skip to Main Content
دوره طراحی محصول UI/UX کارخانه محصول

دوره طراحی محصول UI/UX کارخانه محصول

امروزه رقابت بین بازیکنان دنیای کسب‌وکارهای دیجیتال شدت گرفته‌است و این قواعد طراحی محصول است که برنده این بازی را تعیین می‌کند.

طراحی محصول، تبدیل ایده ذهنی به یک محصول قابل ارائه به کاربر یا مشتری است. مرحله اول طراحی محصول یک ایده ساده ذهنی است، پس از تحلیل و بررسی و پالایش تبدیل به یک محصول موفق و قابل ارائه به مشتری خواهدشد. برای طراحی محصول دیجیتال علاوه بر تسلط به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری، به دانش آنالیز کسب‌وکار و اطلاعاتی در مورد مدیریت محصول و بازاریابی محصول نیاز خواهید داشت؛ دانشی که در دوره طراحی محصول در کنار متخصصین با تجربه Product Factory به طور کامل و بدور از هرگونه دیدگاه شخصی به دست خواهید آورد.

دوره طراحی محصول UI/UX کارخانه محصول

دوره طراحی محصول Product Factory یک دوره پروژه محور و گروهی است که تمامی جوانب طراحی محصول مانند؛ نحوه تفکر طراحی، پژوهش‌های کاربر محور و تحقیقات محصول و … را در بر گرفته است.

مدرسین این دوره همگی متخصصین مجرب حوزه طراحی محصول، بازاریابی و طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری هستند که در طول دوره در کنار تیم‌های شرکت کننده متشکل از دانشجویان که در حال انجام پروژه‌های واقعی هستند، حضور خواهند داشت.

در این دوره دانشجویان با یکدیگر به رقابت تیمی خواهند پرداخت تا علاوه بر کسب تجربه و یادگیری، از تجربه مدرسین برای طراحی محصول خود استفاده کنند و مهارت‌های نرم ( Soft Skills ) مانند کارگروهی، تعامل بین اعضا تیم و ارتباط درون تیمی را نیز بیاموزند.

سعی کرده‌ایم این دروه را به نحوی طراحی کنیم تا تمام علاقمندان حوزه طراحی محصول با هر سطح از دانش بتوانند در آن شرکت نمایند، درب کارخانه محصول از ۴ مرداد ۹۸ گشوده خواهد شد تا علاقمندان طراحی محصول و UI/UX یادگیری و کسب تجربه را در کنار مدرسین حرفه‌ای و متخصص آغاز نمایند.

دانشجویان کارخانه محصول پس از پایان دوره مدرک معتبر آموزش عالی دریافت خواهند کرد، علاوه بر این؛ امکان شرکت در آزمون و دریافت مدارک‌ بین‌المللیCIW  و Adobe نیز برای دانشجویان وجود دارد.

لازم نیست تاکید کنیم ولی ارزشمند‌ترین هدف از شرکت در این دوره شروع هدفمند مسیر شغلی و موفقیت در ابتدای این مسیر است، پس هم‌اکنون اولین قدم خود را در مسیر آرزوها و موفقیت شغلی بردارید.

برای شرکت در این دوره می‌توانید همین حالا ثبت نام کنید و از مدیران آینده این کارخانه باشید.

Http://www.product-factory.co

دیدگاه‌ها
  1. بهترین سایتی که اجازه می ده که مردم بتونن نیاز هاشون رو برطرف کنن و از طرفی از این سایت پول هم می شه در اورد ای کاش از این سایت ها تو ایران زیاد بشه
    ممنون از سایت خوبتون

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top