enlitfarsad
 • Iran, Tabriz
 • عضویت از : 08 تیر 1395 آخرین فعالیت : مدتی پیش
مسلط به زبان برنامه‌نویسی پایتون. طراحی و پیاده‌سازی انواع وبسایت با استفاده از فریم‌ورک جانگو و سیستم‌های مدیریت محتوای وردپرس و جوملا.

مسلط به زبان برنامه‌نویسی پایتون. طراحی و پیاده‌سازی انواع وبسایت با استفاده از فریم‌ورک جانگو و سیستم‌های مدیریت محتوای وردپرس و جوملا.

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان اردیبهشت 1394 - تیر 1394 ( کمتر از یک سال )

طراح و برنامه نویس وبسایت انگلیسی

طراحی مجدد وبسایت انگلیسی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز


دانشگاه شهید مدنی آذربایجان شهریور 1393 - بهمن 1393 ( کمتر از یک سال )

مسئول سایت اینترنت

اپراتور و مسئول شبکه ی سایت اینترنتی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان


کارشناسی زبان انگلیسی

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان(تبریز)

فروردین 1390 - فروردین 1394 ( 4 سال )


نفر اول

مسابقات منطقه ای برنامه نویسی

فروردین 1388 - فروردین 1389 ( 1 سال )


 • سلام، حقیقتا این روزها پیدا کردن یک فریلنسر خوب کیمیا شده، خیلی گشتم با خیلیا حرف زدم ولی هیچکدوم نتیجه نداد، تا اینکه آقا فرزاد رو از پونیشا پیدا کردم، اینو جدی میگم که برادرانه و دلسوزانه پروژه م رو انجام دادند. کیفیت فراتر از انتظارم بود. سریع بودند. و در هر لحظه ارتباطشون عالی بود. پروژه های بعدی خودم رو هم به ایشون خواهم سپرد.
  16 مرداد 1395
 • ایشان از لحاظ ارتباطی بسیار متشخص و خوش برخورد و از نظر کاری حرفه ای هستند، در کنار این خصوصیات خوش قول و منصف می باشند. توانایی تطبیق پذیری بالایی دارند و فریلنسر متعهد و رو به رشدی هستند. همکاری بسیار عالی بود و در آینده هم از مهارت های ایشون استفاده خواهیم کرد. برایشان آرزوی موفقیت دارم ...
  23 تیر 1395
 • معرف خارج از سایت
  واقعا کد و کار باکیفیت و بی نقصی تحویل دادن. با اصول کار تیمی و نظم تیمی کاملا آشنا هستن و این رو میشه از پیگیری ها و نتایج تسک هاشون فهمید. کار با ایشون واقعا لذت بخش بود و امیدوارم روزی در پروژه های غیر از دورکاری هم با ایشون همکاری داشته باشم
 • معرف خارج از سایت
  همکاری با ایشون باعث افتخارم بود. به عنوان اولین پروژه به قدری انتظارات تیم رو‌ برآورده کردن که الآن ایشون به عنوان گزینه Go-to ما برای تمام پروژه های طراحی وب به حساب میان. به خاطر آشناییشون با زبان انگلیسی همیشه به منابع دست اول دسترسی داشتند، به تمامی‌ Design Patternها تسلط داشتن. کلا اینکه همیشه یه جواب تو چنته اش داره ؛)