پونیشا

استخدام برنامه‌ نویس پایتون

همه‌چیز را خیلی سریع جلو ببرید و از قدرت پایتون در دیتا، اسکریپت، دیتابیس، اتوماسیون و هوش مصنوعی استفاده کنید.

یک لپ تاپ برای برنامه نویسی پایتون که سمت راست آن لوگو پایتون قرار دارد

برنامه نویس پایتون

STEPS

۱. ثبت پروژه

همه‌ی جزئیاتی را که لازم است فریلنسر درباره‌ی پروژه بداند، همراه با بودجه مد نظر خود، نوشته و ثبت کنید.

۲. انتخاب فریلنسر

از بین پیشنهادهای دریافتی، فریلنسر مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید.

۳. نظارت بر پروژه

در طول فرآیند پروژه، با فریلنسر تعامل داشته و بر روی پروژه نظارت کنید تا بهترین خروجی را داشته باشید.

۴. پرداخت امن

پس از رضایت از کیفیت کار، پرداخت نهایی را در بستر امن پونیشا انجام دهید.

نمونه کار های برگزیده

TOPWORKS

چرا پونیشا؟

WHY

استخدام برنامه نویس حرفه‌ای پایتون

نمونه‌کارها با شما حرف می‌زنند. می‌توانید دولوپرهایی را انتخاب کنید که دقیقا ویژگی‌ها و مهارت‌های موردنیاز شما را دارند و یا حتی قبلا پروژه و نمونه‌کارهای مشابه را پیاده‌سازی کرده‌اند.

اطمینان از خروجی نهایی پروژه

شما پروژه‌تان را با جزئیات کامل و دقیق تعریف می‌کنید و دولوپرهایی که پیشنهاد می‌دهند را هم می‌بینید و پونیشا هم در طول مسیر با شماست و مطمئن می‌شوید که در نهایت دقیقا همان چیزی مدنظرتان بوده را تحویل می‌گیرید.

تضمین بازگشت پول

پونیشا از ابتدا تا انتهای پروژه‌، همراه شما خواهد بود. اگر در حین انجام پروژه با مشکل مواجه شدید یا در انتهای پروژه، از انجام کار رضایت نداشتید، می‌توانید بعد از تایید تیم داوری پونیشا، پول خود را پس بگیرید.

یک میز و صندلی که روی آن یک لپ تاپ، چراغ مطالعه، دفترچه یادداشت، ماگ، مداد و جامدادی،گلدان و آیکون پونیشا است
فریلنسر در پونیشا
0
پروژه‌ ثبت‌شده در پونیشا
0
پروژه‌ انجام شده
0
نمونه کار ثبت شده
0
به ما اعتماد کردند

TRUST

لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو
لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو

پرسش‌های متداول

FAQ

خوانایی بسیار بالای کدها و نزدیک بودن آن به زبان انسان، کار خطایابی را ساده‌تر می‌کند، سرعت کدنویسی با این زبان بالاست و خیلی سریع می‌توانید پروژه‌تان را لانچ کنید همچنین لایبرری‌های متنوع و گسترده‌ای برای کاربردهای مختلف دارد.

تسلط کامل به زبان برنامه‌نویسی پایتون، آشنایی با فریم‌‌ورک‌های تحت وب و همچنین آشنایی با لایبرری‌های متنوع این زبان جزو مهم‌ترین مواردی است که هر برنامه‌ نویس پایتون باید به آن مجهز باشد. مهارت‌های حل مسئله، تعامل و همکاری و همچنین یادگیری مداوم و به‌روز بودن هم جزو شاخصه‌های مهم برای استخدام پایتون دولوپر هستند.

 آنالیز دیتا، تمیزکاری و همچنین رسم نمودارها و پلات‌های مختلف جزو کاربردهای اصلی این زبان است. اما پایتون همه‌فن‌حریف است و مواردی مانند مدیریت دیتابیس، مدیریت و مانیتورینگ سرورها، ماشین‌لرنینگ، استخراج داده‌ها و حتی توسعه وب و گیم هم جزو استفاده‌های رایج پایتون هستند.

