بهترین فریلنسرهای گویندگی را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت گویندگی را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای گویندگی در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


در سال‌های اخیر، کسب‌وکارها در راستای اهداف دیجیتال مارکتینگ خود از نریشن در فعالیت‌هایی مانند ساخت موشن گرافیک، پادکست‌سازی و صداگذاری فیلم‌ها استفاده می‌کنند. با وجود انواع خدمات گویندگی و گرایش کارفرمایان به اجرای چنین پروژه‌هایی، می‌خواهیم شما را با چگونگی تولید نریشن، کاربرد خدمات گویندگی و هزینه‌های مرتبط با سفارش نریشن آشنا کنیم.

کاربرد خدمات گویندگی چیست؟

آیا می‌دانید راز ساخت باکیفیت یک پادکست چیست؟ مطمئنا یکی از موثرترین موارد، نریشن یا گویندگی باکیفیت است. پروژه گویندگی در راستای تحقق اهدافی مانند تدوین فیلم، گویندگی متن و همچنین آماده‌سازی پادکست‌های آموزشی، برنامه‌های رادیویی و کتاب‌های صوتی انجام می‌شود. با این خدمات، فرصت تبلیغ برای کسب‌وکارها و دستیابی به محتوای مورد نظر برای کاربران آن‌ها به وجود می‌آید. قابل ذکر است که سفارش نریشن برای رسیدن به اهداف ویدیو مارکتینگ هم کاربرد غیرقابل‌انکاری دارد. آنچه می‌تواند اطمینان شما را در اجرای سفارش نریشن بیشتر کند، استخدام گوینده مجرب و متخصص استفاده از بهترین تجهیزات است.

قیمت و هزینه گویندگی چقدر است؟

تعرفه خدمات گویندگی با توجه به نوع پروژه متفاوت است. اگر قصد سفارش گویندگی دارید، می‌توانید بعد از بررسی انواع نمونه نریشن در پونیشا، پروژه خود را ثبت کرده و به‌راحتی از خدمات گویندگی با کیفیت، با قیمت مورد نظر خود بهره‌مند شوید.

نحوه تولید نریشن چگونه است؟

مراحل مختلفی برای تهیه اولین نمونه نریشن پروژه شما وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  1.  نویسندگان متخصص، کار آماده‌سازی متن‌های گویندگان را با رعایت تمام اصول نگارشی انجام می‌‌دهند.
  2. گویندگی متن در استودیو یا فضاهایی که کیفیت ضبط صدا بالا است، انجام می‌شود.
  3. صدابردار فایل صوتی اولیه را دریافت و ارتقا می‌دهد. او در این راستا صدای هوا را از فایل خام حذف کرده و تیتراژ ابتدایی، انتهایی و افکت‌های مختلف را به اولین نمونه نریشن اضافه می‌کند.
  4. آهنگساز، متخصص دیگری است که با توجه به اوج و فرود صدای گوینده، موسیقی مناسبی می‌سازد. بنابراین فایل صوتی نهایی از جذابیت بیشتری برخوردار خواهد شد.
  5. در آخرین مرحله، فایل نریشن در اپلیکیشن‌های کتاب‌های صوتی، پادکست‌ها، وب‌سایت‌های صاحبان پروژه گویندگی و سایر پلتفرم‌ها در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

جمع‌ بندی

گویندگی متن با هدف انجام پروژه‌هایی مانند خدمات دوبله، آماده‌سازی فیلم، آماده‌سازی پادکست و پروژه‌هایی از این دست انجام می‌شود. شما می‌‌توانید با استخدام گوینده حرفه‌ای و فراهم آوردن تجهیزات لازم، خودتان پروژه را انجام دهید. اما این امکان وجود دارد که با کمترین زمان و هزینه، قابل اطمینان‌ترین راهکار را انتخاب کرده و با بهره‌مندی از خدمات گویندگی پونیشا، پروژه خود را برون‌سپاری کنید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
گویندگی
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای گویندگی به واقعیت تبدیل کنید