بهترین فریلنسرهای پرستاشاپ (Prestashop) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت پرستاشاپ (Prestashop) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای پرستاشاپ (Prestashop) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


نرم‌افزارهای متنوعی برای ایجاد فروشگاه اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از آنجایی که راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی یکی از مهم‌ترین گام‌های دیجیتال مارکتینگ به‌حساب می‌آید، استفاده از مناسب‌ترین فروشگاه‌ساز برای ساخت آن، از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه شما را با پرستاشاپ (Prestashop) و ویژگی‌های اصلی آن آشنا خواهیم کرد.

پرستاشاپ چیست؟

بیایید ببینیم پرستاشاپ چیست؟ پرستاشاپ یک برنامه رایگان راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی است که به‌عنوان سیستم مدیریت محتوا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برنامه بر اساس زبان برنامه‌نویسی PHP و پایگاه داده MySQL ایجاد شده است.

پرستاشاپ چه ویژگی هایی دارد؟

  • رایگان بودن پلتفرم پرستاشاپ یکی از مهم‌ترین مزایای آن است. از طرفی منبع باز بودن آن امکان سفارشی‌سازی فروشگاه را برای کاربران مهیا می‌کند.
  • پرستاشاپ به خاطر جذابیت‌های گرافیکی و بصری و همچنین رابط کاربری مناسب به‌راحتی مورد استفاده قرار می‎‌گیرد.
  • پشتیبانی پرستاشاپ از چندین زبان مخصوصاً زبان فارسی باعث شده است که کسب‌وکارهای ایرانی هم برای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی خود از پرستاشاپ استفاده کنند.
  • طراحی سایت فروشگاهی با پرستاشاپ امکانات ارتقای سئوی سایت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با امکانات مدیریت محتوای این برنامه می‌توان علاوه بر ویژگی‌های فنی، مدیریت محتوا و سئوی سایت را به‌خوبی انجام داد.
  • پرداخت هزینه سفارش ثبت شده در پنل کاربری پرستاشاپ با سهولت و امنیت بالایی انجام می‌شود. در نتیجه، مدیریت بهینه امور مشتریان از آغاز تا آخرین مرحله سفر مشتری به بهترین شکل انجام می‌شود.

علاوه بر موارد فوق، امکان به‌روزرسانی مداوم، گزارش‌گیری از ترافیک سایت و بررسی میزان فروش با کیفیت بالایی در اختیار صاحبان کسب‌وکارها قرار می‌گیرد.

مقایسه پرستاشاپ با ووکامرس و وردپرس:

در سال‌های اخیر انجام پروژه پرستاشاپ در مقایسه با ووکامرس، شاپی‌فای و مجنتو بیشتر است. اما سؤال اینجاست که پرستاشاپ در مقایسه با افزونه تجاری وردپرس که ووکامرس نام دارد، چگونه عمل می‌کند؟

پرستاشاپ چند سال قبل از ووکامرس شروع به کار کرد. اما فعالیت مدیریت محتوای ووکامرس و پرستاشاپ باعث شد که ویژگی‌های اصلی هر دو تا حد زیادی شبیه به هم باشد. شما می‌توانید با توجه به معیارهای مورد انتظار خود از فروشگاه اینترنتی‌تان یکی از این دو بستر را انتخاب کنید.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی با پرستاشاپ:

برای اینکه فروشگاه اینترنتی خود را با پرستاشاپ راه‌اندازی کنید، کافی است پروژه خود را در پونیشا ثبت کرده و با پرداخت هزینه انجام پروژه پرستاشاپ بعد از اتمام پروژه، فروشگاه آنلاین با کیفیت و کاربرپسند خود را تحویل گرفته و در اختیار مشتریانتان قرار دهید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
پرستاشاپ (Prestashop)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای پرستاشاپ (Prestashop) به واقعیت تبدیل کنید