پونیشا

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

پونیشا به شما کمک می‌کند تا با دسترسی به بهترین فریلنسر‌های سئو کار دورکار یا استخدام سئو کار تمام وقت، رتبه‌های اول گوگل را بگیرید و فروش بیشتر را در کسب و کار خودتان تجربه کنید.

یک لپ تاپ باز و لوگوی گپگل سرچ کنسول و عبارت سئو

مراحل خدمات سئو سایت

STEPS
۱. ثبت پروژه

همه‌ی جزئیاتی را که لازم است سئو کار درباره‌ی آن پروژه بداند، همراه با بودجه مد نظر خود، نوشته و ثبت کنید.

۲. انتخاب کارشناس سئو

از بین پیشنهادهای دریافتی در بخش پروفایل کاربری قسمت پیام‌های من، کارشناس سئو مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید.

۳. نظارت بر پروژه

در طول فرآیند خدمات سئو، با طراح تعامل داشته و بر روی پروژه نظارت کنید تا بهترین خروجی طراحی لوگو را داشته باشید.

۴. پرداخت امن

پونیشا تا انتهای پروژه‌، همراه شما خواهد بود. پس از رضایت از کیفیت کار، پرداخت نهایی را در بستر امن پونیشا انجام دهید.

نمونه کار های برگزیده کارشناسان سئو
TOPWORKS
چرا سئو سایت با پونیشا ؟!
WHY
استخدام سئوکار حرفه‌ای

همکاری با جامعه‌ی کارشناسان و فریلنسرهای پونیشا به شما این امکان را می‌دهد تا همسو با اهداف سازمانی برند خود حرکت کنید. کسب و کارهای زیادی سئوکارهای باتجربه و حرفه‌ای را در پونیشا پیدا کرده‌اند و توانسته‌اند رتبه‌های خوبی در کلیدواژه‌های مهم کسب و کارشان داشته باشند.

کاهش هزینه‌های جذب

استخدام سئوکار دورکار از پونیشا هزینه‌های سئو سایت شما را کاهش می‌دهد و می‌توانید با بررسی پیشنهادهای ارائه شده توسط سئوکارهای مختلف در پنل کاربری خود و همچنین مشاهده رزومه و نمونه کارهای مرتبط، بهترین کارشناس را برای سئو سایت‌تان انتخاب کنید.

تضمین بازگشت پول

پونیشا از ابتدا تا انتهای پروژه‌ سئو سایت‌تان، همراه شما خواهد بود. اگر در حین انجام پروژه با مشکل مواجه شدید یا در انتهای پروژه، از انجام کیفیت کار رضایت نداشتید، می‌توانید بعد از تایید تیم داوری پونیشا، پول خود را پس بگیرید.

یک میز و صندلی که روی آن یک لپ تاپ، چراغ مطالعه، دفترچه یادداشت، ماگ، مداد و جامدادی،گلدان و آیکون پونیشا است
فریلنسر در پونیشا
0
پروژه‌ ثبت‌شده در پونیشا
0
پروژه‌ انجام شده
0
نمونه کار ثبت شده
0
به ما اعتماد کردند
TRUST
لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو
لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو

پرسش‌های متداول

FAQ

سئو به معنای بهینه‌سازی سایت شما در نتایج موتورهای جستجو است. یعنی شما خودتان را در نتیجه‌های گوگل بالاتر می‌برید و وقتی کاربران کلیدواژه‌های مربوط به کسب و کار شما را جستجو می‌کنند در این کلیدواژه‌ها دیده می‌شوید.

می‌توان گفت سئو شامل سه بخش تکنیکال، داخلی و خارجی است. یک سئوکار باید روی تمام این بخش‌ها مسلط باشد و بتواند تمام این لایه‌ها را به درستی و مطابق استانداردهای موتورهای جستجو و مخصوصا گوگل پیاده‌سازی کند.

تولید محتوا تخصص جداگانه‌ای است. اما سئو و محتوا رابطه تنگاتنگی با هم دارند و نمی‌توان این دو را جدا از هم در نظر گرفت. یک سئوکار لزوما نباید کار تولید محتوا انجام دهد بلکه باید روی این کار نظارتی از جنس سئو داشته باشد.

