timeline
 • United Kingdom, London
 • عضویت از : 12 تیر 1397 آخرین فعالیت : امروز
طراح حرفه ای و بین المللی لوگو " Professional logo designer " ... طراحی برای من یک شغل نیست، من با عشق طراحی می کنم ;) ▲کلیک بر روی مهارت▼

طراح حرفه ای و بین المللی لوگو " Professional logo designer " ... طراحی برای من یک شغل نیست، من با عشق طراحی می کنم ;) ▲کلیک بر روی مهارت▼

شرکت و سایت های معتبر بین المللی Mar 0621 - دی 1398 ( 1398 سال )

طراح لوگو ، نشانه ، آرم ، برندینگ و گرافیک

به رای جهاندیدگان کار کن ... که صید آزموده‌ست گرگ کهن /// خردمند باشد جهاندیده مرد ... که بسیار گرم آزموده‌ست و سرد /// گرت مملکت باید آراسته ... مده کار معظم به نوخاسته /// به خردان مفرمای کار درشت ... که سندان نشاید شکستن به مشت "سعدی"


پونیشــــــــــــــــــــــــــــــــا مهر 1397 - دی 1398 ( 1 سال )

طراح لوگو ، نشانه ، آرم ، برندینگ و گرافیک

کارفرمای محترم، شما می توانید با کلیک بر روی تگ های مهارتی در زیر پروفایل بنده شامل " ادوبی فوتوشاپ "، " ادوبی ایلاستریتر "، " طراحی آیکون "، " تصویرسازی "، " طراحی لوگو "، " کارت ویزیت "، " ادوبی آدیشن "، " ادوبی افترافکتس "، " موشن گرافیک "... از جایگاه بنده در بین تمامی فریلنسرهای محترم آگاه شوید


اولیـن و برترین بـرای خداست، پس هر آنچـه از او دارم و هســتم، از فضـل و برکت اوست

نفر اول فریلنسرها در طراحی لوگو، آیکون و تصویرسازی از لینک معتبر https://b2n.ir/004899

نفر اول فریلنسرها در فتوشاپ، ایلاستریتر و آدیشن از لینک معتبر https://b2n.ir/231825

نفر اول در طراحی کارت ویزیت و ست اداری از لینک معتبر https://b2n.ir/78521

نفر سوم فریلنسرها در طراحی گرافیک و گویندگی از لینک معتبر https://b2n.ir/34131

تداوم همکاری با کارفرما، بعد از اتمام اولین پروژه از دستاوردهای بزرگی است که به آن افتخار می کنم

رعایت انصاف و احترام به شعـور کارفرمـا از اصـول اولـیه من است

عدم قضاوت، تخریب، تهمت، زیرآب زدن، تمسخر هیچ یک از فریلنسرهای محترم، برای اثبات خودم یا اخذ یک پروژه

اگر دقیقتر نگاه کنید در خواهید یافت که تحقق بسیاری از موفقیت های یک شبه، زمان زیادی برده است

و اینکه، اگر قادر نیستی صداشو بشنوی، ضعف توئه بـ از ، دلیل نمیشه که بگی: پروانه نمی تونه آواز بخونه...

جنسیت : مرد

وضعیت تاهل : متاهل

زبان‌های مسلط : English Persian

 • این سومین پروژه من با تایم لاین عزیز بود مثل همیشه عالی کار با ایشان بسیار رضایت بخش است و طراحی و اجرایشان با تغییرات بسیار مختصر کاملا مطابق با خواسته های این پروژه بود. بسیار دقیق و با کیفیت بالا پروژه را به اتمام رساندند و درک عالی از پروژه ، ارتباط صمیمی و مهارت بسیار عالی و تعهد به انجام کار موجب شده با ایشان همکاری دائمی خواهم داشت.
  28 دی 1398
 • از طراحی و رفتار حرفه ای ایشان بسیار سپاسگزارم و خوشحالم که کار خودم رو به ایشان سپردم و قطعا در آینده نیز این همکاری ادامه دار خواهد بود.
  25 دی 1398
 • آقا پژمان یکی از بهترین گرافیست های پونیشاست که بنده افتخار داشتم برای بار سوم با ایشون کار کنم و مثل همیشه کار با کیفیت و زیبایی رو به من تحویل دادن. از کار کردن با ایشون خوشحالم.
  25 دی 1398
 • 25 دی 1398
 • 23 دی 1398
 • کارشون بسیار عالی و یازده اتود مختلف برای ما فرستادند که یکی از دیگری بهتر بود.
  22 دی 1398
 • من بواسطه شغلی که دارم با طراحان زیادی آشنایی و در نتیجه کار کرده ام اما بدون اغراق در مورد جناب تایم لاین عزیز باید عرض کنم با بررسی کامنت های کارفرمایان پیشین که نشان از این داشت یک حرفه ای در زمینه طراحی لوگو هستند تصمیم گرفتم پروژه خودم رو به ایشان واگذار کنم و در نهایت از کیفیت کاری و عملکردشان رضایت صد در صدی دارم . خوش فکر ، خلاق ، حرفه ای ، سریع و همیشه پاسخگو هستند ، براحتی میشه کارهای بزرگ رو بهشون سپرد و اعتماد کرد در ضمن شخصیت بالا ، صبر ، برخورد و ادبیات خوب ایشان هم ستودنی است.
  21 دی 1398
 • Worked through multiple revisions and did an excellent job to get to the final design. Very talented and great work
  21 دی 1398
 • بسیار حرفه ای و با حوصله برای انجام تغییرات چندین باره.درک حرفه ای از توضیحی که دریافت می کنند و مطابق همان چیزی که توضیح داده شده تغییرات را انجام میدهند.و دقیقا همانند نظرات سایر کارفرمایان برخورد بسیار متین و مودبانه ایشون بنده رو برای ادامه همکاری مشتاق تر کرد.بسیار ممنونم از فریلنسر timeline و سایت پونیشا.
  21 دی 1398
 • ضمن خسته نباشيد به فريلنسر محترممون از عملكردشون بسيار بسيار راضي بودم ، ايشون علاوه بر اينكه در كارشون فوق العاده حرفه اي هستند بسيار انسان با شخصيت مودب و محترمي هم هستند و من از اينكه ايشون رو انتخاب كردم بسيار خوشحالم و قطعا همكاري من باهاشون ادامه پيدا خواهد كرد .
  20 دی 1398