skip to Main Content
همایش حقوق کسب و کارهای نوپا  (Legal Day 2019)

همایش حقوق کسب و کارهای نوپا (Legal Day 2019)

آشنایی با مسایل قانونی و حقوقی از مهمترین لازمه ­های راه اندازی یک کسب و کار است و کسب و کارهای نوپا نیز در مراحل مختلف رشد خود با چالش­های حقوقی متعددی مواجه می­شوند. دومین همایش روز حقوق کسب و کار (legalday2019)  در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه سال جاری با حضور فعالان حوزه کسب و کار در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

محورهای این همایش با مشاوره فعالان حوزه حقوق کسب و کار، بر مبنای مهمترین چالش های روز جامعه کسب و کاری کشور برنامه ریزی و تدوین شده است .در این رویداد مدیران و مشاوران حقوقی هلدینگ های سرمایه گذاری، استارتاپ های مطرح و پارک های علم و فناوری راهکارهای متناسب در جهت حل چالش های قانونی و حقوقی پیشروی صاحبان کسب و کار و استارتاپ های کشور نظیر قوانین  تجارت الکترونیک و امنیت سایبری، بیمه و مالیات، ضوابط سرمایه پذیری، فناوری های حقوقی، نحوه تنظیم قراردادها، چالش­های حقوقی رمز ارزها و مالکیت فکری را ارائه می نمایند.

در legalday2019 نمایندگانی از سازمان بورس، مجلس شورای اسلامی، پلیس فتا و مدیران و مشاوران حقوقی هلدینگ های سرمایه گذاری و شتابدهنده های مطرح کشور، راهکارهای متناسب و عملیاتی برای حل بحران ­های حقوقی کسب و کار ارایه خواهند نمود.
همچنین در این رویداد، یک پنل جمعی با محوریت “چالش های حقوقی حوزه فینتک” با مشارکت تعدادی از فعالان حقوقی این حوزه برگزار می گردد. در این پنل مشارکتی، چالش های حقوقی و خلاهای قانونی پیش روی این نوع کسب و کارها بیان خواهد شد و خبرگان این حوزه راهکارهایی برای حل این بحران ها ارایه می کنند.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت legalday.ir مراجعه نموده یا با شماره ۰۲۱-۶۶۱۲۸۰۶۸ تماس بگیرید.

همچنین با استفاده از کد ponisha می‌توانید از تخفیف ۲۰ درصدی هنگام ثبت نام برخوردار شوید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top