بهترین فریلنسرهای طراحی آیکون را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت طراحی آیکون را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای طراحی آیکون در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


زمانی که محصول شما یک طرح بصری قوی داشته باشد، برای مشتریان قابل درک‌تر بوده و به آنها تصویری از قابلیت‌های محصول شما نشان خواهد داد. با طراحی آیکون می‌توانید از طریق اشکال، تصاویر یا ارقام، مفاهیم ساده را به مخاطب خود منتقل کنید.

همیشه طراحی کردن آیکون یک چالش مهم برای کسب‌کارها محسوب می‌شود، به طوری که به دنبال شخص یا تیمی هستند که به او سفارش طراحی آیکون بدهند. زیرا اولین چیزی که مخاطب در زمان ارائه محصول می‌بیند، لوگو و آیکون آن است، از همین رو، اهمیت بسیار زیادی دارد که بدانید آیکون چیست و از آن به درستی در کسب و کار خود استفاده کنید. شما می‌توانید انجام پروژه طراحی آیکون خود را به فریلنسرهای ماهر پونیشا بسپارید تا به بهترین شکل این کار را انجام دهند.

آیکون چیست؟

آیکون، به نماد یا نمایشی گرافیکی در قالب تصویری کوچک گفته می‌شود که به کاربر کمک می‌کند تا به یک نرم افزار، فایل یا ... دسترسی داشته باشد.

طراحی آیکون معمولا باید به‌گونه‌ای باشد که برای مخاطب آشنا بوده و مفهومی را برای او تداعی کند. به عنوان مثال با طراحی آیکون سایت به صورت حرفه‌ای، می‌توانید مخاطبان بیشتری را جذب وب سایت خود کنید. بنابراین اگر خودتان در این زمینه تخصص ندارید، بهترین کار این است که با استخدام طراح آیکون متخصص، آیکونی خلاق متناسب با حرفه خود طراحی کنید.

کاربردهای آیکون

آیکون‌ها کاربردهای بسیار زیادی دارند، اما بطور کلی دلیل استفاده از آیکون‌ها این است که کاربر به شکل راحت‌تری بتواند با سیستم ارتباط برقرار کند، علاوه بر آن، یک آیکون مناسب، ظاهر زیباتری نیز به سیستم می‌دهد.

کاربرد مهم دیگر آیکون این است که موانع زبانی را از بین می‌برد تا از طریق آن، همه افراد بتوانند با هر زبانی آن را متوجه شوند. به همین دلیل است که طراحی آیکون اپلیکیشن اندروید و IOS در سطح بین‌المللی اهمیت زیادی دارد.

اهمیت آیکون‌ها به قدری زیاد است که نه تنها در اپلیکیشن‌های موبایل، بلکه در وب سایت‌ها و مرورگرها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین بسیار مهم است که طراحی کردن آیکون خود را به طراحان حرفه‌ای بسپارید.

هزینه طراحی آیکون

= قیمت طراحی آیکون به عوامل متعددی مثل زمانی که طراح برای طراحی آیکن صرف می‌کند، پیچیدگی یا ساده بودن طرح و مواردی از این دست، بستگی دارد. بنابراین بهتر است در ابتدا با طراحان سایت پونیشا مشورت کرده و حدود هزینه را از آنها جویا شوید و سپس پروژه خود را به آن‌ها بسپارید.پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
طراحی آیکون
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای طراحی آیکون به واقعیت تبدیل کنید