Iran , Karaj
من 4 سال هست که بصورت حرفه ای وارد کسب و کار طراحی و توسعه وب شدم و سوابق کاری در شرکت هاست ایران، مدیا استدیو را دارم و الان هم بعنوان کارش...
آخرین فعالیت : مدتی پیش

5

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • تجربه خوب و لذت بخشي برام بود؛ حتما در اولويت افرادي هستند كه در پروژه هاي بعدي درخواست براشون ارسال مي كنم.
  کارفرما, دی 1394
 • با توجه به نظری که کارآفرین قبلی برای ایشون ثبت کرده بودند برای انتخاب ایشون کمی مردد بودم، لکن با توجه به اینکه پروژه رو کامل متوجه شدند ( با توجه به پیچیدگی که داشت )، و قیمت منصفانه ای پیشنهاد داده بودن ایشون رو انتخاب کردم و حالا نه تنها به هیچ وجه پشیمون نیستم، بلکه به جرات میتونم بگم با سریع ترین و دقیق ترین فریلنسر پونیشا طرف حساب بودم و بسیار بسیار راضی هستم از انتخابم و کار با ایشون و حتما توی پروژه های بعدیم نیز از راهنمایی هاشون استفاده خواهم کرد با احترام
  کارفرما, دی 1394
 • به هیچ وجه راضی نبودم.قرار بود پلاگین بومی سازی بشه،پلاگین دیگری نوشته شد که هر کدوم از خصوصیات(مکان،خدمات،کارمند و وقت های ملاقات)فقط با یک id کار میکنند.یعنی یک کار نمایشی.اساسا عملکرد خود پلاگین اصلی هم با اختلال ایجاد میشه. هر چقدر هم پیام دادم،آنلاین میشدند اما جواب نمیدادند. غیر حرفه ای ترین کسی که در طول 8 سال فعالیت حرفه ایم که در اینترنت داشتم دیدم.غیر حرفه ای از لحاظ اخلاقی منظورم هست. به هیچ وجه توصیه نمیکنم با ایشون کار کنید.
  کارفرما, تیر 1394
 • واقعا از کار با ایشان کمال رضایت را دارم و انشالا در تمامی کار های خود موفق باشند.
  کارفرما, تیر 1394
 • واقعا فردی حرفه ای هستن ! نسبت به هزینه ای که پرداخت شد چندین برابر فایل پروژه ارزش داره !! قطعا اگر پروژه دیگه ای ایجاد کنم بیش از 90 درصد پروژه رو به ایشون محول میکنم !!
  کارفرما, تیر 1394

0

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت برنزی
  عضویت برنزی
  اعضای برنزی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت برنزی می‌گیرند و می‌توانند 60 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  26 بهمن 1395