بهترین فریلنسرهای ایلوستریتور (Adobe Illustrator) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت ایلوستریتور (Adobe Illustrator) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای ایلوستریتور (Adobe Illustrator) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


بسیاری از نقاشان دیجیتال و طراحان گرافیک از برنامه طراحی ایلوستریتور (Illustrator) برای ساخت وکتور و لوگو یا بسیاری دیگر از تصاویر استفاده می‌کنند. طراحی اینفوگرافیک ممکن است برای هر برند یا بیزینسی لازم باشد و ایلوستریتور جزء قوی‌ترین نرم‌افزارهای ادوبی برای این کار است.

ایلاستریتور چیست؟

برای اینکه بدانیم ایلوستریتور چیست لازم است با علت محبوبیت آن آشنا شویم. طراحی با Illustrator امکان ساخت حرفه‌ای انواع فونت، لوگو، ست اداری، طراحی اینفوگرافیک، نمودار، دیاگرام و کاراکتر تبلیغاتی را برای طراحان گرافیک فراهم می‌کند.

ایلوستریتور یک نرم‌افزار طراحی، تصویرسازی و ساختن کارهای هنری با استفاده از کامپیوتری با سیستم عامل Mac یا ویندوز است. محیط ایلستریتور مانند سایر برنامه‌های ادوبی است و اگر شما با یکی از این برنامه‌ها مانند فتوشاپ کار کرده باشید، قطعاً می‌توانید خیلی سریع با محیط آن آشنا شوید. یکی از قابلیت‌های جذاب و مورد توجه نرم‌افزار ایلوستریتور قابلیت ساخت تصاویر متحرک باکیفیت است.

کابردهای مختلف ادوبی ایلوستریتور:

ایلوستریتور برای خلق انواع گوناگونی از تصاویر چاپ شده یا دیجیتال مانند کارتون، جدول، نمودار، لوگو و تصویرسازی استفاده می‌شود. در طراحی ایلوستریتور (Illustrator) کاربر می‌تواند یک عکس به نرم‌افزار بدهد و از این عکس به عنوان راهنمایی برای ردگیری یک شکل در آن استفاده کند (اصطلاحاً وکتور بسازد). این قابلیت می‌تواند برای رنگ کردن دوباره یک عکس و یا ایجاد یک حالت شبیه به طراحی در آن استفاده شود.

ایلوستریتور همچنین به کاربر این امکان را می‌دهد که با نوشته‌ها بازی کند. به همین دلیل این نرم‌افزار برای ساختن کارت پستال، پوستر و دیگر طراحی‌های بصری که در آن‌ها عکس و نوشته در کنار هم قرار دارند، مناسب است. توانایی این نرم‌افزار در گذاشتن نوشته‌ها به شکل دایره‌ای برای هنرمندانی که طراحی لوگو انجام می‌دهند بسیار کاربردی جلوه می‌کند.

برخی از موکاپ‌ها نشان می‌دهند که طراحی یک وبسایت یا چاپ نهایی یک کتاب در آخر چگونه خواهد بود. طراحی ایلوستریتور برای ساخت این نوع موکاپ‌ها بسیار به کار می‌آید. همچنین طراحی آیکون‌هایی که در یک وبسایت یا نرم‌افزار استفاده می‌شوند را نیز می‌توان با ایلوستریتور انجام داد.

مزایای ایلوستریتور:

برخی مزایای استفاده از ایلاستریتور را در ادامه بیان کرده‌ایم:

وکتور در ایلوستریتور

یکی از ویژگی‌های مهم طراحی ایلوستریتور این است که کیفیت کار تولید شده به رزولوشن صفحه‌ای که در آن نمایش داده می‌شود، بستگی ندارد. این به این معنی است که تصویری ساخته شده با ایلوستریتور، بدون از دست دادن کیفیت می‌تواند کوچک یا بزرگ شود. در حقیقت، این یکی از ویژگی‌های وکتور است که از روابط ریاضی در توصیف خطوط، کمان‌ها و دیگر اجزای یک تصویر استفاده می‌کند.

فرمت‌هایی که ایلوستریتور ذخیره می‌کند:

توانایی این نرم‌افزار در ساختن و ذخیره کردن تصاویر وکتور به این معناست که باید بتواند این تصاویر را در فرمت وکتور نیز ذخیره کند. بعضی از این فرمت‌ها عبارتند از: PDF، SVG، Ai و EPS.

قابلیت ساخت فایل‌های سه بعدی:

با طراحی ایلوستریتور می‌توان تصاویر سه بعدی خیره‌ کننده‌ای خلق کرد و از دنیای 2 بعدی طول و عرض خارج شد.

جمع بندی:

قابلیت تبدیل تصاویر به وکتور، طراحی و ساخت آثار به منظور چاپ و پرینت، ایجاد المان‌های تکرارپذیر با ساده‌ترین شیوه ممکن و لی‌اوت بندی ساده و راحت همگی از دلایل محبوبیت طراحی ایلوستریتور هستند. شما می‌توانید برای سفارش طراحی ایلوستریتور کار برند خود را به متخصصان پونیشا بسپارید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
ایلوستریتور (Adobe Illustrator)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای ایلوستریتور (Adobe Illustrator) به واقعیت تبدیل کنید