skip to Main Content
پونیشا اسپانسر مسابقه طراحی لوگوی خانه امید

پونیشا اسپانسر مسابقه طراحی لوگوی خانه امید

«خانه امید» یک مرکز مردم نهاد نگهداری از کودکان بی‌سرپرست است که در حال حاضر در دو منزل مسکونی در شهر قم و در مجموع ۱۱۸ دختر و پسر با رده‌ی سنی ۲ تا ۱۴ ساله را نگهداری می‌کند. خانه امید تلاش می‌کند با ارائه‌ی فضایی امن و حمایت‌های روانی مانند مشاوره برای کودکانی که به دلایل مختلف والدین و سرپرست خود را از دست داده‌اند، محیطی گرم و صمیمی مانند خانه فراهم کند تا این افراد بتوانند در آرامشی که مددکاران فراهم می‌کنند، امنیت را تجربه کنند. از اهداف اصلی خانه امید کمک به توانمندسازی و فراهم سازی زمینه‌های تحصیل این کودکان است که در همین راستا تا کلاس ششم می‌توانند در همان محل به مدرسه بروند.

خانه امید برای ادامه‌ی فعالیت‌های خود به یک لوگو نیاز دارد که نشان دهنده‌ی دغدغه‌هایش در راه ایجاد رفاه و امنیت برای کودکان باشد. ما نیز در پونیشا در جهت مسئولیت اجتماعی‌مان از این خیریه حمایت می‌کنیم و اسپانسر این مسابقه هستیم.

می‌توانید پست این مسابقه را در اینستاگرام پونیشا نیز ببینید و به بیشتر دیده شدن آن کمک کنید:

پونیشا در اینستاگرام

شما نیز اگر در طراحی لوگو مهارت دارید می‌توانید با مراجعه به صفحه مسابقه و مطالعه جزییات خواسته شده، طرح خود را طراحی و ارسال کنید تا شانس برنده شدن در این مسابقه داشته باشید. مسابقه طراحی لوگوی خانه امید گارانتی است و این یعنی حتما یک برنده خواهد داشت. شرکت در مسابقه‌های پونیشا رایگان است، پس اگر دوست طراحی دارید می‌توانید شرکت در مسابقه‌ را به او نیز پیشنهاد دهید.

شرکت در مسابقه طراحی لوگوی خانه امید

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top