دیتا مهم است و هر چقدر که بتوانید دیتا جمع کنید و دیتای تمیز داشته باشید ایده‌های بهتری هم خواهید داشت. اسکریپت کردن عمدتا برای خواندن دیتای سایر وبسایت‌ها از طریق html و یا xml و یا خواندن API انجام می‌شود و می‌توان برای آنالیز رقبا و یا موارد آموزشی و تحقیقات علمی و … از آن استفاده کرد.

یکی از رایج‌ترین کاربردهای پایتون اتوماتیک کردن فعالیت‌های تکراری و خسته‌کننده است. ساخت میکروسیستم‌ها و حتی ساخت بات‌های تلگرام و یا بات‌های پیشرفته برای انجام کارهای مختلف به سادگی با این زبان قابل انجام است.

بهترین نیروی حرفه‌ای برنامه نویس پایتون دورکار یا حضوری را به راحتی پیدا کنید.

پونیشا، خانه‌ی فریلنسرهای ایران است. پروژه‌های خود را با مهارت برنامه نویسی پایتون برون‌سپاری کنید و برای انجام آن‌ها به بهترین شکل ممکن، نیروی حرفه‌ای دورکار یا حضوری استخدام کنید.

این تصویر ۴ تکه است که دو تصویر بالا دو خانم فریلنسر و تصویر پایین سمت راست فریلنسر آقا و تصویر سمت چپ یک مانیتور است

راهنمای استخدام برنامه نویس پایتون

HELP

با پایتون همه‌چیز سریع‌تر است

در دنیای تکنولوژی زمان خیلی سریع می‌گذرد، اگر می‌خواهید عقب نمانید باید به تمام فرایندهای خودتان سرعت ببخشید. از جمع‌آوری و تمیزکاری دیتا گرفته تا پیاده‌سازی دیتابیس و اتوماسیون و … به سرعت نیاز دارد و پایتون این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد. با استخدام برنامه‌نویس پایتون می‌توانید با یک زبان کدنویسی محبوب و پرطرفدار سیستم‌های مدیریت داده‌ها و دیتابیس و اتوماتیک‌سازی را با سرعت بالایی جلو ببرید.

پایتون همه‌فن‌حریف است

 • پایتون یک زبان پویا و پرقدرت است که تقریبا برای هر کاری می‌توان از آن استفاده کرد. اما در برخی از موارد کاربرد بیشتری دارد. استفاده‌های رایجی که دولوپرهای پایتون از این زبان می‌کنند شامل موارد زیر است:

  • آنالیز دیتا: این زبان عمدتا برای جمع‌آوری دیتا، تمیزکاری و بهینه‌سازی داده‌های بزرگ استفاده می‌شود. همچنین امکان استخراج دیتا یا اصطلاحا کرال کردن صفحات وب و ایجاد دیتابیس‌های متنوع را دارد و یکی از مهم‌ترین کاربردهای این زبان است. 
  • هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ: این زبان سریع که تقریبا نزدیک‌ترین زبان به زبان انسان است در هوش مصنوعی برای آنالیز دیتا، یادگیری ماشین و دیپ‌لرنینگ استفاده می‌شود، چون هم توان بالایی در جمع‌آوری و آنالیز داده دارد و هم لایبرری‌های مختلفی روی این زبان برای هوش مصنوعی ساخته شده‌اند. 
  • محاسبات سنگین ریاضیاتی و حل معادلات عددی برای مقالات علمی
  • اتوماسیون و ایجاد میکروسیستم‌هایی برای اتوماتیک کردن کارها در یک مجموعه و یا حتی اتوماسیون‌های ساده و روزمره برای استفاده شخصی
  • اسکریپت کردن و استخراج داده‌ها از وبسایت‌های مختلف
  • امکان مدیریت دیتابیس و مدیریت سرور و مانیتور کردن وضعیت سرورها
  • و صدها استفاده مهم دیگر مانند سرویس‌های بک‌اند، سیستم‌های جغرافیایی، پردازش موزیک و صدا، آموزش، توسعه گیم و …

یک برنامه‌ نویس پایتون چه قابلیت‌هایی را برای شما فعال می‌کند؟

با استخدام پایتون دولوپر می‌توانید تمام استفاده‌هایی که در قسمت بالا اشاره کردیم را به مجموعه و یا کسب و کارتان اضافه کنید. در کنار تمام این کاربردهای مهم چند ویژگی مهم زبان پایتون باعث می‌شود قدرتمندتر ظاهر شوید:

