بهترین فریلنسرهای طراحی پست و استوری اینستاگرام را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت طراحی پست و استوری اینستاگرام را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای طراحی پست و استوری اینستاگرام در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


اینستاگرام یک ابزار رسانه‌ اجتماعی بسیار موثر برای کمک به رشد یک کسب و کار است. با این حال، مانند هر رسانه اجتماعی دیگری، شما باید آن را به درستی مدیریت کنید زیرا این کار منجر به افزایش فالوور اینستاگرام و در نتیجه افزایش مخاطبان شما می‌شود. بنابراین برای موفقیت در این شبکه اجتماعی، باید محصولات خود را به بهترین شکل به مخاطبان ارائه دهید. یکی از راه‌های انجام این کار طراحی پست اینستاگرام به صورت حرفه‌ای است.

چرا طراحی پست های اینستاگرام مهم است؟

طراحی پست‌های اینستاگرام از چند جهت به کسب و کار شما کمک خواهد کرد:

ثبات برند

داشتن یک قالب طراحی یکسان در پست‌های خود همراه با رنگ، لوگو و عناصر بصری مربوط به کسب و کارتان، نشان‌دهنده ثبات برند شما است. از این طریق، شما از رقبایتان متمایز خواهید بود و به راحتی قابل تشخیص می‌شوید.

افزایش تعامل

طراحی قالب اینستاگرام یک نوع تبلیغ برای کسب و کارتان به حساب می‌آید. با اطمینان از اینکه هر پست به خوبی طراحی شده است، می‌توانید محصولات خود را به نحوی عالی به مشتریان خود ارائه داده و آن‌ها را به تعامل داشتن تشویق کنید.

اعتمادسازی

زمانی که شما در صفحه خود پست‌های منظم همراه با طراحی جذاب را قرار می‌دهید، کاربران بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد. علاوه بر پست ها، طراحی استوری‌های اینستاگرام هم منجر به اعتمادسازی می‌شود و باعث می‌شود آن‌ها شما را به عنوان یک برند معتبر شناسایی کنند.

تعرفه طراحی پست و استوری اینستاگرام چقدر است؟

وقتی درباره‌ی بازاریابی در اینستاگرام صحبت می‌کنیم، اولین سوال که ذهن افراد را درگیر می‌کند این است که قیمت طراحی پست اینستاگرام چقدر است و آیا پرداخت این هزینه ارزشش را دارد یا خیر. در طراحی پست‌ها باید موارد مختلفی بررسی شوند به عنوان مثال، باید مخاطبان شما شناسایی شده و رقبایتان بررسی و تحلیل شوند. سپس بر اساس اطلاعات بدست‌آمده، پست‌ها در نرم‌افزارهای طراحی مانند فتوشاپ طراحی شوند. انجام‌دادن این موارد قطعاً به زمان و تلاش بسیار زیادی نیاز دارد، بنابراین پرداخت هزینه برای طراحی و استخدام طراح پست اینستاگرام یا ادمین اینستاگرام، بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

هزینه انجام خدمات طراحی استوری و پست اینستاگرام به عوامل مختلفی مانند زمان لازم برای طراحی، نوع پست، تعداد صفحات و اسلاید‌ها و کیفیت کار بستگی دارد و نمی توان آن را به طور دقیق تعیین کرد. به خاطر داشته باشید که قبل از استخدام یک طراح، به نمونه کارهای طراحی پست اینستاگرام او توجه کرده و در صورت مناسب بودن، با او همکاری کنید. شما می‌توانید با استخدام طراح پست اینستاگرام از پونیشا، با بهترین قیمت‌ها، بهترین خدمات را دریافت کنید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
طراحی پست و استوری اینستاگرام
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای طراحی پست و استوری اینستاگرام به واقعیت تبدیل کنید