سئو کارهای حرفه‌ای ابتدا استراتژی می‌چینند و بعد به شما یک برنامه با هدف‌های مشخص می‌دهند. شما با بررسی این هدف‌ها و همچنین بررسی گزارش‌های منظم سئوکار می‌توانید او را ارزیابی کنید.

هر کسب و کار با توجه به بودجه و برنامه‌هایی که دارد می‌تواند مشخص کند که فرایندهای سئو به چه شکل انجام شوند. اما به طور کلی کار سئو لزوما نیازی ندارد حضوری باشد و کسب و کارهای زیادی تمام این فرایندها را به صورت دورکار جلو می‌برند.

سئوکار نیازی به کد زدن ندارد، اما در بخش سئو تکنیکال باید در مورد ساختار فنی سایت و بهینه بودن کدها اطلاعات کاملی داشته باشد تا نکات مهم و بهینه‌سازی‌های لازم را با تیم فنی، برنامه‌نویس یا طراح سایت در میان بگذارد.

هزینه یا تعرفه مشخصی برای این کار وجود ندارد و هر سئوکار نرخ و تعرفه خاص خودش را دارد. رقابتی بودن کسب و کار، سختی کلیدواژه‌ها، حجم کار و مواردی از این دست روی هزینه نهایی انجام خدمات سئو تاثیر می‌گذارند.

بهترین فریلنسرهای سئو سایت را به راحتی پیدا کنید.

پونیشا، خانه‌ی فریلنسرهای ایران است. پروژه‌های خود را با مهارت سئو سایت برون‌سپاری کنید و برای انجام آن‌ها به بهترین شکل ممکن، نیروی حرفه‌ای سئو دورکار یا کارشناس سئو تمام وقت استخدام کنید.

این تصویر ۴ تکه است که دو تصویر بالا دو خانم فریلنسر و تصویر پایین سمت راست فریلنسر آقا و تصویر سمت چپ یک مانیتور است

راهنمای خدمات سئو سایت

HELP

با استخدام سئو کار در رتبه‌های اول گوگل جا خوش کنید

اگر قصد دارید وبسایت کسب و کارتان را راه‌اندازی کنید حداقل یک بار اسم سئو به گوش‌تان خورده.اگر هم وبسایت دارید احتمالا هر روز حداقل یک بار اسم سئو به گوش‌تان می‌خورد. سئو یکی از مهم‌ترین و قوی‌ترین تکنیک‌ها در جذب مشتری است و کسب و کارهای بزرگ و کوچک بخش مهمی از بودجه مارکتینگ‌شان را به سئو اختصاص می‌دهند. دیر یا زود باید سراغ استخدام سئوکار و یا استفاده از خدمات سئو بروید.

تعریف‌های سخت را کنار بگذارید، سئو واقعا چیست؟

به جای تعریف‌هایی که همه‌جا از سئو می‌شنویم یک تعریف ساده و بدون اضافه‌کاری برای سئو داریم: سئو یعنی وقتی یک نفر در جایی به خدمات، محصولات و سرویس‌های شما نیاز دارد و آن را در گوگل جستجو می‌کند سایت شما را ببیند. 

انسان‌ها در دنیای مدرن سوالات‌شان را از گوگل می‌پرسند، اگر قصد دارند چیزی بخرند در گوگل جستجو می‌کنند و هر وقت به مشکل می‌خورند سعی می‌کنند با کمک گوگل حل کنند. شما با سئو سایت‌تان می‌توانید در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو ظاهر شوید و کاربران جواب سوالات و مشکلات‌شان را از شما بگیرند و یا از سرویس‌ها و محصولات شما استفاده کنند.

چرا سئو انقدر مهم و پول‌ساز است؟

چرا کسب و کارها انقدر روی سئو کار می‌کنند و چرا از خدمات سئو استفاده می‌کنند؟‌ چرا ما هم باید سراغ استخدام سئوکار دورکار و یا سفارش سئو سایت برویم؟ جواب ساده‌ای دارد:

