0%

در حال حاضر دنیا درگیر شرایطی است که شاید فقط در کتاب‌ و فیلم‌ها مشابه آنرا دیده باشیم. همه‌ی ما در این شرایط به اجبار احساسات مختلفی را تجربه می‌کنیم و نیاز به همراهی و پشتیبانی بیشتری داریم تا بتوانیم از این وضعیت با سلامت گذر کنیم.

اگر شما ایده‌ای دارید که فکر می‌کنید بعد از عملی شدن، به آدم‌ها کمک می‌کند تا این شرایط را بهتر سپری کنند، پونیشا می‌تواند تا تحقق این هدف در کنار شما باشد.

پس اگر پروژه‌ای برای کمک به ایجاد شرایط بهتر و گذشتن از وضعیتی که ویروس کرونا برای جامعه پیش آورده دارید، ما در پونیشا برای کمک به شما آماده‌ایم. برای این کار کافی است فرم زیر را پر کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا ما بعد از بررسی آن‌ها با شما از طریق ایمیل در ارتباط باشیم و نتیجه را اعلام کنیم:

ما بعد از بررسی فرم‌ها با توجه به توضیحات پروژه و اولویت شما می‌توانیم امکان ایجاد رایگان پروژه در پونیشا و همچنین عدم کسر کمیسیون سایت از کارفرما و فریلنسر را ارائه دهیم و به انتخاب تیم بررسی پونیشا، کمک هزینه تا سقف ۱ میلیون تومانی برای حمایت از اجرای پروژه خواهیم داشت. هدف ما در این کمپین حمایت از افرادی است که برای انجام پروژه و عملی کردن ایده‌ها نیاز به کمک دارند تا بتوانند سریع‌تر آنرا عملی کنند. پس اگر چنین فردی می‌شناسید شرکت در این کمپین را به او پیشنهاد دهید.

به امید روزهای روشن‌تر برای همه 🙂

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.