skip to Main Content
نوروز ۹۹ مبارک!

نوروز ۹۹ مبارک!

سال نو مبارک. آرزوی ما سلامتی و شادی برای شماست و امیدواریم همگی در سال پیش رو، روزهای بهتری داشته باشیم. نوروز امسال شاید اصلا حال و هوای عید را نداشته باشد اما با وجود این، دیدن برگ‌های سبز و تازه‌ی درختان، شکوفه‌ها و چمن‌های تازه سبز شده که نوید بهار را می‌دهند، ناگزیر میل به شروعی دوباره را در دل آدم زنده می‌کند.

در سالی که گذشت با همه‌ی اتفاقاتی که شاهد آن بودیم تلاش ما در پونیشا بهتر کردن خدمات و فضای کار برای کارهای دورکاری و برونسپاری پروژه‌ها بوده است. رویداد فریلند را برای دومین سال در شهریور ماه با کمک و حضور نزدیک به ۲ هزار نفری شما در منطقه آزاد انزلی برگزار کردیم و دومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران را نیز در ۲۲ اسفند با معرفی ۱۵ فریلنسر برتر سال به پایان رساندیم. تلاش ما این است که در سال جدید کیفیت برگزاری رویدادها را افزایش دهیم تا میزبان فریلنسرها و کارفرمایان بیشتری از سراسر ایران باشیم.

تعطیلات نوروز فرصت مناسبی برای عملی کردن کارها و ایده‌هاست. با کد تخفیف happy99 می‌توانید با ۲۰ درصد تخفیف در پونیشا پروژه ایجاد کنید و یا حساب کاربری خود را ارتقا دهید. فرصت استفاده از این کد تخفیف تا ۱۵ فروردین است.

سال خیلی خوبی را برای شما آرزو می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم درآمد شما را در سال ۹۹ سه برابر بیشتر کنیم و همه پروژه‌های شما را از طریق فریلنسرهای خوبمان انجام دهیم. 🙂

کارها را بسپار به پونیشا

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top