skip to Main Content
دومین کنفرانس طراحی تجربه کاربری Userx2019

دومین کنفرانس طراحی تجربه کاربری Userx2019

کنفرانس طراحی تجربه کاربری UserX هر ساله با هدف انتقال تجربیات و یافته های جدید در حوزه طراحی تجربه کاربری برگزار می‌شود. این کنفرانس یکی از بزرگترین گردهمایی‌های تخصصی طراحان تجربه کاربری در کشور است و جمعی از برترین متخصصان و طراحان محصول و تجربه کاربری، یافته‌های جدید خود درباره جنبه‌های مختلف طراحی کاربرمحور با سایر علاقه‌مندان به اشتراک می‌گذارند.

دومین کنفرانس طراحی تجربه کاربری UserX2019 در تاریخ ۱۸ و ۱۹ مهر ماه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از طراحان تجربه کاربری، طراحان محصول، مدیران محصول و نوآوران در حوزه سرویس­‌های مالی (فین­تک) در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد و در آن چگونگی استفاده از تکنولوژی‌های نوین و اصول طراحی مبتنی بر تجربه، با هدف ساده سازی خدمات مالی برای کاربران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مخاطبان اصلی رویداد مدیران سرویس‌های مالی، طراحان تجربه کاربری، طراحان محصول، مدیران محصول و طراحان گرافیک و رابط کاربری هستند. از مهم‌ترین محورهای رویداد می­‌توان به تجربه کاربری و بانکداری نوین، طراحی خدمات مالی، دسترس‌پذیری و کاربردپذیری در محصولات، فرآیندها و استراتژی طراحی محصولات در حوزه مالی، طراحی تجربه در حوزه های مالی شامل بورس، خدمات پرداخت و مدیریت مالی شخصی اشاره نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد می‌­توانید به وبسایت userxevent.ir مراجعه نمایید.

همراهان محترم پونیشا می‌­توانند با کد تخفیف ۳۰ درصدی Ponisha در این رویداد شرکت نمایند.

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top