skip to Main Content
رویداد سامیکس

رویداد سامیکس

رویداد کارآفرینی

سامیکس در بازارهای در حال ظهور از استارتاپ‌های برتر کشور دعوت می‌کنند تا در مرحله اول در رویداد مقدماتی که در شهرهای شیراز،اصفهان و تهران برگزار می‌شود شرکت نمایند و تیم‌های برتر در مرحله نهایی به رقابت می پردازند تا استارتاپ برتر کشور را انتخاب کنند.

همچنین شبکه سرمایه‌گذارانی که با سامیکس در ارتباط هستند تلاش می‌کنند تا بر روی استارتاپ‌های مستعد کشور سرمایه‌گذاری نمایند.

هدف از این رویداد ، نمایش ظرفیت کارآفرینی و فناوری اطلاعات شرکت های نوپا در عرصه داخلی و بین المللی می باشد که باعث پیشرفت دستاورد های تکنولوژی ایران خواهد شد و علاوه بر آن باعث ایجاد فضای رقابتی بین محصولات این حوزه در ایران و سطح بین المللی و جذب سرمایه خارجی می گردد. همچنین استارتاپ هایی که در این رویداد شرکت میکنند از فرصتهای خوبی جهت دریافت سرمایه از طرف سرمایهگذاران داخلی کشور برخوردار هستند.

سامیکس به شهرهای اصفهان و شیراز خواهد رفت و رویدادی تحت عنوان سامیکس ایران مورخ ۳ بهمن ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در تهران، مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی (ظرفیت ۷۰۰ نفر) برگزار خواهد شد تا استارتاپ برتر ایران شناخته شود. 

  • حامی تهران – دانشگاه شهید بهشتی، شتابدهنده فارابی ،ایرانسل، صبا ویژن
  • حامی اصفهان – فضای کاری اشتراکی آبی سفید،اتاق بازرگانی اصفهان
  • حامی شیراز –مرکز نوآوری دانشگاه شیراز، شتابدهنده کوانتوم

سخنرانان رویداد : 

  • دکتر ناظمی(رئیس سازمان فناوری اطلاعات)
  • مهندس دزفولی(مدیر عامل شرکت ایرانسل)
  • دکتر پرند (ریاست پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی)

مدل برگزاری روز ارائه در قالب معرفی از طریق ارائه محتواست. هر یک از داوطلبین ۵ دقیقه وقت دارند تا محصول و ایده و آینده کاریشان را مطرح کنند. ابزار سخت افزاری ویدئو پروژکشن و صدا از قبل فراهم شده است. فایل های ارائه قبلا توسط دبیرخانه برگزاری رویداد ممیزی شده است. از آنجایی که استارتاپ های نو ظهور هم در این رویداد حاضر هستند، نقش هیئت ممیزی فیلترینگ نیست بلکه همفکری برای ارائه محتوایی برتر مد نظر است.  همچنین قبل از رویداد برای تیم های برتر کارگاهی با عنوان نحوه ارائه برگزار خواهد شد.

این رویداد فرصت مناسبی برای آشنایی با فضای کارآفرینی و استارتاپی ایران و شبکه سازی با افراد فعال در این حوزه می باشد.

اطلاعات بیشتر و ثبت نام : www.sumix.ir

برای حضور در رویداد میتوانید با کد تخفیف ponisha ثبت نام خود را انجام دهید.

مکان : تهران، ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، سالن ۷۰۰ نفره مرکز همایش های بین المللی ابوریحان

زمان : چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ از ساعت ۱۴ الی ۱۸

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top