skip to Main Content
خانواده پونیشا ۴۰۰ هزارتایی شد!

خانواده پونیشا ۴۰۰ هزارتایی شد!

با بیشتر شدن استفاده از اینترنت و امکان دورکاری و انجام کارها از طریق فریلنسینگ افراد بیشتری کارهای خود را به فریلنسرها می‌سپارند و یا از طریق انجام پروژه‌ها از راه دور کسب درآمد می‌کنند. خیلی خوشحالیم که اعلام کنیم خانواده پونیشا ۴۰۰ هزار نفری شد. ما از همراهی و حضور همه‌ی کاربران ممنونیم و امیدواریم بتوانیم در کنار هم به رشد فریلنسینگ در ایران کمک کنیم.

دورکاری و فریلنسینگ به پیش‌بینی کارشناسان آینده‌ی بسیاری از کارها خواهد بود و در این چند ماه اخیر بخاطر همه‌گیری بیماری کووید ۱۹، این موضوع شتاب بیشتری گرفته است. بسیاری از شرکت‌های حوزه فناوری، مالی و استارتاپ‌های بزرگ و کوچک امکان دورکاری را برای کارمندان خود فراهم کردند. از طرفی افراد بیشتری در قرنطینه به دورکاری روی آوردند تا پروژه‌های خود را از طریق برونسپاری به انجام برسانند و یا از مهارت‌های خود کسب درآمد کنند.

در یک ماه اخیر در پونیشا بیش از ۱۲ هزار کاربر جدید ثبت نام کرده و از نمونه کارها و پروفایل کاربران بیش از ۷۸۰ هزار بازدید صورت گرفته است. بیش از ۳۲۰۰ پروژه‌ی جدید ثبت شده و ۵۰ هزار پیشنهاد برای انجام پروژه‌ها ارسال شده است و حالا ما میزبان بیش از ۴۰۰ هزار کاربر از سراسر ایران و دنیا هستیم و با کمک شما پونیشا بزرگ‌ترین جامعه‌ی فریلنسینگ ایران را تشکیل داده است. به همین مناسبت می‌توانید از کد تخفیف زیر برای ایجاد پروژه یا ارتقا حساب کاربری خود تا استفاده کنید:

۴۰۰K

به امید موفقیت و درآمد بیشتر برای کارفرماها و فریلنسرهای پونیشا 🙂

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top