Iran , Mashhad
سلام من سعید یوسفی هستم ، طراح گرافیک در زمینه های همچون لوگو و برندینگ ، طراحی رابط کاربری وب و اپلیکیشن ، طراحی سایت و ...
آخرین فعالیت : امروز

12

نمونه کار
مشاهده بیشتر

295

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • ممنون از جناب یوسفی عزیز - کاملا حرفه ای و طراحی جذاب وطبق متد روز دقیقا همون طراحی که انتظارشو داشتم - ممنون از شما به امید همکاری های آینده
  کارفرما, تیر 1397
 • جناب یوسفی عزیز حرفه ای هستن و خروجی کارشون قابل قبول بود ولی با توجه به نظرات سایرین و نمونه کارها و امتیاز های قبلی ایشون انتظار داشتم منعطف تر رفتار کنن و سعی بیشتری برای تعامل با مشتری و کارفرما داشته باشن ، اگه در قسمتی از کار و به طور مثال بعد از دریافت چند طرح نیاز به تغییر در طرح باشه زیاد توجهی به نظرات شما نمیکنن ، البته در مورد ما خوشبختانه کارشون خوب بود و راضی هستیم ، من در نهایت از کار راضی بودم اما فکر میکنم با تعامل بیشتر و استفاده بیشتر از خلاقیتشون کارها خیلی بهتر انجام میشه.
  کارفرما, خرداد 1397
 • ایشان بسیار حرفه ای و خوش ذوق بودند و از کار با ایشان لذت بردم.
  کارفرما, خرداد 1397
 • برای ما دیزاین یک نرم افزار موبایلی اندرویدی رو انجام دادن و من از خروجی کار و سرعت عملشون کاملا راضی هستم. قطعا پروژه های بعدی رو با ایشان انجام خواهم داد.
  کارفرما, اردیبهشت 1397
مشاهده بیشتر

31223

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت طلایی
  عضویت طلایی
  اعضای طلایی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت طلایی می‌گیرند و می‌توانند 240 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  15 مرداد 1396