Iran
4 سال بود که برنامه نویسی تحت ویندوز انجام میدادم و تواین زمینه حرفه ای هستم تا اینکه با وب آشنا شدم البته کمی دیر .. الان 4 ساله که وب کار...
آخرین فعالیت : مدتی پیش

2

نمونه کار

5

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • متاسفانه بنده به هیچ عنوان کار با کاربر php130 را پیشنهاد نمیکنم؛ برنامه نویسی: فوق العاده ضعیف پشتیبانی و پاسخگویی: به شدت ضعیف خلاصه کلام به ایشان یک فایل word در مورد پروژه داده شد و بعد از اتمام پروژه هم کل مبلغ را از ما گرفتند و در پایان حتی نصف کارهایی که به ایشان گفته شده بود نیز انجام ندادند و کار ناقص تحویل ما دادند. (هزینه پروژه: 1200000 ت )
  کارفرما, بهمن 1393
 • مهمترین خصوصیت یک حرفه ای ارججیت داشتن کیفیت کارکرد و ارایه پشتیبانی درست و دقیق است. خوشبختانه ایشان بعنوان یک فریلنسر حرفه ای بخوبی این جزییات را رعایت نمودند. از همکاری با ایشان رضایتمندم و به همه کارفرمایان و صاحبان پروژه، همکاری با ایشان را توصیه می نمایم.
  کارفرما, دی 1393
 • از آقای گودرزی بسیار سپاسگذارم، از نظر پاسخگویی و رفع ایرادات عالی بودن. سعیشون هم تحویل در موعد مقرر بود و این طور هم شد. ان شاالله تو پروژه های دیگه هم همکاری خواهیم داشت.
  کارفرما, دی 1393
 • از اینکه با جناب آقای مهندس گودرزی آشنا شدم خوشحالم . ایشان در انجام پروژه بسیار پیگیر ،منضبط ، توانمند و خوش ذوق بودند . امیدوارم در ادامه کارم از همکاری ایشان بتوانم بهره مند گردم.
  کارفرما, آذر 1393
 • راضی بودم، با دقت کار را پیگیری کردند و کارهای مورد نظر را انجام دادند. روی تحویل سر وقت حساسیت زیادی دارند!
  کارفرما, آبان 1393

0

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت معمولی
  عضویت معمولی
  اعضای معمولی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت معمولی می‌گیرند و می‌توانند 5 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  23 فروردین 1394