Iran , Mashhad
دانشجوی کارشناسی ای تی و عاشق فعالیت در حوزه های مختلف این رشته هستم.از برنامه نویسی لذت می برم و سرم برای چالش های بزرگ درد میکنه !
آخرین فعالیت : مدتی پیش

7

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • پروژه رو سر وقت، کاملا حرفه ای و با تمام جزییاتی که برای من مهم بود انجام دادن.
  کارفرما, دی 1396
 • تعهدکاری - صبر و حوصله بالا- قیمت مناسب پروژه های بعدی رو با ایشون انجام خواهم دادم بدون شک. پیشنهاد میکنم شما هم با ایشون پروژهای وردپرسی رو بردارید و حتی یک لحظه شک نکنید ایشون کارشون رو بصورت حرفه ی بلد هستن . من راضی هستم.
  کارفرما, خرداد 1396
 • سریع ، دقیق و حرفه ای حتماً در پروژه های آتی با ایشان همکاری خواهم کرد نکته مهم برای این عزیز انصاف در قیمت پیشنهادی بود که با بودجه من هماهنگ شد.
  کارفرما, اردیبهشت 1396
 • همه موارد عالی بود و همین طور مواردی که خواسته بودم مو به مو انجام شد. پیشنهادات خوبی هم ایشون در حین انجام پروژه ذکر می کردند که باعث انجام بهتر پروژه شد.
  کارفرما, فروردین 1396
 • واقعا که کارشون فوق العاده ست. حدود 10 نفر پیشنهاد دادن که هیچ کدومشون دانش انجام کار درخواستی رو نداشتن اما ایشون با اعتماد به نفس کامل در حد سه سوت کار رو به انجام رسوندن. بسیار خوب و خوش اخلاق و با اعتماد بودن و واقعا از همکاری با ایشون لذت بردم. صد البته 5 ستاره و صد البته تو پروژه های بعدی باهاشون همکاری خواهم کرد.
  کارفرما, آبان 1395
 • یکی از بهترین افرادی که باهاشون کار کردم و انتهای کار با هم دوست شدیم کاملاً. تمام نیازها رو برآورده کردن و به قدری توی این پروژه تغییرات رو مو به مو اجرا کردن که شرمندشون شدیم. امیدوارم بتونیم در آینده بازم با هم همکاری کنیم.
  کارفرما, آبان 1395
مشاهده بیشتر

960

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت معمولی
  عضویت معمولی
  اعضای معمولی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت معمولی می‌گیرند و می‌توانند 5 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  30 دی 1396