بهترین فریلنسرهای لاراول (Laravel) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت لاراول (Laravel) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای لاراول (Laravel) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


یکی از کاربردی‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای طراحی سایت، زبان برنامه‌نویسی PHP است. این زبان فریم‌ورک‌های بسیار زیادی دارد که لاراول (Laravel) یکی از محبوب‌ترین آنهاست. قابلیت‌های تحسین‌برانگیز لاراول باعث شده که از سایر فریم‌ورک‌ها پیشی بگیرد. اگر برای شما هم سؤال است که لاراول چیست و چه مزایا و کاربردهایی دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

لاراول چیست؟

زبان برنامه‌نویسی PHP از قدرت و انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است. همین موضوع باعث شده است که بیش از 80% وب‌سایت‌ها با این زبان برنامه‌نویسی طراحی شوند. فریم‌ورک لاراول (Laravel) یکی از فریم‌ورک‌های PHP است که در دهه اخیر انجام پروژه‌های برنامه نویسی را تسهیل داده است.

این روزها فریم‌ورک لاراول برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های تحت وب از اهمیت بالایی برخوردار است و دلیل آن، مزایا و قابلیت‌هایی است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از لاراول چیست؟

لاراول مزایایی دارد که کار انجام پروژه برنامه ‌نویسی اپلیکیشن‌ها را آسان‌تر کرده است. به همین دلیل آن را جادوگر دنیای وب هم خطاب می‌کنند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • استفاده از معماری MVC
  • تسهیل و تسریع کدنویسی
  • امکان استفاده از انواع نرم‌افزارها و کتابخانه‌ها (Library)
  • پشتیبانی از سیستم ذخیره‌سازی ابری (Cloud) مانند Amazon S3 و Rack Space
  • داشتن محیط اختصاصی Artisan برای طراحی وب بدون نیاز به ایجاد کدهای ساختاری
  • امکان به اشتراک‌گذاری اطلاعات اپلیکیشن تحت وب روی سرور و سرور گیرنده
  • پشتیبانی از دیتابیس‌های MySQL ،SQLServer ، PostgreSQL و SQLLite
  • امکان Sync شدن با ایمیل‌های مختلف
  • طراحی اپلیکیشن های تحت وب با کمترین حجم کدنویسی
  • داشتن سیستم امنیتی بالا

چرا لاراول بهترین فریمورک PHP است؟

لاراول (Laravel) فریم‌ورک جهانی با قابلیت‌های زیاد است که در هر به‌روزرسانی، مزایای آن بیشتر می‌شوند. مزایا و قابلیت‌های این فریم‌ورک، طراحی سریع و امن اپلیکیشن‌ها را فراهم کرده‌است. درضمن با استخدام برنامه‌نویس لاراول می‌توانید مدیریت دیتابیس‌ها، رویدادها و احراز هویت کاربران را با سهولت بیشتری انجام دهید.

بنابراین اپلیکیشن‌ها و سایت‌های طراحی‌شده با کمک لاراول از قدرت بالایی برخوردار هستند. شما هم برای انجام برنامه نویسی لاراول می‌توانید از مهارت‌های توسعه‌دهندگان باتجربه استفاده کنید. برای این کار کافی است شروع به ثبت سفارش پروژه لاراول در پونیشا کنید تا باکیفیت‌تر کارها را تحویل بگیرید.پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
لاراول (Laravel)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

مهارت های مشابه

ایده های خود را با فریلنسرهای لاراول (Laravel) به واقعیت تبدیل کنید