Iran
آخرین فعالیت : امروز

6

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • با سلام آقا سجاد بسیار آدم شریف و با حوصله و پاسخگویی در طول پروژه ی ما بودند . در کارشون بسیار حرفه ای هستند بسیار راضیم ازشون و پیشنهاد میکنم اگه دنبال یه آدم منطقی و با ضبر حوصله برای پروژتون هستید آقا سجادو انتخاب کنید .
  کارفرما, دی 1395
 • بسیار همکاری خوبی بود من که حالا حالا حالا با اقا سجاد کار دارم هنوز خیلی پروژه دارم که باید برام اکی کنند , پیشنهاد میکنم برای یک بار هم شده با اقا سجاد کار کنید بسیار حرفه ای و کار بلد هست و در کمترین زمان ممکن پروژه را تحویل داد
  کارفرما, مرداد 1395
 • انسانی محترم و صبور که مرحله به مرحله کار رو تشریح کردن و راهنمایی و توصیه هاشون واقعا کارآمد بود. سرعت کار هم خوب بود. براشون موفقیت آرزو میکنم و حتما تو کار های بعدی هم با ایشون کار میکنم.
  کارفرما, خرداد 1395
 • کار : 20 توانایی : 20 کلا نمره ایشان 20 از 20 هستش کارشون حرف نداره خیلی راضی بودم هم از نظر برخورد و هم از نظر قیمت و توانایی ایشان در انجام پروژه
  کارفرما, فروردین 1395
 • ايشان در كارشان واقعاً حرفه اي عمل كردند، ضمن اينكه بسيار خوش برخورد و با كمال آرامش درخواستهاي بنده را انجام دادند. انشاءالله پروژه هاي بعدي را هم با ايشان همراه خواهيم بود. پيشنهاد ميكنم يكبار كار كردن با ايشان را تجربه كنيد.
  کارفرما, بهمن 1394
 • ایشون آدم منصف و پر تلاشی بودن و با وجودی که بخش هایی از فایل هایی که بهشون دادم خیلی درست طراحی نشده بودند ، خودشون کار را اصلاح کردند و تا جایی هم که ممکن بود به صورت شبانه روزی کار را رسوندند. خروجی این پروژه هم برای من این بود که الان یک دوست متخصص در زمینه بازی سازی دارم که انتخاب اولم خواهد بود در پروژه های تعاملی و بازی سازی.
  کارفرما, دی 1394

0

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت معمولی
  عضویت معمولی
  اعضای معمولی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت معمولی می‌گیرند و می‌توانند 5 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  26 خرداد 1396