sandersuk2
 • Iran, Tehran
 • عضویت از : 31 مرداد 1398 آخرین فعالیت : امروز
تیمی با تخصص android app , ios app , pwa , laravel , restful , react را مدیریت میکنم ،بصورت حرفه ای موشن گرافیک را تولید میکنیم.

تیمی با تخصص android app , ios app , pwa , laravel , restful , react را مدیریت میکنم ،بصورت حرفه ای موشن گرافیک را تولید میکنیم.

اسپیرال اسفند 1395 - اسفند 1397 ( 2 سال )

مدیر بخش تحقیق و توسعه


کارشناسی نرم افزار

دانشگاه اراد ساری

مرداد 1384 - خرداد 1388 ( 3 سال )


کارشناسی ارشد هوش مصنوعی

دانشگاه صنعتی شریف

مهر 1395 - تیر 1397 ( 1 سال )


تولید بیش از 50 موشن گرافیک حرفه ای از برای شرکتها ، سازمانها و نهادهای مختلف

راه اندازی بیش از 20 سایت با تکنیک سطح بالا لاراول از برای شرکتها ، سازمانها و نهادهای مختلف

راه اندازی بیش از 10 سایت با تکنیک react از برای شرکتها ، سازمانها و نهادهای مختلف

تولید بیش از 14 اپ اندروید و ios از برای شرکتها ، سازمانها و نهادهای مختلف

جنسیت : مرد

وضعیت تاهل : مجرد

زبان‌های مسلط : English Arabic

 • همکاری و نحوه برخورد با کارفرما بسیار خوب بود طوری که بدون نگرانی میتونستم هر اشکال یا ایرادی رو راحت به ایشون منقل کنید و ایشون هم صبورانه میپذیرفتند و تغییرات رو اعمال میکردند. جنبه رضایت مشتری بیشتر از جنبه مالی براشون ارزشمند هست. کار رو باید واضح و مشخص و مکتوب به ایشون منتقل کنید و کار رو تیکه تیکه تحویل بگیرید و نهایی کنید.
  03 اسفند 1398
 • ایشان با علاقه مندی به کارشان و قیمت بسیار مناسب، نشان دادند که کارشان را بیشتر از ارزش مادی آن دوست دارند و وقتی و کار ایشان خیلی گران بها و ارزش مند بود. بنده برای پروژه های بعدی با توجه به اعتمادی که به ایشان دارم حتما از کمک ها و توانمندی هایش استفاده خواهم کرد.
  04 بهمن 1398
 • معرف خارج از سایت
  ایشون بسیار توانمند هستند در اجرای پروژه های بزرگ ، برای اجرای پروژه با چند شرکت ایرانی و خارجی مذاکره کرده بودیم که حداقل برآورد این شرکت ها 100 میلیون تومان بود ، ولی ایشون و تیم محترمشون با 60 میلیون تومان کار ما رو به بهترین شکل انجام دادن و بعد از 2 سال هم سیستم بخوبی کار میکنه و هم پشتیبانی خوبی از کار دارند. در واقع ایشان و تیم شان خیلی دنبال سودهای آنچنانی نیستند و علاقه زیادی به چالش های جدید دارند.