بهترین فریلنسرهای ادوبی این دیزاین (InDesign) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت ادوبی این دیزاین (InDesign) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای ادوبی این دیزاین (InDesign) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


نرم‌افزار ایندیزاین (InDesign) یکی از نرم‌افزارهای شرکت ادوبی است که ابزاری فوق حرفه‌ای برای صنعت چاپ به‌شمار می‌رود. شما می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار، طراحی‌های خود را در هر دو فرمت چاپی و دیجیتالی تهیه کنید. این نرم‌افزار برای اسناد چند صفحه‌ای حاوی عکس و متن عالی است و تا حدی امکان ویرایش تصویر را هم در اختیارتان قرار می‌دهد. در ادامه خواهیم گفت که کاربردهای ایندیزاین چیست و در نهایت هزینه سفارش پروژه ایندیزاین را بررسی می‌کنیم تا اگر قصد دارید انجام پروژه ایندیزاین را برون سپاری کنید، اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشید.

کاربرد ایندیزاین

ایندیزاین برای طراحی و صفحه‌بندی بروشورها، مجلات، روزنامه‌ها، پوسترها، کارت ویزیت‌ها، کارت پستال‌ها، کاتالوگ تبلیغاتی و دیگر اسناد بصری، بسیار کاربردی است. همچنین اگر می‌خواهید روی کیفیت متن و تایپوگرافی خود تمرکز کنید، ایندیزاین بهترین دوست شما خواهد بود. قالب‌های بی‌شماری در اختیار شما است که کار شما را راحت می‌کند.

علاوه بر این، با استفاده از نرم‌افزارهای Illustrator و Photoshop می‌توانید تصاویر و طرح‌بندی‌ها را ایجاد کنید و با انتقال آن‌ها به نرم‌افزار InDesign، مونتاژهای لازم را پیاده‌سازی کنید.

هزینه انجام پروژه ایندیزاین

هزینه انجام پروژه ایندیزاین باتوجه به نوع پروژه درخواستی، جزئیات آن و مهارت متخصص، متفاوت است. شما می‌توانید نمونه‌کارهای فریلنسرهای پونیشا را بررسی کنید. سپس با ثبت پروژه خود در پونیشا، بهترین متخصصان این نرم‌افزار را استخدام کنید. پس از توافق و تعیین قیمت پروژه ایندیزاین، شما می‌توانید قسمتی از هزینه را پرداخت کنید و پس از دریافت فایل نهایی، باقی‌مانده قیمت را تسویه کنید.

نتیجه گیری

ایندیزاین نرم‌افزاری بسیار کاربردی در صنعت چلپ و دیجیتال است که کاربردهای فراوانی دارد. اگر قصد سفارش پروژه InDesign را دارید، با ثبت سفارش خود در پونیشا، می‌توانید با خیالی آسوده انجام پروژه ایندیزاین خود را به فریلنسرهای ماهر بسپارید و مطمئن باشید که بهترین کیفیت را دریافت خواهید کرد.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
ادوبی این دیزاین (InDesign)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای ادوبی این دیزاین (InDesign) به واقعیت تبدیل کنید