پونیشا

فلش سمت چپ

استخدام ادمین پاسخگویی غیرحضوری

ارتباط، پیوند می‌سازد. سریع و حرفه‌ای ارتباط برقرار کنید و پیوندهای ماندگار بسازید. پونیشا، اولین پلتفرم اختصاصی استخدام ادمین پاسخگویی کامنت و دایرکت است. شما می‌توانید پروژه خود را ثبت و با استخدام ادمین پاسخگویی مورد نظر، اعتبار و فروش خود را افزایش دهید.

تصویر یک تبلت با صفحه مجازی پونیشا و یک گوشی با لوگوی اینستاگرم و یک انگشت اشاره به سمت لوگوی تلگرام و عبارت ادمین پاسخگویی

راهنمای استخدام ادمین پاسخگویی

STEPS
۱. ثبت پروژه

همه‌ی جزئیاتی را که لازم است ادمین پاسخگویی درباره‌ی پروژه بداند، همراه با بودجه مد نظر خود، نوشته و ثبت کنید.

۲. انتخاب ادمین

از بین پیشنهادهای دریافتی، در بخش پیام‌های من، ادمین مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید.

۳. نظارت بر پروژه

در طول فرآیند پروژه، با ادمین تعامل داشته و بر روی پروژه نظارت کنید تا بهترین خروجی را داشته باشید.

۴. پرداخت امن

پس از رضایت از کیفیت کار، می توانید پرداخت نهایی را در بستر امن پونیشا انجام دهید.

نمونه کارهای ادمین پاسخگویی
TOPWORKS
چرا سایت پونیشا برای ادمینی؟
WHY
دسترسی سریع به ادمین‌های پاسخگویی

می‌توانید به سادگی برای کسب و کارتان یک ادمین پاسخگویی دایرکت و کامنت استخدام کنید و نیازی نیست وارد فرایندهای سفت و سخت پیدا کردن نیروها شوید. پونیشا شما را به بهترین و حرفه‌ای‌ ترین ادمین‌های پاسخگویی وصل می‌کند.

حفظ امنیت و اخلاق حرفه‌ای

شما با فریلنسرهای مطمئن همکاری می‌کنید و با بررسی نمونه‌کارها و رزومه ادمین‌های پاسخگویی دایرکت می‌‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. افرادی که از هر نظر مطمئن و قابل اعتماد هستند و توسط پونیشا تایید شده‌اند.

تضمین بازگشت پول

پونیشا از ابتدا تا انتهای پروژه‌، همراه شما خواهد بود. اگر در حین انجام پروژه با مشکل مواجه شدید یا در انتهای پروژه، از انجام کار رضایت نداشتید، می‌توانید بعد از تایید تیم داوری پونیشا، پول خود را پس بگیرید.

یک میز و صندلی که روی آن یک لپ تاپ، چراغ مطالعه، دفترچه یادداشت، ماگ، مداد و جامدادی،گلدان و آیکون پونیشا است
فریلنسر در پونیشا
0
پروژه‌ ثبت‌شده در پونیشا
0
پروژه‌ انجام شده
0
نمونه کار ثبت شده
0
به ما اعتماد کردند
TRUST
لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو
لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو

پرسش‌های متداول

FAQ

اگر حجم پیام‌های دریافتی شما زیاد است و خودتان نمی‌توانید به طور مداوم این مسئله را مدیریت کنید استخدام ادمین پاسخگویی غیرحضوری بهترین راهکار است. مخصوصا اگر نیاز دارید که خیلی سریع و دقیق به مشتری‌ها جواب بدهید و استراتژی فروش و بازاریابی شما مبتنی بر سرعت و دقت پاسخگویی است.

با توجه به اینکه اینستاگرام عملا به یک بستر فروش تبدیل شده، ادمین پاسخگویی اینستاگرام باید بتواند مسائل مربوط به فروش، ارائه قیمت، دریافت آدرس و هزینه را به خوبی مدیریت کند و همچنین به کامنت‌ها با دقت پاسخ بدهد. همچنین در صورت بروز مشکل بتواند خیلی سریع مسئله را مدیریت کند.

برای پاسخ دادن به سوالات مشتریان در اینستاگرام، تلگرام و یا واتساپ تنها دسترسی به این پلتفرم‌ها کافی است و اکثر کسب و کارها این مسئله را به صورت غیرحضوری مدیریت می‌کنند که از نظر هزینه هم کاملا به‌‌صرفه است.

