Iran , Rāmhormoz
حدود 4 سال هست که دارم با وردپرس کار می کنم . دو سالی هست که مگاتم رو راه اندازی کردم که اوایل یک مارکت قالب و افزونه وردپرس بود اما الان .
آخرین فعالیت : مدتی پیش

6

{{ currentUserRatesTotal }}

نظر کارفرما درباره من
 • ایشان بسیار با تجربه و دقیق هستند و بسیار خوب نیازهای ما را انجام دادند. بسیار خوشحالم که پروژه ما را به خوبی انجام و تحویل دادند. اگر نیاز به پروژه های بعدی باشه مطمئنن با ایشان کار خواهم کرد.
  کارفرما, بهمن 1394
 • با سلام از mossiplayer بابت انجام کار خیلی راضی هستم و کار را به نحو احسن انجام دادند. انشاءالله اگر پروژه دیگری داشته باشم حتما به ایشان می سپارم.
  کارفرما, شهریور 1394
 • من مدیر چند سایت هستم و با چندین فریلنسر کار کردم و اولین بار است که این امتیاز بالا رو برای یک فریلنسر درنظر گرفتم. کار و سرعت عمل شون رو واقعاً تصدیق می کنم. اگر بخاین یه فریلنسر داشته باشین که دغدغه ای از کارتون نداشته باشین من ایشون رو پیشنهاد می کنم. بازم ممنونم ازش
  کارفرما, شهریور 1394
 • سرعت عمل خوب هست فقط یک خورده باید اعتمادشون نسبت به کارفرما ببرند بالا
  کارفرما, بهمن 1393
 • با اینکه جوان هستند اما نکته سنج ، بادقت ، با مهارت و البته با حوصله کار می کنند ، کار و زحمتی که من بهشون دادم نسبت به مبلغی که پرداخت کردم بیشتر بود اما ایشان بدون چونه سر قیمت کار رو بنحو مناسب انجام دادن ، تعهد کاری و تخصص و تجربه با نیروی و انگیزه جوانی انشا الله موجب توفیق روز افزون ایشان خواهد شد.
  کارفرما, دی 1393
 • فردی بسیار خوش ذوق ، مجرب و پیگیر هستند کیفیت کار و خود پروژه برای ایشان مهمتر از موارد مالی پروژه بود حتماً برای پروژه های بعدی با ایشان همکاری خواهم کرد
  کارفرما, آذر 1393

0

امتیاز کل در سه ماه گذشته
هر زمان هر پروژه ای انجام شود مهارت های مربوط به آن پروژه امتیاز می گیرند. میزان امتیاز مرتبط است با رتبه و مبلغ پروژه انجام شده.
 • عضویت معمولی
  عضویت معمولی
  اعضای معمولی پروفایل حرفه ای دریافت می‌کنند، نشان عضویت معمولی می‌گیرند و می‌توانند 5 پیشنهاد در ماه ارسال کنند
  16 آذر 1396