بهترین فریلنسرهای تری دی مکس (3DS MAX) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت تری دی مکس (3DS MAX) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای تری دی مکس (3DS MAX) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


MAX نرم افزاری است که به طراحان این امکان را می‌دهد تا ایده‌های خود را به صورت سه بعدی طراحی کنند. نرم افزار تری دی مکس می‌تواند اشیاء را متحرک کرده و رندرینگ انجام دهد. کسی که می‌داند نحوه کار با نرم افزار 3Ds MAX چیست و به آن تسلط دارد، می‌تواند سریع و هدفمند، آن‌چه را که در ذهن دارد به صورت حرفه‌ای طراحی کند. شما می‌توانید انجام پروژه تری دی مکس خود را به فریلنسرهای ماهر پونیشا بسپارید. در ادامه بیشتر با کاربردهای تری دی مکس آشنا می‌شویم.

کاربردهای تری دی مکس

نرم افزار 3D MAX باعث شده است تا معماران بتوانند به طرح‌های خود روح ببخشند و پیش از آن که ساختمان ساخته شود، همه‌ی عناصر شامل نمای خارجی، طراحی داخلی و حتی دکوراسیون داخلی ساختمان را با کیفیت بالا ببینند و تغییراتی را که در ذهن دارند، بر روی آن اعمال کنند.

پنجره‌ها و رنگ آن‌ها، شیرآلات، کفپوش‌ها، رندر نوع متریال و… از مواردی هستند که می‌توانند در تری دی مکس، جلوه طبیعی به عکس بدهند. علاوه‌بر آن، قابلیت نورپردازی در این نرم افزار، طرح را به حدی طبیعی می‌کند که گاهی نمی‌توان یک طرح تری دی مکس را از عکس واقعی تشخیص داد.

همانطور که می‌دانید، در طراحی و معماری، نمای بیرونی یک ساختمان اهمیت بسیار زیادی دارد. با امکان مدل سازی 3 بعدی، معماران می‌توانند از طریق نرم افزار تری دی مکس، به بهترین نحو نمای خارجی ساختمان را به مشتری نشان دهند. با استخدام یک تری دی مکس کار حرفه ای از طریق سایت پونیشا، شما هم می‌توانید یک طرح عالی دریافت کنید و به مشتریان خود ارائه دهید.

فرایند طراحی سه بعدی به تری دی مکس چگونه است؟

همانطور که گفتیم تری دی مکس نرم افزاری است که می‌توان از طریق آن طراحی 3 بعدی انجام داد. از این نرم افزار تنها در رشته معماری و دکوراسیون داخلی استفاده نمی‌شود، بلکه برای تبلیغات، انیمیشن‌ها، بازی‌ها و.... نیز از 3DMAX استفاده می‌شود. فرایند طراحی با این نرم افزار کمی پیچیده است و هرکسی نمی‌تواند با آن طرحی عالی خلق کند. اما اگر کسی به این برنامه تسلط داشته باشد، می‌تواند از پس پیچیده‌ترین طرح‌ها نیز بر بیاید. جالب است بدانید که در تری دی مکس بر خلاف نرم افزار سینما فور دی، لایه‌ها، دارای حالت برداری و جدا از هم هستند که کار را راحت‌تر می‌کنند. اگر به این نرم افزارها تسلط ندارید می‌توانید با استخدام سه بعدی کار از سایت پونیشا، پروژه‌های خود را با اطمینان خاطر از کیفیت، به وی بسپارید.

هزینه پروژه تری دی مکس چقدر است؟

هزینه‌ای که برای طراحی با نرم افزار تری دی مکس تعیین می‌شود به عوامل متعددی همچون ساده یا پیچیده بودن طرح، جزئیات مدلسازی، زمان طراحی، کیفیت رندرهای طراحی با تری دی مکس، سیستم‌های رندرینگ و... بستگی دارد. سفارش کار تری دی مکس خود را به سایت پونیشا بسپارید تا طراحان حرفه‌ای آن را انجام دهند.پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
تری دی مکس (3DS MAX)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای تری دی مکس (3DS MAX) به واقعیت تبدیل کنید