skip to Main Content
از فریلنسینگ بنویسید، به فریلند سفر کنید

از فریلنسینگ بنویسید، به فریلند سفر کنید

اگر فریلنسر هستید و یا تجربه‌ی فریلنسینگ دارید می‌توانید با شرکت در «چالش نوشتن از سبک زندگی فریلنسینگ» ویرگول، تجربیات‌ خود را با بقیه به اشتراک بگذارید و فرصت شرکت در فریلند رو داشته باشین.
برای این کار کافی است نوشته‌ی خود را در ویرگول و با هشتگ فریلند منتشر کنید.

https://virgool.io

ما در انتشارات فریلند نوشته‌ی شما را خواهیم خواند و به انتشارات اضافه‌ خواهیم کرد تا مجموعه‌ی ارزشمندی برای همه‌ی فریلنسرها یا کسانی که تازه در ابتدای راه فریلنسینگ هستند، باشد.

شما می‌توانید از تخصص و مهارت خود بنویسید، از اینکه از چه ابزاری برای بهتر شدن کار خود استفاده می‌کنید. همچنین می‌توانید نکاتی هم برای افرادی که در ابتدای راه فریلنسینگ هستند بگویید تا با این کار تصمیم‌گیری برای انتخاب این سبک زندگی برایشان آسان‌تر شود. حتی می‌توانید از برنامه‌ی روزانه‌ی خود بنویسید که برای تعادل کار و زندگی شخصی‌ و مدیریت زمان از چه روش‌هایی استفاده می‌کنید.

فریلند، بزرگ‌ترین گردهمایی فریلنسرهای ایران است که امسال مفصل‌تر از سال پیش، در ۲۸ و ۲۹ شهریور در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود. در این دو روز در کنار هم بیشتر درباره‌ی فریلنسینگ یاد خواهیم گرفت، از تجربیات هم استفاده خواهیم کرد، و دوستان بیشتری پیدا خواهیم کرد تا در کسب و کار به ما کمک کنند.

بزرگترین هدف فریلند این است که راه و روش درآمدزایی بصورت فریلنسینگ را به شما بیاموزد. در حقیقت برای کسب درآمد بصورت فریلنسینگ، شما نیاز به سرمایه ندارید. سرمایه شما زمانی است که برای کسب مهارت صرف می‌کنید. تمامی سخنرانی‌ها و کارگاه‌های فریلند به شما کمک می‌کند تا یاد بگیرید چه مهارت‌هایی بیشترین تقاضا را دارند و چطور می‌توانید از آنها درآمد کسب کنید.
منتظر خواندن تجربیات شما از فریلنسینگ در ویرگول هستیم. هشتگ فریلند یادتان نرود 🙂

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top