بهترین فریلنسرهای سئو (SEO) را به راحتی پیدا کنید

بهینه سازی سایت یا سئو مانند طراحی سایت مورد توجه مدیران سایتها و کسب و کارها قرار دارد. در پونیشا می توانید پروژه سئو سایت خود را به فریلنسرهای متخصص در سئو واگذار نمایید.

برترین فریلنسرهای سئو (SEO) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


حتما درمورد ضرورت بهینه ‌سازی موتور جست‌وجو (SEO) در بازاریابی دیجیتال، زیاد شنیده‌اید؛ اما واقعاً سئو چیست؟ سئو به معنای تلاش برای افزایش کمیت و کیفیت ترافیک وب‌سایت از طریق نتایج جست‌وجوی ارگانیک در موتورهای جست‌وجو است؛ در ادامه بیشتر خواهیم گفت که سئو سایت چه اهمیتی دارد.

مزایای خدمات سئو

سئو باعث بیشتر دیده شدن وب‌سایت شما می‌شود و فرصتی برای تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل است.

هنگام جست‌وجوی آنلاین محصولات و خدمات، مشتریان غالباً به یکی از چند پیشنهاد برتر گوگل مراجعه کرده و اقدام به خرید می‌کنند. سئو به شما کمک می‌کند تا در نتایج جست‌وجو، رتبه بالاتری داشته باشید و به این ترتیب، بازدید وب‌سایت شما افزایش می‌یابد.

علاوه‌براین، شکی نیست که سئو کلید رشد برند شرکت شما است. وب‌سایتی که به‌خوبی بهینه شده باشد، بازدیدکنندگان بیشتری خواهد داشت و احتمال به اشتراک‌گذاری برند شما در شبکه‌های اجتماعی توسط کاربران افزایش می‌یابد.

همچنین به یاد داشته باشید که بهبود تجربه کاربری در سئو نقش مهمی دارد زیرا هنگامی‌که استفاده از وب‌سایت شما برای کاربران آسان باشد، موتورهای جست‌وجو نیز به وب‌سایت شما امتیاز مثبت می‌دهند.

چرا نباید از خدمات سئو ارزان قیمت استفاده کرد؟

دلایل متعددی برای استفاده نکردن از خدمات سئو ارزان قیمت وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها را ذکر کرده‌ایم:

عدم ارائه خدمات باکیفیت

خدمات تولید محتوا و لینک‌سازی، دو عامل کلیدی در موفقیت سئو هستند که نیاز به تلاش و زمان زیادی دارند. تولید محتوا باید با کیفیت بالا و مشتری محور انجام شود و بهترین اطلاعات را در مورد موضوع موردنظر در اختیار کاربران قرار دهد.

سئوی ارزان قیمت، بی آن‌که بررسی کند نیاز کاربر برای تولید محتوا چیست، بدون استفاده از منابع معتبر و به‌روز، از نرم‌افزارهایی برای تغییر متن مقالات موجود و تبدیل آن‌ها به محتواهای جدید استفاده می‌کند و نسبت به اینکه بهینه ‌سازی محتوا چیست، آگاهی ندارد؛ به همین دلیل، اغلب محتواهای ارزان قیمت، مملو از اشتباهات نگارشی بوده و کیفیت پایینی دارند.

بی توجهی به ماهیت کسب و کار شما

ارائه‌دهندگان سئو ارزان قیمت، بر فعالیت شرکت‌ها به‌طور خاص متمرکز نمی‌شوند و از شیوه یکسانی برای سئوی تمام کسب‌وکارها استفاده می‌کنند. این شرکت‌ها حتی ممکن است از روش‌های غیراصولی و مخرب برای افزایش ترافیک وب‌سایت استفاده کنند؛ به‌عنوان مثال، ممکن است با ارسال تعداد بسیار زیادی ایمیل و پیامک‌های تبلیغاتی به کاربران نامرتبط، درصدد افزایش بازدید وب‌سایت شما باشند.

هزینه سئو چقدر است؟

نمی‌توان قیمت واحدی برای خدمات سئو تعیین کرد و هزینه سئو براساس فعالیت‌هایی که بر روی وب‌سایت شما صورت می‌گیرد، محاسبه می‌شود. بنابراین اگر شرکتی بدون بررسی، قیمت سئو را به شما اعلام کرده یا خدمات ارزان قیمت سئو را به شما پیشنهاد می‌کند، باید در صحت گفته‌های آن‌ تردید کنید.

حجم و کیفیت محتوای درخواستی، وضعیت فعلی وب‌سایت، تعداد کلمه‌های کلیدی و میزان رقابت میان آن‌ها و خدمات پشتیبانی، ازجمله عواملی هستند که می‌توانند بر هزینه سئو مؤثر باشند.

مجموعه پونیشا با تیمی متخصص، صفر تا صد خدمات سئو را با کیفیت بالا به شما ارائه می‌دهد. کافی است پروژه خود را در پونیشا ثبت کنید تا فریلنسرهای باتجربه این مجموعه، به انجام خدمات سئو موردنیاز شما بپردازند.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
سئو (SEO)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای سئو (SEO) به واقعیت تبدیل کنید