rl0dreams
 • Iran, Zanjān
 • عضویت از : 30 تیر 1398 آخرین فعالیت : مدتی پیش
سه سال گرافیست بازی های اندروید بودم ، انیمیشن سازی و موشن گرافیک هم کار کردم و دستی بر ترجمه هم دارم :)

سه سال گرافیست بازی های اندروید بودم ، انیمیشن سازی و موشن گرافیک هم کار کردم و دستی بر ترجمه هم دارم :)

 • جناب آقای لطف اللهی خیلی فراتر از یک فریلنسر عالی بالاتر از انتظار رفتار میکنند و همیشه یک سورپرایز جدید برای کارفرما دارند! باوجود اینکه من یادم رفته بود مبلغ پروژه رو پرداخت امن کرده بودم و از ایشان‌ به دلیل دیرکرد در پرداخت عذرخواهی کرده بودم، ایشان حتی به روی من نیاوردند! برای من غیرقابل باور هست امروز در این بازار افرادی با این نیت و کیفیت کار میکنند! حتما با ایشون تجربه همکاری داشته باشید و من مطمئن هستم که مشتری همیشگی میشید.
  06 آذر 1398
 • از تجربه اول کاری با جناب آقای لطف اللهی، انعطاف، حرفه ای بودن و خلاقیت را در کارهای ایشان مشاهده کردم. ایشان بسیار خلاق، متعهد و منعطف هستند و کار را در بهترین حالت ممکن انجام میدهند. باتوجه به اینکه کار من بسیار مینیمال هست و جزئیات خیلی برایم مهم است، ایشان توانستند اعتماد اینجانب را برای پروژه های بعدی - به عنوان همکاری دائم (انشالله) - جلب کنند.
  30 مهر 1398
 • در فضای فریلنسینگ تا به حال با شخصی مواجه نشده بودم که اینطور بیش از چیزی که خواسته شده انجام دهد و اینقدر حرفه ای و مشتاق باشد. حتما در پروژه های بسیار زیادی با ایشون همکاری خواهیم داشت.
  22 شهریور 1398
 • مثل همیشه: سریع، منعطف، مشتری مدار من مشتری بسیار حساس و ریزبینی هستم و جناب آقای روح اللهی از تعداد معدود افرادی هستند که در این پلتفورم بسیار کارآمد - پونیشا - توانسته اند نظر مساعد من را کامل جلب کنند.ایشان بسیار سریع پاسخگو هستند که معنایی جز علاقه وافر ایشان به رشد و تعالی برند شخصی ایشان در دنیای حرفه ای ها نیست! به شدت خوش برخورد، با حوصله و منعطف هستند و به درخواست مشتری با دقت گوش می دهند تا به درخواست آنها پاسخگو باشند من ایشان را حتما به کارفرماهای دیگر پیشنهاد می کنم.
  18 شهریور 1398
 • تا حالا با فریلنسرهای بسیار خوبی کار کرده بودم ولی همکاری با ایشون از هر لحاظ نسبت به سایرین برتری داشت. بسیار دقیق و با حوصله تغییرات مورد نظر را اعمال کردند. سرعت عمل بسیار خوب. ارتباط با کارفرما بسیار خوب و سازنده. همکاری با ایشون را قطعا به همه توصیه می کنم.
  12 شهریور 1398
 • مثل همیشه آقای لطف اللهی کار را در بهترین شکا ممکن انجام داند. ظی تجربیات من، خیلی به ندرت پیش آمده که فریلنسر موارد دلخواه رو به خوبی درک کرده و کار رو به بهترین شکل انجام دهد! به باور من ایشان بسیار ارتباط خوبی با کارفرما برقرار می کنند و با صبر و حوصله به نیازسنجی درخواست آنها می پردازند. درنهایت با ترکیب خلاقیت بالا و حرفه ای بودن خود در کمترین زمان، کار عالی تحویل می دهند.
  12 شهریور 1398
 • مثل پروژه قبلی: منصف، سریع و خلاق.
  09 شهریور 1398
 • از ابتدای کار حرفه ای بودن و انعطاف پذیری در رفتار آقای روح اللهی بارز بود. کاملا حس اعتماد در من ایجاد شد و اصلا استرس برای دیر انجام دادن کار نداشتم.
  05 شهریور 1398
 • معرف خارج از سایت
  اقای لطف الهی فردی با مهارت و منظم و با حوصله هستند.به موقع کار را تحویل میدهند و در ضمن ذهنی خلاق و منعطف دارند که بتوانند خود را با طیف وسیعی از کارها و پروژه ها تطبیق دهند.من ازتجربه کار داشتن با ایشون بسیار خرسندم و در پروژه های آتی حتما از ایشان دعوت خواهم کرد