 • با لایبرری‌ها و کامیونیتی بزرگی که این زبان دارد، پیاده‌سازی و خطایابی پروژه‌های شما خیلی زودتر انجام می‌شود. 
 • کدهای پایتون کاملا خوانا و قابل درک هستند و حتی اگر در آینده بخواهید با دولوپرهای دیگر کار کنید زمان چندانی صرف درک کدها نمی‌شود. 
 • توسعه محصول اولیه یا اصطلاحا MVP یا پروتوتایپ خیلی زودتر انجام می‌شود و می‌توانید یک ویژن کلی از محصول داشته باشید. 
 • آنالیز رقبا خیلی سریع‌تر انجام می‌شود و می‌توانید به سادگی هر چیزی که می‌خواهید را رصد کنید و دیتای لازم برای پروژه‌‌تان را گردآوری کنید. 
 • به سادگی میکروسیستم‌های اتوماسیون را پیاده‌سازی کنید و کارهای خسته‌‌کننده‌ای که دارید را با زبان پایتون در زمان کمتر و با دقت بالاتر جلو ببرید.

ویژگی‌های مهم در استخدام برنامه‌ نویس پایتون

وقتی می‌خواهید با یک دولوپر پایتون شروع به همکاری کنید چند نکته مهم را فراموش نکنید. تسلط کامل به زبان پایتون، انواع دیتاتایپ‌ها، ساختار کد و برنامه‌ نویسی شی‌گرا و همچنین آشنایی با ابزارهای کنترل ورژن جزو موارد پایه و اصلی هستند.

اگر پروژه شما روی بستر وب اجرا می‌شود باید روی فریم‌ورک‌های مبتنی بر وب پایتون یا حداقل یکی از آن‌ها مسلط باشد. Django و Flask در حال حاضر جزو محبوب‌ترین‌ها هستند. برای پروژه‌های دیتا هم تسلط روی لایبرری‌های دیتا مانند NumPy و Pandas و Matplotlib و … به شدت مهم هستند. در سطح هوش مصنوعی هم لایبرری‌های Tensorflow و PyTorch کاربرد دارند.

مهارت‌های دیگری مانند آشنایی با ساختار دیتابیس‌، حل مسئله، تعامل و همکاری و همچنین آن‌تایم بودن هم برای اکثر افراد مهم هستند و معمولا در استخدام برنامه‌ نویس پایتون و یا سایر دولوپرها در نظر می‌گیرند. داشتن نمونه‌کار مرتبط و یا مشابه هم جزو موارد مهم است. مسلما دولوپرهایی که قبلا پروژه‌هایی مشابه پروژه شما انجام داده باشند کار شما را هم خیلی سریع‌تر جلو می‌برند. 

با پونیشا در یک قدمی جهان بزرگ پایتون هستید

با اینکه تعداد برنامه‌ نویس‌های پایتون زیاد است اما کسب و کارها و یا افرادی که پروژه‌های مستقل دارند معمولا به سختی دولوپر موردنظرشان را پیدا می‌کنند. این زبان به شدت گسترده است و هر کدام از دولوپرها سعی می‌کنند روی فیلدهای مشخصی کار کنند، در نتیجه پیدا کردن و استخدام برنامه‌نویس پایتون سخت است. 

اما با پونیشا تنها چند کلیک با این دولوپرهای حرفه‌ای فاصله دارید. کافیست پروژه موردنظرتان را با جزئیات کامل روی پونیشا تعریف کنید تا از طرف دولوپرهایی که دقیقا در حوزه موردنظر شما کار می‌کنند پیشنهاد دریافت کنید. حالا می‌توانید نمونه‌کارها و رزومه این فریلنسرها را بررسی کنید و با گزینه ایده‌آل‌تان شروع به همکاری کنید.

مشتریانمان به ما اعتماد کرده‌اند

افراد متخصص پیدا کنید و با پرداخت امن پونیشا، با اطمینان با آنها بصورت آنلاین کار کنید

5 ستاره برای امتیاز دهی که این تصویر عدد ۴.۵ را نمایش می‌دهد

تعداد آرا ۳۲,۵۵۰ / میانگین ۴.۵ رای