Iran , Zarand
مسلط به asp mvc و sql server و mysql , php laravel ,python djago رتبه 3 مسابقات کشوری رایانه فعالیت در دانشجویار ، سورس باران ، لرن فایلز و...
آخرین فعالیت : امروز

46

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • بسیار خلاق و حرفه ای و مودب و باهزینه کم کار کردند.ممنونم
  کارفرما, تیر 1396
 • مهارت بالای وی در برنامه‌نویسی همراه با راستگویی ایشان کاملا قابل تقدیر است. توضیحات و مشاوره هایی که در حین انجام پروژه برای بهتر شدن آن به من دادند، بسیار مفید بود. موردی که بسیار نظر من را جلب کرد، اهمیت داشتن پروژه برای ایشان بود که به سادگی از کنار خطا ها نمی گذشتن و به دنبال پاک کردن صورت مسئله نبودن و همیشه راه حلی برای مرتفع کردن مشکل پیدا می کردند. ایشان پیشنهادهایی برای ارزشمند تر شدن پروژه ارایه دادن و آنها را انجام دادند که حتی در تعریف پروژه بنده نبود که فوق العاده با ارزش است.
  کارفرما, تیر 1396
 • با وجود این که پروژه ادامه کار فریلنسر دیگه ای بود و ابهامات زیادی داشت، وحید با روحیه مناسب برای حل مساله، بخش مربوط به خودش رو به نحو احسن انجام داد، ممنونم ازش.
  کارفرما, خرداد 1396
 • واقعا خوشحال شدم که ایشون رو پیدا کردم که پروژه ی ما رو انجام بدن با صبر و حوصله کار رو به بهترین وجه انجام دادن توصیه می کنم پروژه های خودتون رو به ایشون بسپارید چون هم بسیار مجرب و متخصص هستند و هم روابط عمومی بسیار بالایی دارند
  کارفرما, اردیبهشت 1396
 • قیمتشان خوب است و کارشان را هم بلد هستند. ان شالله باز هم همکاری داشته باشیم
  کارفرما, اردیبهشت 1396
مشاهده بیشتر

9490

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت برنزی
  عضویت برنزی
  اعضای برنزی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت برنزی می‌گیرند و می‌توانند 60 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  21 تیر 1396