ادمین پاسخگویی واتساپ و تلگرام با توجه به مدل کسب و کار شما و نوع ارتباطی که در تلگرام و یا واتساپ با مشتریان‌تان دارید به سوالات پاسخ می‌دهد، مشکلات کاربران را برطرف می‌کند و یا استراتژی مشخص‌شده توسط کسب و کار را جلو می‌برد.

کسب و کارهایی که ارتباط سازنده و موثر دارند اعتبار بیشتری هم کسب می‌کنند و مشتریان وفادار بیشتری دارند. جواب دادن سریع به سوالات و مشکلات و راه انداختن سریع مشتریان هم مستقیما روی فروش و افزایش درآمد کسب و کارها تاثیر می‌گذارد.

مدیریت دقیق پیام‌های دریافتی مهم‌ترین مسئله است. اینکه به همه جواب داده شود و هیچکدام از دایرکت‌ها یا پیام‌ها بدون پاسخ باقی نمانند. همچنین پاسخگویی سریع و در عین حال دقیق هم جزو موارد مهمی است که هر ادمین پاسخگویی باید رعایت کند.

بهترین فریلنسرهای ادمین پاسخگویی دایرکت را به راحتی پیدا کنید.

پونیشا، خانه‌ی فریلنسرهای ایران است. پروژه‌های خود را با مهارت ادمین پاسخگویی برون‌سپاری کنید و برای انجام آن‌ها به بهترین شکل ممکن، نیروی حرفه‌ای ادمین پاسخگویی دورکار یا حضوری استخدام کنید.

این تصویر ۴ تکه است که دو تصویر بالا دو خانم فریلنسر و تصویر پایین سمت راست فریلنسر آقا و تصویر سمت چپ یک مانیتور است

راهنمای ادمین پاسخگویی

HELP

کیفیت ارتباط‌تان را بالاتر ببرید

ارتباط درست و به‌موقع و هدفمند یک عنصر ضروری و مهم برای تمام کسب و کارهاست. شما در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارید و خیلی از کسانی که شما را دنبال می‌کنند احتمالا سوالاتی از شما داشته باشند، می‌خواهند سفارشی ثبت کنند، با شما همکاری کنند و یا به مشکلی خورده‌اند و شما باید به آن‌ها پاسخ بدهید. مطمئنا کار ساده‌ای نیست و استخدام ادمین پاسخگویی غیرحضوری یکی از راهکارهایی است که می‌توانید امتحان کنید و به احتمال زیاد نتیجه مثبتی خواهید گرفت.

چه کسب و کارهایی به ادمین پاسخگویی نیاز دارند؟

یک جواب ساده برای این سوال وجود دارد: اگر حجم پیام‌ها، دایرکت‌ها و کامنت‌هایی که دریافت می‌کنید زیاد است باید ادمین پاسخگویی داشته باشید.

  • اگر کسب و کار شما مبتنی بر ارتباط مستقیم است، مثلا کالاها را دایرکت اینستاگرام می‌فروشید یا برای همکاری باید مستقیما در دایرکت مکالمه کنید.
  • اگر خدمات پس از فروش دارید و مشتریان مدام از این خدمات استفاده می‌کنید. 
  • اگر نیاز دارید به موقع به مشتری‌ها جواب بدهید و ممکن است در صورت دیر جواب دادن مشتری‌تان را از دست بدهید. 
  • اگر استراتژی بازاریابی و پشتیبانی شما مبتنی بر ارتباط سریع و 24 ساعته است.

در این صورت قطعا به ادمین پاسخگویی اینستاگرام یا یا ادمین پاسخگویی تلگرام و یا سایر پلتفرم‌ها نیاز دارید. کسب و کارهایی که سریع‌تر و دقیق‌تر جواب مشتری‌ها را می‌دهند اعتبار بیشتری هم دارند و مشتری‌ها می‌دانند که در صورت بروز مشکل خیلی سریع می‌توانند مشکلات‌شان را حل کنند. 

شرایط مهم در استخدام ادمین پاسخگویی غیرحضوری

مسلما شما با توجه به شرایط کسب و کارتان و مدلی که برای پشتیبانی و یا بازاریابی و فروش از طریق سوشال مدیا در نظر گرفته‌اید به خوبی می‌دانید که چه نوع ادمینی برای پاسخگویی نیاز دارید اما چند نکته را فراموش نکنید. 

