fahimerafiee
 • Iran, Rasht
 • عضویت از : 07 اردیبهشت 1397 آخرین فعالیت : مدتی پیش
طراح رابط و تجربه کاربری و طراح گرافیک

طراح رابط و تجربه کاربری و طراح گرافیک

مهندسی نرم افزار

دانشگاه گیلان

مهر 1393 - تیر 1397 ( 3 سال )


جنسیت : زن

وضعیت تاهل : مجرد

زبان‌های مسلط : English

 • 26 آذر 1400
 • یکی از بهترین تجربه های برونسپاری برای بنده بود. رفتار بسیار حرفه ای داشتند و همچنین از تخصص بسیار بالایی برخوردار هستند. اصلا نیازی به پیگیری کار نداشتند به گونه ای که بنده بیشتر احساس میکیردم یک شریک کاری در کنار پروژه دارم تا اینکه بخشی از کار را برونسپاری کرده باشم.
  21 بهمن 1398
 • چیزی که دوست دارم بهش تاکید بشه خلاقیت و کیفیت بالای دیزاین به همراه توجه به تمام جزییات پروژه بود که منجر به محصولی با استاندارد مطلوب شد. ایده های بسیار خوب و تازه ای توسط دیزاینر پیشنهاد داده شد و با تایید ما به پروژه اضافه شد. برای ما تجربه خیلی خوبی بود و میتونم بگم وقتتون رو برای گشتن دیزاینر حرفه ای بیشتر هدر ندید و با خانم رفیعی کارتون رو با خیال راحت شروع کنید.
  04 بهمن 1398
 • این دومین همکاری من با خانم رفیعی بود که امیدوارم آخرینش نباشه مجدد ازمیزان تعهد ایشان به پروژه ، سرعت عمل ، کیفیت و حرفه ای بودن ایشان شگفت زده شدم. پر رنگ ترین ویژگی خانم رفیعی اینه که به صورت کامل درگیر پروژه میشن و با پیشنهادات حرفه ایشون سطح پروژه رو ارتقا میدند.
  02 آذر 1397
 • از انجام پروژه با ایشون بسیار لذت بردم . فاکتورهای متفاوتی در کار ایشون همچون رفتار حرفه ای، آگاهی با استانداردهای به روز مربوط به UI و نظم در انجام کار من رو از کیفیت کار مطمئن کرد. بیش از اون ، ویژگی هایی همچون پاسخگویی به موقع ، تعامل موثر و پایا، مسولیت پذیری ، قانع نبودن به طرح فعلی و تلاش مداوم در جهت بهبود کار، خلاقیت و دقت به جزییات از مواردی بود که تاثیر مستقیمی داشت بر میزان بالای رضایت از این همکاری و تمایل به پیش بردن پروژه های آتی با ایشون .
  18 آبان 1397
 • ما به دنبال همکاری بودیم تا بتوانند با دقت و حوصله نیازهای پروژه را بررسی کنند. بسیار خوشحال هستیم از اینکه توانستیم کار را به خانم رفیعی بسپاریم. در تمامی قسمت ها بالاترین میزان همکاری و هماهنگی را داشتند. اصلاحات درخواست شده را بخوبی اجرا نمودند و تحویل نهایی فراتر از انتظاراتمان بود. ما ایشان را برای پروژه دوم خود نیز انتخاب نموده ایم. رفتار و برخورد حرفه ای در مورد نحوه انجام کار، گزارشات منظم از پیشرفت ها، آپدیت های روزانه، ریزه کاری های تمیز و کیفیت بالای طرح ها از نکات کلیدی ایشان بود.
  07 آبان 1397
 • بسیار باهوش ، حرفه ای و هنرمند سرعت عمل و تعهدشون به پروژه کاملا رضایت بخش بود و حتما در آینده پروژه های جدید رو با ایشان همکاری خواهم کرد.
  22 شهریور 1397