snzboy
 • Iran, Mashhad
 • عضویت از : 31 تیر 1392 آخرین فعالیت : دیروز
سلام من سعید یوسفی ، طراح گرافیک و رابط کاربری ، بیش از ده سال سابقه و تخصص/ جهت همکاری : دعوت به پروژه و یا ایجاد پروژه برای من (دکمه سبز)

سلام من سعید یوسفی ، طراح گرافیک و رابط کاربری ، بیش از ده سال سابقه و تخصص/ جهت همکاری : دعوت به پروژه و یا ایجاد پروژه برای من (دکمه سبز)

کانون های آگهی و تبلیغات شهریور 1385 - اسفند 1392 ( 7 سال )

مدیریت گروه طراحان

ایجاد روابط بهینه میان طراحان و کارفرمایان کانون های آگهی و تبلیغات و نظارت و کنترل کیفی برون داده های قسمت طراحی


روزنامه شمال شرق شهریور 1384 - بهمن 1386 ( 2 سال )

مسئول بخش تبلیغات

کنترل و مدیریت پروژه های تبلیغاتی ورودی به نشریه و نظارت بر چاپ


کارشناسی نا پیوسته - برق الکترونیک

دانشگاه آزاد اسلامی - واحد بجنورد

فروردین 1388 - فروردین 1390 ( 2 سال )


کسب عنوان فریلنسر برتر پونیشا از اولین جشنواره فریلنسر برتر ایران

تاریخ تولد : 12 دی 1367

جنسیت : مرد

وضعیت تاهل : متاهل

زبان‌های مسلط : English Persian

 • معرف خارج از سایت
  اولین تجربه سفارش طراحی لوگو تبدیل به بهترین تجربه برای مجموعه کاری ما شد و تمامی روند سفارش تا طراحی نمونه های اولیه و تغییرات نهایی بدون هیچ مشکلی انجام شد. از روند انجام پروژه و تحویل طرح نهایی بخوبی مشاهده میشد که بسیار طراحی حرفه ای و پروژه بر اساس اصول کاری طراحی شده و برای تمامی طرح های ارائه شده از توضیحات و تحلیل های اصولی استفاده شده و در قالب فایل هایی با نظم مشخص به مجموعه ما تحویل شد. من ایشون رو از بین طراحان لوگو پونیشا و سایر بخش ها به سختی و با دقت بسیاری انتخاب کردم که با سلیقه ما در طراحی همخوانی داشته باشد و از انتخاب خودم بسیار راضی هستم و همکاری با ایشون تجربه خوبی رو برای من و مجموعه ما رقم زد.
 • معرف خارج از سایت
  طراحی لوگوی شرکت رو به ایشون سپردیم و واقعا همگی از نتیجه راضی بودیم، ایشون کاملا با حوصله و وسواس حرفه ای که دارند یک نتیجه حرفه ای رو سر وقت به مشتری خودشون تحویل میدن و خیلی خوب خواسته های ما در طراحی رو برآورده کردند. قبلا هم کارهای ایشون رو پیگیری کرده بودم و از ایشون واقعا راضی ام و ممنونم ازشون.
 • معرف خارج از سایت
  تجربه بسیار عالی ،ما سر گرافیک خیلی سخت گیر هستیم ، ولی با ایشون نیاز به هیچ ادیت اضافه ای تا به حال نداشتیم . تجربه بسیار خوبی دارند و همین طور پیشنهادهای خوبی همیشه دارند