fahimerafiee
 • Iran, Rasht
 • عضویت از : 07 اردیبهشت 1397 آخرین فعالیت : دیروز
طراح رابط و تجربه کاربری و طراح گرافیک

طراح رابط و تجربه کاربری و طراح گرافیک

مهندسی نرم افزار

دانشگاه گیلان

مهر 1393 - تیر 1397 ( 3 سال )


جنسیت : زن

وضعیت تاهل : مجرد

زبان‌های مسلط : English

 • این دومین همکاری من با خانم رفیعی بود که امیدوارم آخرینش نباشه مجدد ازمیزان تعهد ایشان به پروژه ، سرعت عمل ، کیفیت و حرفه ای بودن ایشان شگفت زده شدم. پر رنگ ترین ویژگی خانم رفیعی اینه که به صورت کامل درگیر پروژه میشن و با پیشنهادات حرفه ایشون سطح پروژه رو ارتقا میدند.
  02 آذر 1397
 • از انجام پروژه با ایشون بسیار لذت بردم . فاکتورهای متفاوتی در کار ایشون همچون رفتار حرفه ای، آگاهی با استانداردهای به روز مربوط به UI و نظم در انجام کار من رو از کیفیت کار مطمئن کرد. بیش از اون ، ویژگی هایی همچون پاسخگویی به موقع ، تعامل موثر و پایا، مسولیت پذیری ، قانع نبودن به طرح فعلی و تلاش مداوم در جهت بهبود کار، خلاقیت و دقت به جزییات از مواردی بود که تاثیر مستقیمی داشت بر میزان بالای رضایت از این همکاری و تمایل به پیش بردن پروژه های آتی با ایشون .
  18 آبان 1397
 • ما به دنبال همکاری بودیم تا بتوانند با دقت و حوصله نیازهای پروژه را بررسی کنند. بسیار خوشحال هستیم از اینکه توانستیم کار را به خانم رفیعی بسپاریم. در تمامی قسمت ها بالاترین میزان همکاری و هماهنگی را داشتند. اصلاحات درخواست شده را بخوبی اجرا نمودند و تحویل نهایی فراتر از انتظاراتمان بود. ما ایشان را برای پروژه دوم خود نیز انتخاب نموده ایم. رفتار و برخورد حرفه ای در مورد نحوه انجام کار، گزارشات منظم از پیشرفت ها، آپدیت های روزانه، ریزه کاری های تمیز و کیفیت بالای طرح ها از نکات کلیدی ایشان بود.
  07 آبان 1397
 • بسیار باهوش ، حرفه ای و هنرمند سرعت عمل و تعهدشون به پروژه کاملا رضایت بخش بود و حتما در آینده پروژه های جدید رو با ایشان همکاری خواهم کرد.
  22 شهریور 1397