Iran , Zarand
مسلط به asp mvc و sql server و mysql , php laravel ,python djago رتبه 3 مسابقات کشوری رایانه فعالیت در دانشجویار ، سورس باران ، لرن فایلز و...
آخرین فعالیت : امروز

49

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • ما ایشون رو از بین تعداد زیادی پیشنهاد انتخاب کردیم به دلایل متعددی مثل اخلاق بسیارعالی، فهم بالا، سرعت پاسخگویی بالا، توضیحات مناسب در تعریف پروژه و قیمت پیشنهادی معقول و متناسب . ایشون تو کارشون خیلی خوب و حرفه ای هستند و از نکات برجسته ایشون صداقت درانجام کار هست. از دیگر نکات قابل توجه در کار با ایشون توانایی ارائه پیشنهادهای سازنده در تسریع انجام پروژه و گرفتن بهترین خدمات است. در مجموع ایشون رو برای انجام هر پروژه ای توصیه میکنیم.
  کارفرما, شهریور 1396
 • جناب رضا زاده بسیار عالی و حرفه ای عمل کردند و بیش از انتظار ما کار رو پیش بردند حتی در جاهایی که مربوط به درگاه و پروژه هم نبود کمک کردند. انشالله در تمام پروژه های آتی بتونیم باهاشون همکاری کنیم.
  کارفرما, شهریور 1396
 • اقای رضا زاده فردی وظیفه شناس و بهتره بگم خداشناس هستند و پیشنهاد میکنم که به وجود ایشون برای پروژه هاتون اعتماد کنید. من بسیار راضی بودم از ایشون و آرزوی موفقیت دارم براشون.
  کارفرما, شهریور 1396
 • مجری کار رو بسیار سریع پیش بردند و اهدافی که مدنظرم بود رو به صورت دقیق پیاده سازی کردند. کار با ایشون بسیار لذت بخش بود.
  کارفرما, تیر 1396
 • بسیار خلاق و حرفه ای و مودب و باهزینه کم کار کردند.ممنونم
  کارفرما, تیر 1396
مشاهده بیشتر

12440

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت برنزی
  عضویت برنزی
  اعضای برنزی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت برنزی می‌گیرند و می‌توانند 60 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  29 شهریور 1396