 • بیش از 80 درصد ورودی سایت‌ها از گوگل است یعنی 80 درصد مشتریان وبسایت‌ها از گوگل وارد سایت می‌شوند. 
 • کاربران دقیقا چیزی که نیاز دارند را جستجو می‌کنند و نرخ تبدیل کاربرانی که از گوگل وارد سایت شما می‌شوند به شدت بالاست. 
 • اگر در کلمات مهم و پول‌ساز کسب و کارتان رتبه‌های بالای گوگل را بگیرید فروش بالایی را تجربه می‌کنید. 
 • سئو ترافیک و ورودی دائم و باثباتی دارد و نیازی نیست هر بار برای گرفتن ترافیک هزینه کنید و یا مثل سایر روش‌های تبلیغاتی به ازای هر کلیک پول بدهید.
 • بازگشت سرمایه بالایی دارد و کسب و کارهایی که روی سئو تمرکز می‌کنند سودآوری به شدت بالایی دارند.
 • به گفته اکثر مارکترها و صاحبان کسب و کارها موثرترین و قوی‌ترین روش برای بازاریابی و فروش است و در این سال‌ها به خوبی خودش را اثبات کرده است.

خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

سئو در حال حاضر به نقطه تمرکز کسب و کارها بدل شده است و حتی طراحی سایت را هم به گونه‌ای مدیریت می‌کنند که در وهله اول سئو فرندلی باشد. اما به طور کلی خدمات سئو سایت شامل موارد زیر است و اگر سفارش سئو سایت دارید باید به این بخش‌ها توجه کنید:

 • سئو تکنیکال یا فنی: شامل بررسی ساختار سایت، رفع ایرادت سئویی، بهینه‌سازی کدها، معرفی کامل و دقیق سایت به گوگل، اطمینان از ایندکس شدن و خوانده شدن دقیق سایت توسط گوگل و پیاده‌سازی اسکیماها و هماهنگ‌سازی سایت با استانداردهای گوگل
 • سئو داخلی یا On-Page: شامل تحقیق کلیدواژه‌های مهم هر کسب و کار، بررسی محتوای مربوط به هر صفحه و ارتباط بین صفحات و همچنین ساختار محتوا و چیدمان محتوایی سایت
 • سئو خارجی یا Off-Page: شامل لینک‌سازی، پیاده‌سازی پروفایل لینک، حذف لینک‌های اسپم و مزاحم، ساختاردهی به لینک‌های خارجی، رپورتاژهای سئومحور و …

برای استخدام سئوکار دورکار و انجام خدمات سئو باید مطمئن شوید که این موارد به خوبی رعایت شوند. هر سایت و هر مدل کسب و کار استراتژی سئویی خاص خودش را دارد و هزینه سئو سایت با توجه به این استراتژی مشخص می‌شود.

شما از یک سئوکار چه انتظاراتی دارید؟

اگر قصد دارید خدمات سئو سایت را برون‌سپاری کنید و یا با استخدام سئوکار دورکاری فعالیت‌های سئویی کسب و کارتان را آغاز کنید باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید:

 • استراتژی سئو و بودجه‌بندی و هزینه‌های موردنیاز قبل از انجام هر کار باید مشخص شود. 
 • گزارش‌های منظم و دقیق از رتبه‌ها، میزان ورودی هر صفحه و کلیدواژه‌های مهم کسب و کارتان داشته باشید. 
 • ریسک‌ها و خطرات احتمالی انجام هر عمل سئویی باید قبل از اجرا به شما اعلام شود. چون برخی روش‌های کلاه‌سیاه ممکن است شامل پنالتی گوگل شوند و به سئو سایت آسیب بزنند.
 • فرایندهای اجرایی مشخص شوند و هدف‌ها و تارگت‌ها کاملا واضح و مشخص باشند تا یک ویژن و تصویر کلی از خروجی نهایی فعالیت‌های سئو داشته باشید.

بهترین متخصصان سئو را در پونیشا پیدا کنید

ورود کسب و کارتان به دنیای پول‌ساز سئو از پونیشا آغاز می‌شود. کافیست پروژه موردنظرتان را تعریف کنید تا سئوکارهای فریلنسر پیشنهادات خودشان را به شما اعلام کنند و با بررسی پیشنهادها و نمونه‌کارها بهترین فرد را برای خدمات سئو سایت‌تان انتخاب کنید. با سئو دروازه‌های جدیدی را برای کسب و کارتان باز کنید.

مشتریانمان به ما اعتماد کرده‌اند

افراد متخصص پیدا کنید و با پرداخت امن پونیشا، با اطمینان با آنها بصورت آنلاین کار کنید

امتیازدهی

تعداد آرا ۴۶,۱۲۰ / میانگین ۴.۷ رای