miladpahlavanian
 • Iran, Tehran
 • عضویت از : 02 خرداد 1397 آخرین فعالیت : دیروز
طراح رابط کاربری ( UI ) و طراح تجربه کاربری ( UX ) وب و موبایل ، طراح گرافیست

طراح رابط کاربری ( UI ) و طراح تجربه کاربری ( UX ) وب و موبایل ، طراح گرافیست

سامانه های هوشمند فام ( FAM IPTV ) فروردین 1396 - خرداد 1397 ( 1 سال )

مدیر ارشد طراحی رابط کاربری

طراح ارشد رابط های کاربری ، نخستین تلویزیون اینترنتی ایران ( فام ) در چهار پلتفرم وب ، موبایل ( آی او اس ) ( اندروید ) ، تلویزیون های هوشمند . فعالیت من بصورت تمام وقت بوده و پس از طراحی و اجرای رابط کاربری به پایان رسید .


میلادوب مهر 1389 - مهر 1395 ( 5 سال )

مدیر عامل و موسس

بنده بمدت 6 سال مسئولیت مدیریت عاملی و موسس شرکت طراحی وب سایت میلادوب را داشتم . در طول این مدت کلیه کارهای مرتبط با طراحی وب ، رابط کاربری و گرافیک ارجاعی به شرکت را نیز انجام و خروجی شرکت با نظرات بنده کنترل میشد .


برج سازان میکائیل مهر 1397 - دی 1397 ( کمتر از یک سال )

مدیر ارشد هنری

طراح ارشد و مدیر هنری شرکت اعظم برج سازان میکائیل . وظیفه بنده نظرات بر طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری وب و اپلیکیشن شرکت و همچنین محتوای شبکه های مجازی نیز به عهده بنده بوده .


مُدما دی 1397 - آذر 1401 ( 3 سال )

مدیر ارشد هنری و طراح رابط کاربری و تجربه کاربری

بنده در استارتاپ مدما مسئولیت طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری وب سایت ، اپلیکیشن و کیوسک هوشمند را بعهده داشته ام . علاوه بر این نظارت بر محتوای شبکه های اجتماعی ، تهیه و تولید برند بوک و ... را به عهده دارم . مدما استارت آپی در حوزه فرش است .


RUGTOMIZE دی 1397 - آذر 1401 ( 3 سال )

مدیر ارشد هنری و طراح رابط کاربری و تجربه کاربری

همزمان با فعالیت در استارت اپ مدما ، همان مسئولیت را در شرکت rugtomize مستقر در آمریکای شمالی ( کالیفرنیا ) را به عهده دارم . طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری وب سایت ، اپلیکیشن و کیوسک هوشمند ، نظارت بر محتوای شبکه های اجتماعی ، تهیه و تولید برند بوک و ... از جمله فعالیت های من در این شرکت نیز هست


کارشناسی مدیریت بازرگانی

دانشگاه سراسری شیراز

مهر 1385 - مهر 1390 ( 5 سال )


کسب مقام و دریافت لوح تقدیر در طراحی رابط کاربری از سومین دوره مسابقات کشوری فن آورد

کسب مقام اول در طراحی رابط کاربری از چهارمین دوره مسابقات کشوری فن آورد

کسب مقام اول بهترین طراحی سایت از جشنواره وب و موبایل ایران

کسب مقاوم اول بهترین طراح وب سایت از دومین جشنواره فریلنسرز

تاریخ تولد : 02 اسفند 1364

جنسیت : مرد

وضعیت تاهل : متاهل

زبان‌های مسلط : English Persian

 • کارنهایی به حرفه ای ترین شکل ممکن ارائه شده
  18 اسفند 1400
 • این دومین همکاری با جناب پهلوانیان بود؛ مثل سری قبل، کار به حرفه ای ترین شکل پیش رفت و حتی نکاتی که بهبود پروژه کمک میکرد رو با پیشنهاد ایشان به پروژه اضافه کنیم. در صورت همکاری با جناب پهلوانیان حتما از نتیجه پروژه بسیار راضی خواهید بود.
  10 اسفند 1400
 • همکاری با آقای پهلوانی باعث افتخار بود و خیلی حرفه ای، اخلاق مدار و صبور هستند با اینکه صفحه اصلی سایتمان را طراحی کرده بودند و بنا به دلایل کاری، از ادامه فعالیت منصرف شدیم اما با کمال تعجب آقای پهلوانی در قبال زمان و زحمتی که بابت صفحه اصلی پروژه صرف کرده بودند هیچ هزینه ای دریافت نکردند ضمن اینکه ملاک ایشون اظهار علاقه به حرفه ی خودشون و حمایت از استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا بود جای تقدیر هست. توصیه میکنم با خیال راحت کارتون رو به ایشون بسپارید.
  14 بهمن 1400
 • 21 دی 1400
 • ایشون بسیار با سلیقه ودقیق کار رو انجام دادن . نتیجه پایانی بسیار عالی بود.
  16 دی 1400
 • پیشنهاد جناب پهلوانیان را از بین تعداد پیشنهادات زیاد انتخاب کردیم و از این بابت خوشحال و راضی هستیم. ایشون بسیار با سلیقه و حرفه ایی هستند و نتیجه کار دقیقا چیزی بود که انتظارش را داشتیم. در آینده برای پروژه های جدید حتما همکاری خواهیم کرد .
  08 دی 1400
 • 06 دی 1400
 • بنده جناب پهلوانیان رو از بین بیش از ۵۰ پیشنهادی که روی پروژه بود انتخاب کردم و بسیار هم از نتیجه کار راضی هستم. بسیار حرفه ای و با تجربه هستند و خروجی کار رو فراتر از چیزی که انتظار دارید به شما تحویل میدهند. قطعا برای پروژه های بعدی هم انتخاب بنده جناب پهلوانیان هستند.
  19 آذر 1400
 • به شدت حرفه ای و خلاقانه طراحی کردند و نتیجه ی کار دقیقا همان چیزی که میخواستم شد. با صبر و حوصله ی مثال زدنی چندین بار مواردی که مد نظرم بود در طراحی اعمال کردند و در نهایت طرح نهایی حتی از آنچه که در ذهن داشتم هم بهتر و زیباتر شد. اگر کار طراحی داشته باشم صد در صد مجددا به ایشان مراجعه خواهم کرد چون نتیجه ی کار این پروژه فوق العاده عالی شد
  30 مهر 1400
 • بسیار همکاری خوبی از همه ی جوانب با جناب پهلوانیان بود. کار به موقع و بسیار با کیفت تحویل شد. همچنین پیشنهاداتی برای پروژه داشتند که بسیار عالی بود.
  12 مهر 1400
 • معرف خارج از سایت
  بسیار حرفه ای و مسلط . ما چند پروژه داشتیم با میلاد جان داشتیم و بسیار راضی هستیم . جتما همکاری خود را ادامه خواهیم داد. کلینیک ما بیش از 7 سال هست که با آقای پهلوانیان همکاری میکنه و ایشون خودشون همیشه برای بهبود طراحی سایت ما پیشنهاد میارن و این تعهد و مسئولیت برای ما واقعا ارزشمند هست .