rl0dreams
 • Iran, Zanjān
 • عضویت از : 30 تیر 1398 آخرین فعالیت : امروز
سه سال گرافیست بازی های اندروید بودم ، انیمیشن سازی و موشن گرافیک هم کار کردم و دستی بر ترجمه هم دارم :)

سه سال گرافیست بازی های اندروید بودم ، انیمیشن سازی و موشن گرافیک هم کار کردم و دستی بر ترجمه هم دارم :)

 • آقای لطف اللهی یکی از حرفه ای های کار خودشون هستند فقط این سری کمی تاخیر داشتند که مطمئنم صرفا بدلیل کمی مشکل بود که امیدوارم مرتفع شده باشند.
  18 اسفند 1398
 • جناب آقای لطف اللهی خیلی فراتر از یک فریلنسر عالی بالاتر از انتظار رفتار میکنند و همیشه یک سورپرایز جدید برای کارفرما دارند! باوجود اینکه من یادم رفته بود مبلغ پروژه رو پرداخت امن کرده بودم و از ایشان‌ به دلیل دیرکرد در پرداخت عذرخواهی کرده بودم، ایشان حتی به روی من نیاوردند! برای من غیرقابل باور هست امروز در این بازار افرادی با این نیت و کیفیت کار میکنند! حتما با ایشون تجربه همکاری داشته باشید و من مطمئن هستم که مشتری همیشگی میشید.
  06 آذر 1398
 • از تجربه اول کاری با جناب آقای لطف اللهی، انعطاف، حرفه ای بودن و خلاقیت را در کارهای ایشان مشاهده کردم. ایشان بسیار خلاق، متعهد و منعطف هستند و کار را در بهترین حالت ممکن انجام میدهند. باتوجه به اینکه کار من بسیار مینیمال هست و جزئیات خیلی برایم مهم است، ایشان توانستند اعتماد اینجانب را برای پروژه های بعدی - به عنوان همکاری دائم (انشالله) - جلب کنند.
  30 مهر 1398
 • در فضای فریلنسینگ تا به حال با شخصی مواجه نشده بودم که اینطور بیش از چیزی که خواسته شده انجام دهد و اینقدر حرفه ای و مشتاق باشد. حتما در پروژه های بسیار زیادی با ایشون همکاری خواهیم داشت.
  22 شهریور 1398
 • مثل همیشه: سریع، منعطف، مشتری مدار من مشتری بسیار حساس و ریزبینی هستم و جناب آقای روح اللهی از تعداد معدود افرادی هستند که در این پلتفورم بسیار کارآمد - پونیشا - توانسته اند نظر مساعد من را کامل جلب کنند.ایشان بسیار سریع پاسخگو هستند که معنایی جز علاقه وافر ایشان به رشد و تعالی برند شخصی ایشان در دنیای حرفه ای ها نیست! به شدت خوش برخورد، با حوصله و منعطف هستند و به درخواست مشتری با دقت گوش می دهند تا به درخواست آنها پاسخگو باشند من ایشان را حتما به کارفرماهای دیگر پیشنهاد می کنم.
  18 شهریور 1398
 • تا حالا با فریلنسرهای بسیار خوبی کار کرده بودم ولی همکاری با ایشون از هر لحاظ نسبت به سایرین برتری داشت. بسیار دقیق و با حوصله تغییرات مورد نظر را اعمال کردند. سرعت عمل بسیار خوب. ارتباط با کارفرما بسیار خوب و سازنده. همکاری با ایشون را قطعا به همه توصیه می کنم.
  12 شهریور 1398
 • مثل همیشه آقای لطف اللهی کار را در بهترین شکا ممکن انجام داند. ظی تجربیات من، خیلی به ندرت پیش آمده که فریلنسر موارد دلخواه رو به خوبی درک کرده و کار رو به بهترین شکل انجام دهد! به باور من ایشان بسیار ارتباط خوبی با کارفرما برقرار می کنند و با صبر و حوصله به نیازسنجی درخواست آنها می پردازند. درنهایت با ترکیب خلاقیت بالا و حرفه ای بودن خود در کمترین زمان، کار عالی تحویل می دهند.
  12 شهریور 1398
 • مثل پروژه قبلی: منصف، سریع و خلاق.
  09 شهریور 1398
 • از ابتدای کار حرفه ای بودن و انعطاف پذیری در رفتار آقای روح اللهی بارز بود. کاملا حس اعتماد در من ایجاد شد و اصلا استرس برای دیر انجام دادن کار نداشتم.
  05 شهریور 1398
 • معرف خارج از سایت
  اقای لطف الهی فردی با مهارت و منظم و با حوصله هستند.به موقع کار را تحویل میدهند و در ضمن ذهنی خلاق و منعطف دارند که بتوانند خود را با طیف وسیعی از کارها و پروژه ها تطبیق دهند.من ازتجربه کار داشتن با ایشون بسیار خرسندم و در پروژه های آتی حتما از ایشان دعوت خواهم کرد