soroushthr
 • Iran, Tehran
 • عضویت از : 28 بهمن 1397 آخرین فعالیت : شنبه
تحلیلگر و دانشمند داده، مسلط به زبان پایتون با رویکرد آنالیز داده و مدل های پیش بینی کننده با تکنیک های یادگیری عمیق و مدرس زبان انگلیسی

تحلیلگر و دانشمند داده، مسلط به زبان پایتون با رویکرد آنالیز داده و مدل های پیش بینی کننده با تکنیک های یادگیری عمیق و مدرس زبان انگلیسی

آزمایشگاه علوم داده دانشگاه شهید بهشتی دی 1397 - اردیبهشت 1400 ( 2 سال )

دانشمند داده و دستیار پژوهشی

آنالیز و پیش بینی ترندهای آینده با استفاده از روش های مبتنی بر یادگیری ماشین و ایجاد مدل های شبکه های عصبی یادگیری عمیق.


دبیرستان انرژی اتمی شهریور 1399 - اردیبهشت 1400 ( کمتر از یک سال )

مدرس زبان انگلیسی


مدرسه زبان ایرانیان دی 1397 - مهر 1398 ( کمتر از یک سال )

مدرس زبان انگلیسی

مدرس دوره های کانون زبان ایران و مکالمه پیشرفته


کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار

دانشگاه شهید بهشتی

مهر 1397 - بهمن 1399 ( 2 سال )


کارشناسی مهندسی نرم افزار

دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی

مهر 1392 - بهمن 1396 ( 4 سال )


تاریخ تولد : 11 تیر 1374

جنسیت : مرد

وضعیت تاهل : مجرد

زبان‌های مسلط : English Persian

 • از همکاری با آقای طاهری بسیار راضی هستم. ایشان اصلاحات یک پروژه یادگیری ماشین به زبان انگلیسی را به بهترین نحو ممکن و به موقع انجام دادند. کیفیت کار و مدیریت زمان ایشان بسیار عالی است به نحوی که حتی تعطیلات نوروز نیز خللی در تحویل کار ایجاد نکرد.
  23 فروردین 1400
 • همکاری با آقای طاهری مثل دفعات قبل فوق العاده بود. همه کارها به موقع و به بهترین شکل ممکن پیش رفت. به زبان انگلیسی و دانش تخصصی در زمینه بینایی رایانه، یادگیری عمیق و پردازش تصویر کاملا تسلط دارند و پروژه من را از نظر نگارش و محتوای متن بسیار عالی انجام دادند.
  12 اسفند 1399
 • سومین تجربه کار با مهندس طاهری بود. مثل دفعات قبل کار رو با کیفیت و عالی تحویل دادند. ایشان علاوه بر دانش بسیار خوب در زمینه یادگیری عمیق و پردازش تصویر، در زمینه نگارش فارسی و انگلیسی گزارش ها و مقالات هم عالی بودند.
  22 دی 1399
 • یک فریلنسر واقعا حرفه ای کار کردن با ایشان بسیار رضایت بخش است چون به معنای واقعی کلمه یک فریلنسر حرفه ای هستند. بسیار با اخلاق، از نظر علمی بسیار توانمند و همین طور خیلی خوش قول هستند. تمام بخش های پروژه را با کیفیت بالا و سروقت (حتی گاهی زودتر از موعد) تحویل دادند.
  22 دی 1399
 • پروژه من رو سر وقت و با کیفیت عالي به نتيجه رسوندند. ایشان بسیار دقیق و حرفه ای هستند و سرعت عمل بالا در کنار کیفیت کارشون واقعا تحسین برانگیزه. در پروژه های بعدی حتما ایشون جزو گزینه های اصلی ما خواهند بود.
  27 آذر 1399
 • پروژه بسیار عالی و با دقت بالا انجام شد. توانایی بسیار خوبی در زمان بندی دقیق پروژه و ارائه توضیحات کامل داشتند. تعامل و ارتباطات بسیار مناسبی جهت درک متقابل از پروژه ایجاد کردند.
  23 آبان 1399
 • کار را بسیار دقیق و درست متوجه شدند و دقیقا کاری که مورد انتظار بود، آماده شد. پاسخگویی هم عالی بود
  12 آبان 1399
 • معرف خارج از سایت
  بسیار متعهد، حرفه ای، کار درست و آن تایم. مقاله ای مرتبط با انجام پیش بینی سری زمانی با استفاده از هوش مصنوعی رو به زبان انگلیسی انجام دادند که هم دقت مدل پیاده سازی شده بسیار فراتر از حد انتظار بود و هم کیفیت مقاله نوشته شده.