0%

پونیشا در نظر دارد برای طراحی سایت و اپلیکیشن جدید خود، از یک لوگوی جدید استفاده کند و در همین راستا،
از همه‌ی طراح‌ها و افراد خوش ذوق دعوت به شرکت در این مسابقه می‌کند.

راحتی انجام پروژه‌ها و کسب درآمد از این طریق یکی از دلایل وجود لبخند در لوگوی پونیشاست و از طرفی چون با انجام پروژه‌ها به صورت دورکاری، در طولانی مدت باعث صرفه جویی در مقدار زیادی انرژی و زمان خواهد شد که این صرفه جویی در نهایت باعث بهتر شدن اوضاع محیط زیست خواهد شد و رنگ سبز جدید پونیشا نیز یادآور این مساله است. بخاطر همین ما در نظر داریم پیکتوگرام فعلی پونیشا ساده‌تر و مینیمال‌تر شود و مواردی که در بالا گفته شد در آن مستتر باشد.
همچنین شما می‌توانید از این نکات برای طراحی لوگو استفاده کنید:

  • طراحی جدید سایت و اپلیکیشن پونیشا چه لایه‌ی طراحی UI و چه در لایه‌ی طراحی تجربه کاربران ساده‌تر و مینیمال‌تر شده است. لذا لوگویی که در آن سادگی و مینیمال بودن لحاظ شده باشد در اولویت انتخاب است.
  • تلاش کنید در طراحی از ترکیب سفید و کد رنگ مشخص شده استفاده شود و کم تر از Gradient و ترکیب رنگ‌های دیگه استفاده بشود.
  • در مورد تایپوگرافی “پونیشا” همچنان نظر ما سادگی و مینیمال بودن است و اینکه روی الگو و سایزبندی مشخص و واحدی طراحی شود. در طراحی جدید سایت و اپلیکیشن پونیشا فونت دانا استفاده شده که می‌توانید در این لینک ببینید. 

پس اگر طراح هستید و خلاق تا ۲۱ آبان فرصت دارید تا در این مسابقه شرکت کرده و طرح‌های پیشنهادی خود را ارسال کنید. جایزه‌ی طرح برنده ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جزییات لوگوی مورد نظر و شرکت در این مسابقه می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

مسابقه‌ی طراحی لوگوی جدید پونیشا

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

One Reply to “مسابقه طراحی لوگوی جدید پونیشا”

  • شمس
    آبان ۲۱, ۱۳۹۸

    من امروز برای اولین بار وارد سایتتون شدم و خیلی دوست داشتم لوگوتون را طراحی کنم ولی مهلت تمام شده بود