pghf
 • Iran, Tehran
 • عضویت از : 03 تیر 1392 آخرین فعالیت : امروز
متخصص طراحی سایت وردپرس، سئو و بهینه سازی، افزایش امنیت سایتهای وردپرس، طراحی سایت با المنتور ، ارائه مشاوره رایگان قبل از انجام پروژه .

متخصص طراحی سایت وردپرس، سئو و بهینه سازی، افزایش امنیت سایتهای وردپرس، طراحی سایت با المنتور ، ارائه مشاوره رایگان قبل از انجام پروژه .

مشاوران داتیک مرداد 1388 - آذر 1400 ( 12 سال )

مدیر آی تی ، طراح وب

همکاری با شرکت مشاوران داتیک، مسئول فنی کنفرانس بین المللی برند، طراحی سایت و انجام امور گرافیکی ، مدیا و رسانه


ADVERY کانادا مهر 1398 - آذر 1400 ( 2 سال )

برنامه نویس وردپرس

همکاری با شرکت ADVERY کانادا در زمینه طراحی سایت وردپرسی


Taylor's University مالزی دی 1399 - آذر 1400 ( کمتر از یک سال )

برنامه نویس وردپرس

طراحی سایت آموزشی Taylor's University مالزی


جنسیت : مرد

وضعیت تاهل : مجرد

 • صفحات وب سایت ما به صورت جداگانه توسط طراح گرافیست طراحی شده بود و دارای جزییات و پیچیدگی های فراوانی بود. از طرفی جزیی از نیازمندی ما اجرای این صفحات پیچیده صرفا از طریق صفحه ساز المنتور بود. با بیش از 30 مجری پروژه صحبت کردیم و همگی عنوان کردند اجرای این صفحات با المنتور قابل انجام نیست و پیمان تنها کسی بود که ادعا کرد میتواند این صفحات را عینا با المنتور اجرا کند و در کمال تعجب ما، دقیقا همین کار را کرد :). بسیار منعطف، خوش اخلاق و همیشه در دسترس. یک تجربه عالی به تمام معنا.
  24 مهر 1400
 • ایشون متعهد به کار و پاسخگویی سریع داشتند با اینکه تایمی از پروژه بیماری ایجاد شد.
  09 شهریور 1400
 • خوش اخلاق و خوش برخورد بودن، از انجام پروژه رضایت کافی داشتم
  19 مرداد 1400
 • همکاری خیلی خوبی بود.در کدنویسی فرانت مهارت بالایی دارن
  16 مرداد 1400
 • من دکتر سعید پهلوان شریف استاد Taylor's University و رییس مرکز تحقیقات CIRI در مالزی هستم. هدف این پروژه ایجاد یک وب سایت با قابلیت ارائه دروس آنلاین و صدور مدرک برای مرکز تحقیقات وابسته به دانشگاه است. پیمان عزیز با حوصله و دقت کار را به سرانجام رساند. با وجود اختلاف ساعت چهار ساعت و نیمه، همیشه پاسخگو بود و به هیچ یک از درخواستهای گاه و بیگاه ما نه نگفت. پیمان درک خوبی از ورد پرس و فیچرهای مورد نیاز ما داشت که همکاری را آسان نمود. امیدوارم در پروژه های بعدی هم با ایشان همکاری داشته باشیم.
  09 دی 1399
 • من از همکاری و دوستی با پیمان عزیز خوشحالم . اخلاق حرفه ایشان در کار موجب شده است که حتما در موارد مشابه با ایشان همکاری داشته باشم .
  08 آذر 1399
 • تیم ما از تجربه ی حرفه ای که با جناب فیروزکوهی داشت بسیار راضی بود ایشون بسیار صبور و خلاق و خوش برخورد هستن قطعا برای پروژه های بعدی بازم باهاشون همکاری خواهیم داشت... با تشکر از سایت پونیشا
  13 مهر 1399
 • ایشون واقعا حرفه ای هستند و واقعا من خودم دیگه از انجام پروژه نا امید شده بودم بخاطر تداخل زیادی که افزونه های سایت ام باهم داشت. ولی ایشون مکررا با نویسنده های دیگر پلاگین ها کار رو پیش برد و در ارتباط بود و در نهایت با نوشتن افزونه جانبی و برخی تغییرات کار رو بخوبی نهایی کرد.
  17 شهریور 1399
 • آقای فیروزکوهی بسیار وقت گذاشتن و به بهترین نحو پروژه را انجام دادن هر چیزی که ما اضافه کردیم رو بدون هزینه اضافی انجام دادن من واقعا ایشون رو پیشنهاد میدم با فریلنسرهای زیادی ایرانی و خارجی کار کردم و ایشون هم یکی از بهترینها بودن
  16 شهریور 1399
 • کار به خوبی و به موقع انجام شد و ایشون کاملا پاسخگوی سوالات و ابهامات بودند
  25 مرداد 1399
 • معرف خارج از سایت
  تجربه بسیار خوبی بود. به دلیل سرعت بسیار خوبی که در پاسخگویی و پیگیری داشتند. همچنین پشتیبانی خوب و به موقع باعث شد تا تمایل به همکاری مجدد با ایشان‌ داشته باشم