1. خانه
  2. راهنما
  3. فریلنسر
  4. چطور می توانم روی پروژه پیشنهاد ارسال کنم؟

چطور می توانم روی پروژه پیشنهاد ارسال کنم؟

قبل از ارسال پیشنهاد روی پروژه ها، ابتدا پروفایل خود را تکمیل کنید، مهارت های خود را مشخص کنید، نمونه کارهای خود را به پروفایلتان اضافه کنید، رزومه خود را تکمیل کنید تا کارفرمایانی که پس از بررسی پیشنهاد شما به پروفایلتان مراجعه می کنند، با یک پروفایل خالی مواجه نشوند.

هر چقدر پروفایل شما حرفه ای تر باشد، شانس شما برای گرفتن پروژه بالاتر خواهد رفت. برای پروفایل خود تصویر مناسب انتخاب کنید.

برای ارسال پیشنهاد، وارد فهرست پروژه ها شوید. فهرست پروژه ها با مهارت من فقط پروژه هایی را لیست می کند که شما مهارت آنها را قبلا انتخاب کرده اید.

وارد صفحه پروژه شوید و پس از بررسی توضیحات پروژه، در صورتی که تمایل به انجام آن پروژه را دارید روی دکمه ارسال پیشنهاد کلیک کنید.

قیمت پیشنهادی خود و زمان انجام پروژه را با توجه به توضیحات پروژه وارد کنید. در صورت نیاز در آینده می توانید قیمت و زمان را ویرایش کنید. پرداخت های امن مورد نیاز برای انجام پروژه را، با توضیح یا نام یا شماره مشخص کنید. شما می توانید  چندین پرداخت امن برای انجام پروژه درخواست دهید.

توضیحات خود را با دقت وارد کنید. این تنها شانس شما برای ایجاد علاقه در کارفرماست. اگر به اطلاعات بیشتر نیاز دارید، بهتر است از کارفرما سوال بپرسید. مطمئن شوید کارفرمای شما متوجه شده است که شما پروژه را خوانده اید و شما بهترین فرد برای انجام پروژه وی هستید.

پروژه خود را ثبت کنید و منتظر پاسخ کارفرما باشید. پس از دریافت پیام از طرف کارفرما، می توانید برای کارفرما پیام خصوصی ارسال کنید.

آیا این مطلب مفید بوده است؟