجود آمده اند. چه خوب است تا با کمک این سایت ها، کارفرمایان بیشتری را با برون سپاری آشنا کنیم.

 

ما به تازگی تصمیم به برگزاری دورهمی هایی گرفتیم تا ارتباط نزدیکتری با فریلنسرها داشته باشیم. در آبان و آذر در شهرهای رشت و شیراز دورهمی های فریلنسرهای پونیشا را برگزار کردیم و تصمیم داریم به ۲۰ شهر دیگر ایران در کوتاه ترین زمان ممکن سفر کنیم تا با فریلنسرهای بیشتری از نزدیک آشنا شویم و از تجربیات هم استفاده کنیم.

 

در حال حاضر بر روی تغییرات اساسی کار میکنیم که حاصل تجربیات ما در طول این ۵ سال است و امیدواریم بزودی بتوانیم از سایت جدید که جایگزین سایت فعلی خواهد شد رونمایی کنیم. در این تغییرات سعی کردیم تا بیشتر پیشنهادها و نظراتی که تا به حال برای ما ارسال کرده اید را در نظر بگیریم.

 

امسال سال بسیار پر کاری برای تیم پونیشا بود و با برنامه هایی که داریم سال بعد نیز پر کارتر خواهد شد.

 

از اینکه با ما همراه هستید سپاسگزاریم و امیدواریم تلاشهای ما توانسته باشد به شما کمک کند تا پروژه های بیشتری انجام دهید، با افراد حرفه ای بیشتری آشنا شوید و درآمد مناسبی کسب کنید.

 

توصیه می کنیم حتما در دورهمی های آینده ما شرکت کنید تا همدیگر را از نزدیک ببینیم و اگر پر تجربه هستید دیگران از حضور شما استفاده کنند و یا اگر تجربه کمتری دارید از تجربه دیگران استفاده کنید.

 

پونیشا را به دوستان، همکاران و آشنایان خود معرفی کنید تا پروژه های خود را برون سپاری کنند. شاید این کار کمکی باشد به فریلنسرهایی که در شهرهای دیگر ایران به دنبال کسب درآمد هستند. به یاد داشته باشیم که با این همکاری ها و کمک رسانی هاست که لذت بودن در این خانواده بزرگ چندین برابر می شود.

 

شب یلدای زیبایی را برای همه شما آرزو می کنیم.

تیم پونیشا

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها


 • اسحاق
  دی ۱, ۱۳۹۵

  سلام پونیشای عزیز تولد پنج سالگیت مبارک!
  ان شاء الله روزهای بهتری در پیش داشته باشی!
  پونیشا جان لطفا به داشتن اپلیکیشن مذیریت اکانت هم فکر کن! فک کنم حضورش چیزه جالبی باشه

 • سیاوش
  دی ۱, ۱۳۹۵

  تبریک پونیشا! آرزوی بهترین‌ها برای پونیشا.

 • محمدرضا
  دی ۱, ۱۳۹۵

  پونیشای جوان تولدت مبارک – انشالاه ۱۰۰ ساله بشی
  راستی هر ساله در روز تولدت هدیه ای به فریلنسر ها میدادی که میتونستیم هزینه ارتقای پروفایل سالانه رو با تخفیف ویژه بخریم. منتظر تخفیف ویژه هستیم پونیشای عزیز

 • رویا
  دی ۲, ۱۳۹۵

  تبریک میگم پونیشا.
  ممنون میشم به منم کمک کنی اخه خیلی به پول نیازدارم وحتی شهریه دانشگاهم ندادم.
  ممنونم عزیزدلم

  • تیم مدیریت پونیشا
   دی ۶, ۱۳۹۵

   سلام رویا جان پیشنهاد میکنم در رویدادهای ما شرکت کنید

 • بیژن بی ریا
  دی ۴, ۱۳۹۵

  به به
  تبریک به شما عزیزان
  آرزوی بهترین ها برای تیم شما، چه کاری و چه زندگی
  ویدئوتون فوق العاده بود و خیلی لذت بردیم