بهترین فریلنسرهای مدل سازی ۳ بعدی (3D Modelling) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت مدل سازی ۳ بعدی (3D Modelling) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای مدل سازی ۳ بعدی (3D Modelling) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


مدل سازی سه بعدی یکی از فعالیت‌های متخصصانی مانند معماران، طراحان، گرافیست‌ها و نقشه‎کشان است و در سال‌های اخیر با کمک نرم‌افزارهایی مانند اتوکد، اسکچاپ، بلندر و راینو این کار را انجام می‌دهند. در ادامه خواهیم گفت که مدل سازی سه بعدی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ پس اگر قصد سفارش پروژه مدل سازی 3 بعدی را دارید، همراه ما باشید.

مدل سازی سه بعدی یا 3D Modeling چیست؟

مدلینگ سه بعدی (3D Modeling) نوعی شبیه‌سازی و طراحی فضا، مدل یا تصویر در فضایی سه‌بعدی است که با انواع نرم‌افزارهای گرافیکی کامپیوتری انجام می‌شود. در ادامه کاربردهای مدل‌سازی سه بعدی را بررسی می‌کنیم.

مدل سازی سه بعدی چه کاربردهایی دارد؟

کاربرد و اهمیت مدل سازی سه بعدی پیش از تولید، موازی با اجرای پروژه و پس از پایان پروژه است. مدل آماده شده در ابتدا دیدی کلی از کار به مدیر می‌دهد، هنگام اجرای پروژه تمرکز بر جزئیات را بیشتر می‌کند و پس از اتمام پروژه به رفع معایب کار اولیه کمک می‌کند. درواقع، شما با مدل سازی سه بعدی می‌توانید کار را از نظر فنی و عملکردی به طور کامل مدیریت کنید.

انواع مدل‌سازی سه بعدی:

با وجود نرم‌افزارهایی مانند اسکچاپ و اتوکد می‌توان چندین نوع مدل سازی سه بعدی را انجام داد.

مدل‌سازی چندضلعی:

نقاطی را در فضای سه‌بعدی نشان می‌دهد که برای تشکیل یک مش چندضلعی با بخش‌های خطی به هم متصل شده‌اند.

مدل‌سازی منحنی:

برای طراحی هندسه سطحی به منحنی‌ها تکیه می‌کند. در این نوع مدل سازی سه بعدی بر روابط هندسی و عملکردی و همچنین به شکل آزاد تکیه می‌شود.

مدل‌سازی کدمحور:

نوعی دیگر از انواع سفارش مدل سازی سه بعدی نوع کدمحور است که هندسه بر اساس نظر طراح مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع مدل‌سازی برای چاپ سه‌بعدی گزینه مناسبی است.

مجسمه‌سازی دیجیتال:

نوعی جدید از مدلینگ سه بعدی است که با نرم‌افزار Sculptris و به صورت مجازی انجام می‌شود.

انجام پروژه مدل سازی سه بعدی:

برای اینکه سفارش مدل سازی خود را با پرداخت هزینه مناسبی ثبت کنید، می‌توانید از خدمات متخصصان فعال در سایت پونیشا بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات درباره تعرفه مدل سازی سه بعدی نیز می‌توانید نمونه کارهای فریلنسرهای پونیشا را بررسی کنید و با فریلنسرهای این حوزه مذاکره کنید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
مدل سازی ۳ بعدی (3D Modelling)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای مدل سازی ۳ بعدی (3D Modelling) به واقعیت تبدیل کنید