0%

تداکس ‌نقش جهان در شانزدهم شهریور‌ماه ۱۳۹۷ در سالن هنر سرای خورشید اصفهان با هدف گسترش ایده‌های ارزشمند برگزار می‌شود.
این رویداد که به‌ صورت مستقل از تد برگزار می‌ شود و امسال از میان صدها ایده ارزشمند ایده‌ هایی را همسو با محوریت اصلی این رویداد یعنی قصه های ناگفته untold stories، انتخاب کرده است. تداکس نقش جهان طی چهار سال اخیر سعی کرده است ایده‌ها و فضایی را برای پیوند گذشته، حال و آینده ایران اسلامی را مهیا کند و در قالب رویدادی موثر، برای تاثیرگذاران و قشر مسئولیت‌پذیر جامعه، چشم‌اندازی مشترک برای چالش‌های جمعی ایرانیان بیابد. این دومین رویداد تداکس نقش جهان و ششمین رویداد تداکس در اصفهان می باشد. چند رویداد گذشته با نام تداکس جلفا سالن و یک رویداد در سال ۹۴ بنام تداکس نقش جهان برگزار شده است.

تداکس نقش جهان، امسال با تمرکز بر باز کردن گفتمان خلاقانه در مورد چالش‌ های پیش ‌روی این شهر زیبا و تاریخی در قالب راه‌حل‌های چند رشته‌ای و میان‌ رشته‌ای و یا نوین تلاش کرده است. در اردیبهشت ماه امسال برند شهر اصفهان با عنوان قصه های ناگفته رونمایی شده و به حق میتوان مفهوم آن را در جای جای این شهر احساس کرد. تداکس نقش جهان بر این باورست که شنیدن این داستان های ناگفته برای افرادی که علاقه به توسعه فردی و اجتماعی و تغییری در دنیای پیرامونی خود دارند میتواند نقطه شروع و جرقه مفیدی باشد.
محمدعلی زاهدی ، صاحب جواز و برگزارکننده تدکس نقش جهان، درباره سخنرانان این دوره از تداکس ‌نقش جهان توضیح می‌دهد :
در حدود ۱۰۰ موضوع برای سخنرانی در تداکس‌ نقش جهان در نظر گرفته و پیشنهاد شد که از این میان ۲۰ نفر مورد بررسی قرار گرفتند و در نهایت هشت سخنران برای حضور در رویداد انتخاب شدند. ایده‌های همه این هشت نفر حاوی راهکارهایی برای چالش‌های پیش روی ایران و اصفهان، همچنین بهانه‌ای برای ترویج اندیشه و فرهنگ خلاقیت و پشتکار است.
مهدی نیازی منش، برگزار کننده و دبیر اجرایی در مورد تعداد شرکت کننده این رویداد گفت: ظرفیت حضوری رویداد ۳۰۰ نفر است که در اطلاع رسانی ها سعی بر تجمیع گروههای مختلف افراد و جوانان از حوزه های مختلف اجتماع شد. در محل رویداد علاوه بر سخنرانی ها، برنامه های جنبی مختلفی از جمله MiniTalk و گپ و گفت با سخنرانان در تایم استراحت هم دیده شده است. همچنین برای استفاده اقشار مختلف مردم در سراسر کشور که امکان حضور در محل رویداد را ندارند، تدابیر پخش زنده اینترنتی دیده شده است.

برای آشنایی با سخنرانان این رویداد و ثبت نام در این رویداد به وب سایت tedxnaghshejahan.ir مراجعه فرمایید.

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

One Reply to “تداکس ‌نقش جهان شانزدهم شهریور‌”

  • جواد
    شهریور ۲۱, ۱۳۹۷

    عالیه