skip to Main Content
هدیه ویژه برای همه کارفرمایان

هدیه ویژه برای همه کارفرمایان

mordad97

وسط تابستان هستیم و با کلی مشکلات کم آبی، بی برقی، مشکلات اقتصادی، گرانی و … مواجهیم، ولی این ها دلیل نمیشه دست از سعی و تلاش برای پیشرفت برداریم.

این بار یک هدیه ویژه برای همه کارفرمایان در نظر گرفتیم: پروژه ها را با کمک پونیشا انجام بده

 

پروژه های خود را با کد تخفیف mordad97 رایگان ایجاد کنید

همچنین تا پایان مرداد، هزینه خدمات ۵% از کارفرمایان کسر نخواهد شد. پس با خیال راحت پروژه های خود را به فریلنسرها بسپارید و هیچ هزینه ای بیشتر از مبلغ پروژه پرداخت نکنید.

 

 

دیدگاه‌ها
 1. بی زحمت یه قابلیتی هم برا فریلنسر های ناشناس بذارین. خیلی سخته میون اون همه پیشنهاد به ما اعتماد کنن. تقریبا هیچ کارفرمایی اینجا حاضر نمیشه به کسی که تاحالا اینجا پروژه نگرفته یا کم گرفته اعتماد کنه هرچقدر هم کارش خوب باشه.
  یه ترفندی بذارین ما هم دیده شیم.

  1. بخش نمونه کار های پونیشا به همین درد میخوره دیگه . شما پروژه هایی که میبینید رو به عنوان تمرین برای خودتون انجام بدید و در قسمت نمونه کار ها بزارید تا کارفرما با دیدن نمونه کار هاتون شما رو انتخاب کنه

 2. سلام
  لطفا یه مقدار هم به فریلنسر های بدبخت بها بدید. هزینه ارتقا عضویت دو برابر شده ، از هر پروژه ۱۰% میدیم نوش جونتون مشکلی هم باهاش نداریم، حق شماست که این محیط و فراهم کردید. ولی همونطور که انقدر به کارفرماها بها میدید به ما فریلنسر ها هم بها بدید. کاملا نگاهتون یک طرفه هست و حق ما هیچوقت گرفته نمیشه.
  فقط تلاش میکنیم که حقمون رو بگیریم .
  همین
  درود به همه فریلنسرهای عزیز ♥
  با احترام

  1. دوست عزیز هرچی پروژه بیشتری در سایت ثبت شود به این معنی است که فریلنسرها شانس بیشتری برای دریافت کار دارند. هر چقدر شما کارفرماها را راضی نگه دارید پروژه های بیشتری برای شما خواهد آورد.

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top