  • ادمین پاسخگویی واتساپ، تلگرام و یا اینستاگرام باید لحن و مدل کسب و کار شما را بشناسد و متناسب با آن جواب بدهد. 
  • در زمان‌هایی که برای او تعریف شده آنلاین باشد و در صورت دریافت دایرکت، کامنت و یا پیام خیلی زود جواب مشتریان را بدهد. 
  • سوالات پرتکرار مشتری‌ها را به خوبی مطالعه کند و جواب‌های دقیق و درستی برای هر کدام از این سوالات داشته باشد. 
  • اگر ادمین پاسخگویی دایرکت و کامنت با هدف افزایش فروش استخدام می‌کنید باید نحوه ارتباط گرفتن، اصول فروش و همچنین ترغیب مشتریان را هم تا حد زیادی بلد باشد. 
  • کار کردن با پلتفرم‌ها را بلد باشد و از امکانات این پلتفرم‌ها برای پاسخگویی بهتر و کامل‌تر استفاده کند. غلط‌های املایی و تایپی نداشته باشد و فرمت پاسخگویی مشخصی که تعیین کرده‌اید را به طور کامل رعایت کند.
  • در مواقع ضروری (مانند مشکلات ناگهانی تاخیر در سفارش، یا قطع شدن سرویس‌های شما) کارایی بالایی داشته باشد و بتواند همزمان تعداد بالای پیام‌ها را مدیریت کند و مشکلات متداول کاربران را هم به شما گزارش بدهد تا راه‌حلی برای آن‌ها پیدا کنید.

ادمین پاسخگویی غیرحضوری یا حضوری؟

استخدام ادمین پاسخگویی دایرکت و کامنت یا پاسخگویی واتساپ و تلگرام بهتر است غیرحضوری باشد. حتی در سیستم‌های مدرن پشتیبانی، پاسخگویی تلفنی هم عملا غیرحضوری شده است و خیلی از کسب و کارها این موارد را به صورت دورکار مدیریت می‌کنند. از نظر هزینه هم به شدت به‌صرفه‌تر است. در ضمن برای پاسخگویی به دایرکت‌ها و کامنت‌ها و پیام‌ها فقط به اینترنت، گوشی هوشمند یا یک سیستم کامپیوتری نیاز دارید و  الزامی به حضوری بودن نیست و تقریبا همه افراد به این امکانات دسترسی دارند.

چطور از کیفیت کار ادمین پاسخگویی دایرکت مطمئن شویم؟

شاخص‌هایی برای آنالیز کیفیت کار ادمین پاسخگویی تلگرام و واتساپ وجود دارد اما عمدتا به بررسی موردی نیاز دارند. اینکه میانگین زمان پاسخگویی چقدر است؟ چقدر توانسته مشتریان ناراضی را راضی کند؟ جواب‌ها تا چه اندازه دقیق و کاربردی بوده‌اند؟ آمار فروشی که توسط ادمین انجام شده چقدر بوده؟ باید به این سوال‌ها جواب بدهید و در نهایت می‌توانید کیفیت کار او را آنالیز کنید. 

استخدام ادمین پاسخگویی غیرحضوری و حرفه‌ای در پونیشا

ادمین پاسخگویی دایرکت و کامنت و استخدام ادمین پاسخگویی تلگرام و واتساپ جزو سرویس‌های محبوب پونیشا هستند. پیج‌های کاری و صفحات شبکه‌های اجتماعی کسب و کارها به یک ادمین حرفه‌ای برای پاسخگویی سریع و دقیق نیاز دارند و شما می‌توانید در پونیشا به سادگی یک ادمین پاسخگویی حرفه‌ای برای کسب و کارتان پیدا کنید. کافیست پروژه موردنظرتان را تعریف کنید تا پیشنهادهای فریلنسرهای پونیشا را ببینید. به همین سادگی کیفیت ارتباط‌تان با مشتری‌ها را بالاتر ببرید.

مشتریانمان به ما اعتماد کرده‌اند

افراد متخصص پیدا کنید و با پرداخت امن پونیشا، با اطمینان با آنها بصورت آنلاین کار کنید

5 ستاره برای امتیاز دهی که این تصویر عدد ۴.۵ را نمایش می‌دهد

تعداد آرا ۵۰,۳۷۰ / میانگین ۴.۵ رای