مهم نیست ...

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تیر 1398 - تیر 1398 ( کمتر از یک سال )

طراح پوستر

طراحی پوستر رسمی جشنواره ملی چاپ و نشر کشور (متولی وزارت ارشاد)


گروه نقشینه بهمن 1391 - خرداد 1393 ( 1 سال )

طراح ارشد


زرین گیل آستان تیر 1392 - اردیبهشت 1396 ( 3 سال )

مشاور برندینگ، گرافیست و مجری امور چاپ


هانا جین آذر 1394 - خرداد 1399 ( 4 سال )

مشاور برندینگ، گرافیست و مجری امور چاپ


گروه بلک رز مرداد 1395 - خرداد 1399 ( 3 سال )

مشاور برندینگ، گرافیست و مجری امور چاپ


پانیا توی مهر 1397 - خرداد 1399 ( 1 سال )

گرافیست و مجری امور چاپ


خوندن نوشتن بلدم

مدرسه

مهر 1375 - خرداد 1399 ( 23 سال )


جنسیت : مرد

وضعیت تاهل : مجرد

 • از همکاری با ایشون لذت بردم. نکته بسیار عالی در ایشون بررسی همه جانبه موضوع برای ارائه بهترین اتود بود که باعث سرعت بخشیدن به کار می شد. ممنونم
  19 اسفند 1398
 • برخورد بسیار حرفه ای و کار با کیفیت
  04 اسفند 1398
 • برای حرفه ای شدن باید با افراد حرفه ای کار کرد
  09 دی 1398
 • آقای شریف پور یک متخصص در حوزه کاری شون هستند، بسیار متعد و دقیق، خوشحالم از اینکه با ایشون آشنا شدم. اطلاعات کاملا ارزشمندی بهم دادند و کار رو بالاتر از سطحی که مدنظرم بود در زمان مقرر تحویل دادند.
  28 تیر 1398
 • بسیار حرفه ای, هنرمند, دقیق و وقت شناس. این کار اول من با ایشون بود و حتما ادامه خواهد دشت. از نظر من عالی بودند و به دیگران پیشنهاد میکنم.خیلی ممنون آقای پورشریف.
  22 تیر 1398
 • معرف خارج از سایت
  ایشون یک گرافیست بسیار سطح بالا هستن، توی اولین قرار ما با ایشون برای طراحی پکیج محصولاتمون واکنشی که به موضوع داشتن به مراتب بالاتر از اون چیزی بود که فکر می کردیم، وسواس و دقت بسیار بالایی دارن برای دقیق اجرا شدن تمام جزئیات کار. بدون اغراق سالهاست با ایشون در حال همکاری هستیم و به یک اعتماد کامل نسبت به نظراتشون رسیدیم... پیشنهاد میکنم اگر دنبال طرح خیلی سطح بالا هستین کار با ایشون رو تجربه کنید. تنها موضوعی که هست باید به ایشون زمان داد... البته ما الآن عادت کردیم . موفق باشید
 • معرف خارج از سایت
  سلام رفقا آئین هستم. من توی سوئد یه مجموعه ی نشر موزیک دارم البته خودمم موزیسینم مدتی هست به واسطه ی یکی از دوستانم داخل ایران با ابوالفضل عزیز آشنا شدم برای طراحی کاور آرت یکی از موزیکام. این بشر اینقدر خفن بود که بعد از اون کاور کل طراحی های مجموعه ام رو فقط خودش انجام داده و هنوز هم انجام میده. در ۹۹٪ مواقع اصلا لزومی نداره که بخوام توضیحی بدم، همون چیزی که تو ذهنم دارمو خودش انجام میده و انصافأ فیدبک خوبی هم توی اروپا گرفته کارهاش... رفقا این آدم خیلی خفنه و من واقعا کار باهاش رو پیشنهاد میکنم.