بهترین فریلنسرهای طراحی بنر را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت طراحی بنر را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای طراحی بنر در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


یکی از بهترین راهکارهای تبلیغات برای کسب‌وکارها، طراحی بنر است که از آن در تبلیغات بنری استفاده می‌شود. در دنیای دیجیتال‌ مارکتینگ، بنرها با استفاده از ایده‌های مختلف طراحی می‌شوند و کاربردهای متنوعی دارند. در ادامه شما را با انواع بنر و کاربردهای آن آشنا می‌کنیم.

بنر تبلیغاتی چیست؟

بنر تبلیغاتی یکی از پرکاربردترین ابزارهای تبلیغات در دنیای دیجیتال ‌مارکتینگ است. کیفیت طراحی، محتوا و کال تو اکشن (Call To Action) روی بنرهای تبلیغاتی می‌توانند تاثیر زیادی در موفقیت تبلیغات کلیکی داشته باشند. بنابراین لازم است پیام را سریع و در جذاب‌ترین حالت، به اطلاع مخاطب برسانند. ایستا یا پویا بودن بنر تبلیغاتی به اهداف و برنامه‌های کسب‌وکارها بستگی دارد. همین موضوع باعث شده است که این ابزار کاربردهای متنوعی داشته باشد.

طراحی بنر چه کاربردی دارد؟

طراحی بنرها با هدف اصلی آگاهی‌رسانی عمومی انجام می‌شود و در این راستا بنرهای کلیکی و تبلیغاتی بیشترین کاربرد را دارند. کسب‌وکارها در همایش‌ها، کنفرانس‌ها، سمینارها و نشست‌های مختلف با طراحی بنر، سازمان و اهداف خود را معرفی می‌کنند.

علاوه ‌بر این، حاضران را از محصولات و خدمات جدید خود مطلع می‌کنند. در دنیای دیجیتال مارکتینگ طراحی و انتشار بنرها طبق اصول کپی رایتینگ انجام می‌گیرد. تنوع اهداف تجاری کسب‌وکارهای اینترنتی نیز باعث انتشار بنرهای تبلیغاتی جذاب و متنوعی شده است که فاکتورهایی مانند رنگ، فونت متن و ایستا یا پویا بودن محتوا در این تنوع تأثیر دارند.

انواع بنر

بنرها به دو دسته دیجیتالی و فیزیکی تقسیم می‌شوند. بنرهای چاپ‌شده در سخنرانی‌ها، همایش‌ها، امکان عمومی و خیابان‌ها استفاده می‌شوند. این بنرها با چسب در محل مشخصی چسبانده می‌شوند یا با ابزاری مانند طناب آویزان می‌شوند. در سفارش طراحی بنر چاپی باید نکات محتوایی و گرافیکی مورد توجه قرار گیرند.

نوع دیگر بنرها دیجیتالی است که بسترهای مجازی مانند سایت‌ها، فروم‌های گفتگو و صفحات شبکه‌های اجتماعی برای انتشار آنها مناسب هستند. در تهیه بنرهای دیجیتالی هم عوامل مختلف مربوط به آماده‌سازی محتوا، گرافیک پویا یا ایستا و کال تو اکشن مهم هستند. هرچه بنرهای دیجیتالی جذاب‌تر باشند، تعداد کلیک‌ها افزایش یافته و مشتریان بیشتری از خدمات و محصولات کسب‌وکارهای اینترنتی استفاده می‌کنند.

قیمت طراحی بنر بر اساس چه شاخصه هایی تعیین می شود؟

ثبت سفارش طراحی بنر به تیم‌های آموزش‌دیده و مجرب، کار مقرون‌به‌صرفه‌ای برای صاحبان کسب‌وکارهاست. هرچند قیمت طراحی بنر حرفه‌ای با توجه به معیارهای مختلف متفاوت خواهد بود.

در قیمت‌گذاری شاخصه‌هایی مانند هدف از طراحی بنر، ایستا یا پویا بودن بنرهای دیجیتالی و تعداد بنرهای چاپی تأثیرگذار هستند. اگر به نمونه کارهای طراحی بنر پونیشا نگاه کنید، با تعرفه‌های کار طراحی بنر آشنا خواهید شد.

جمع بندی

طراحی بنر مخصوصاً بنر تبلیغاتی در بازاریابی اهمیت بالایی دارد. دو نوع چاپی و دیجیتالی بنرها با توجه به اهداف کسب‌وکارها کاربردهای متنوعی دارند. شما با ثبت سفارش طراحی بنر در پونیشا می‌توانید با از باکیفیت‌ترین بنرهای حرفه‌ای ارزان بهره‌مند شوید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
طراحی بنر
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای طراحی بنر به واقعیت تبدیل کنید