hossein911
 • Iran, Tehran
 • عضویت از : 24 آبان 1393 آخرین فعالیت : امروز
حسین خادمی هستم بنیان گذار تیم یووآن، قانون ما در کار اتقان است.اتقان به معنی انجام کار به نحو احسن و بهترین شکل ممکن می باشد.

حسین خادمی هستم بنیان گذار تیم یووآن، قانون ما در کار اتقان است.اتقان به معنی انجام کار به نحو احسن و بهترین شکل ممکن می باشد.

الکتروژن بهمن 1393 - مرداد 1394 ( کمتر از یک سال )

مهندس صنایع

طراحی چیدمان تجهیزات


ایستافر تیر 1395 - مرداد 1395 ( کمتر از یک سال )

برنامه ریزی تولید

برنامه ریزی و کنترل تولید


یووآن شهریور 1395 - بهمن 1397 ( 2 سال )

مدیر عامل

موسس و مدیر عامل تیم مهندسی یووآن


لیسانس

دانشگاه صنعتی خواجه نصیر

فروردین 1391 - فروردین 1395 ( 4 سال )


جنسیت : مرد

وضعیت تاهل : مجرد

 • نتیجه کار ایشان ایراداتی داشت (علامت $ به جای jQuery در کدهای وردپرس) که اگر تیم فنی استادکار کمک نمیکرد، نتیجه کار ایشان نقص داشت. همینطور در php هم یک رفتار غلط دیده میشود که یک warning در صفحه افزونه نمایش میدهد. در نیمه پروژه قابلیت جدیدی از ایشان خواستیم (قابلیت سرچ در بین موارد منوی آبشاری) اما با اینکه برای این قسمت از فریلنسر دیگری در پونیشا کمک خواستند اما نتیجه کار مطلوب نبود و افزونه را با تمام این احوال و بدون قابلیت سرچ دریافت کردیم.
  29 دی 1397
 • دوستان سلام من مدیر یکی از سایت آموزشی هستم. یکی از دوستام بهم پونیشا برای رو معرفی کرد و اینجا با جناب مهندس خادمی آشنا شدم و باید بگم که من هنوز باور نمی کنم که تو سایت پونیشا برنامه نویسی با این مهارت و این دقت و با این هزینه کم نسبت کاری که برای من انجام دادن باشه من تا حالا فکر می کردم که تو ایران کلا چند نفر هستن که تو دیجی کالا و آپارات و... مشغول به کارن پاسخگویی شون بسیار سریع و خیلی با حوصله و دقت هستن من خیلی از کار جناب مهندس خادمی عزیز راضی هستم. تجربه ای واقعا عالیییییی بود
  21 دی 1397
 • دومین همکاری رو داشتم و بسیار راضی و خیلی سریع رسیدگی کردن و در کمترین زمان پروژه رو به اتمام رسوندند. به امید همکاری های بعدی
  23 آذر 1397
 • تجربه همکاری موفق و خوبی بود. به امید موفقیت برای آقای خادمی و همچنین دست اندرکاران پونیشا
  21 آذر 1397
 • بسیار خوش برخورد و تسلط کامل به وردپرس.و در سریع ترین زمان پروژه به اتمام رساند. بسیار راضی بودیم ازشون
  03 آذر 1397
 • با توجه به اینکه بنده در کار بسیار بسیار سختگیر هستم و به قول دوستان مو رو از ماست بیرون میکشم و خودم هم فرهنگی هستم و به ندرت به کسی 20 میدم و با نمره فراتر از 20 هم مخالفم اما من به ایشون 25 میدم . فراتر از انتظار من عمل کردند. باید اعلام کنم تمام نظرات قبلی در مورد این فرد حقیقت داره و فراتر از حق بنده به من لطف داشتند و با توجه به اینکه از قبل با کشورهای مثل هند، انگلیس و ژاپن دورکاری پروژه های کدنویسی داشتم تعهد و اجرای ایشون رو فقط با ژاپنی ها میتوان مقایسه کرد. خدا برای ایران حفظت کنه!!!!
  30 تیر 1397
 • پروژه را فراتر از انتظار من انجام دادند. بسیار عالی
  14 تیر 1397
 • تجربه خوب و موفقی بود. اولین آشنایی و کار من با سایت پونیشا و جناب خادمی بعنوان یک فریلنسر حرفه ای و متعهد و اخلاق مدار. به امید همکاریهای بعدی در آینده نزدیک
  31 اردیبهشت 1397
 • تمام مواردی که درخواست کرده بودیم به بهترین شکل انجام شد و چند تا مورد دیگر هم کمک کردند به ما برای رفعش. حتما دوباره باهاشون کار خواهیم کرد!
  03 اردیبهشت 1397
 • سریع و حرفه ای کارو انجام دادند. سپاس
  18 فروردین 1397